Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » összetörtem teljesen. Már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

összetörtem teljesen. Már nem tart el a barátom. Most mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Na szóval megismerkedtem 4 éve egy gazdag fiúval, akitől mindent megkaptam..szószerint MINDENT. letettem a jogsit(az ő pénzéből) vett nekem autót, márkás ruhákat, elvitt nyaralni: egyiptom , tunézia..egy szó mint száz: arany életem volt mellette. Most viszont összevesztünk és már 1 hete , hogy nincs velem. Nem bírom hogy nemtudok elmenni szoliba például..a manikűröst is lekellett mondanom:Selegem van az egészből..:SHogyan álljak a saját lábamra? érettségim van , egyéb nincs.
2010. okt. 22. 22:18
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
Te figyi, most szivatsz minket?
2010. okt. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
Persze, olvassatok vissza.
2010. okt. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
2010. okt. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
Menj ki a sarokra kúrvának, ennyire talán még képes leszel!
2010. okt. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
Igen kamuztam. Szerintetek ha lenne 70millió dolcsim, akkor itt rohadnék péntek este, mert kidolgoztam a belemet?
2010. okt. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:

szótagolva írom, hogy megértsd: menj dol-goz-ni!!!

nem bántani akarlak, ne haragudj, de amikor nekem az is gondot okoz, hogy négy havonta fodrászhoz jussak, és hogy a párommal nem utazhatok haza a szüleihez, ki tudok akadni, hogy neked az a legnagyobb gondod, hogy letört a körmöd. Jesszus!

2010. okt. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:

Tetszik az író kommentje hogy mi nem értünk semmit.

Tudod itt mindenki irígykedik rád mert ilyen hülyét mint a te pasid 100 életben csak egyszer lehet kifogni.

Még ha baszott gazdag lennék se tartanék el ilyen olcsó tudatlan ribancokat mint te.

De neked sikerült! Menj vissza hozzá mert minnél hamarabb éhen fogsz dögleni!!!! Két szopás a bmw-jében és vissza fogad!!!

2010. okt. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim válasza:
Sajnos 13 évet elkéstem ezzel a válasszal :(
2023. aug. 7. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!