Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » összetörtem teljesen. Már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

összetörtem teljesen. Már nem tart el a barátom. Most mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Na szóval megismerkedtem 4 éve egy gazdag fiúval, akitől mindent megkaptam..szószerint MINDENT. letettem a jogsit(az ő pénzéből) vett nekem autót, márkás ruhákat, elvitt nyaralni: egyiptom , tunézia..egy szó mint száz: arany életem volt mellette. Most viszont összevesztünk és már 1 hete , hogy nincs velem. Nem bírom hogy nemtudok elmenni szoliba például..a manikűröst is lekellett mondanom:Selegem van az egészből..:SHogyan álljak a saját lábamra? érettségim van , egyéb nincs.
2010. okt. 22. 22:18
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:

menj dolgozni isxmerd meg az eletet


amugy hany eves vagy h igy gondolkozol?

2010. okt. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
100%
A "kis yorki kutyusomat pedig visszakérte" nélkül talán bevettem volna...
2010. okt. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
83%
miért nem lehet elhinni? ha egy kicsit gondolkoztok a mai világban..képesek ilyenre az emberek. És igen is elvesz egy kisállatottőle.. az rosszul esik a másiknak :(
2010. okt. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 A kérdező kommentje:
kedves sortstárs! akkor te tökéletesen át tudod érezni a helyzetemet...annyira jó volt amikor hetente új ékszert kaptam meg új ruhákat...megnyugtató volt a tudat , hogy minden nap mást vehetek fel...partykra járni meg minden..ááhh...ebből pszichológus lesz ha nemjön vissza hozzám a cicum:S
2010. okt. 22. 22:30
 15/58 anonim ***** válasza:
76%
A hitelkártyát szerintem felejtsd el. Szerintem már le van tiltva, vagy ha nincs, és használod, akkor elég lazán lecsukathat például(én mondjuk csak megzsarolnálak vele, [még egy adósrabszolga]...). Amúgy legalább a kutyát nem kell etetned.
2010. okt. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
64%
Kérlek nyugodj meg ! Nem jó a pszichológus. ! Inkább találkozz barátnőiddel, menjetek el moziba.. hidd el hamar átvészeled :) Megszokod az átlagos életet, nem mindig fenékig tejfel az élet !
2010. okt. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
Ja és nem hiszem hogy visszamenne hozzád. Miért is tenné? Neki nincs rád szüksége (bármikor vesz másikat), csak neked rá. Tudod ez a piac...
2010. okt. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 A kérdező kommentje:
mekkora tramplik vagytok ! és ha én ezt az életet szerettem volna mindigis és meg is kaptam? EZT SZOKTAM MEG. órákig keresgettem a neten ezt az oldalt , hátha ti tudtok segíteni de csak a lerbancozást kapom...nekem ez igenis nagyonrossz
2010. okt. 22. 22:34
 19/58 A kérdező kommentje:
és nem fog más csajszi után nézni , mert szeret engem..csak olyat csináltam amit nem kellett volna..sírt telüba is megminden..de így jártam. majd ugyis kibékülünk és minden a régi lesz:)mit is váártam nem értetek ti semmmiiiiiiiiiit:)
2010. okt. 22. 22:36
 20/58 anonim ***** válasza:
100%
Én próbáltam neked segíteni, de te nem is figyeltél rám. Igazából olyan lehet neked, mint amikor apám nem adott több pénzt, bár nekem akkorra szerencsére volt egy kisebb tartalékom, abból vettem OTP-t amikor lennvolt 2000en, aztán béreltem földet (9000HA) azzal nem kell dolgozni, mert felveszel egy embert aki megcsinálja a cuccot helyetted, te csak zsebreteszed a pénzt (kicsit több mint 350millió/év). Azért javaslom hogy a bevételeket offshore-old, mert különben sok az adó :S.
2010. okt. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!