Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » összetörtem teljesen. Már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

összetörtem teljesen. Már nem tart el a barátom. Most mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Na szóval megismerkedtem 4 éve egy gazdag fiúval, akitől mindent megkaptam..szószerint MINDENT. letettem a jogsit(az ő pénzéből) vett nekem autót, márkás ruhákat, elvitt nyaralni: egyiptom , tunézia..egy szó mint száz: arany életem volt mellette. Most viszont összevesztünk és már 1 hete , hogy nincs velem. Nem bírom hogy nemtudok elmenni szoliba például..a manikűröst is lekellett mondanom:Selegem van az egészből..:SHogyan álljak a saját lábamra? érettségim van , egyéb nincs.
2010. okt. 22. 22:18
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:

Na és mit csináltál, amiért szakítottatok?

Egyébként kamu kérdés ez tuti.

2010. okt. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
100%

egy szánalmas, ostoba, h*gyagyú, elkényeztetett, önző rib@nc vagy.

úgy sajnálom hogy csak azt az undorító fajtájú kutyádat vette vissza. én a helyében elvettem volna a kocsidat, az ékszereidet, minden ruhát amit tőlem kaptál ésatöbbi ésatöbbi. még jól jártál, egy csomó mindened van, ostoba liba.

2010. okt. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
100%
Szeret!! Sírt a telóba xD Ez jó xD :D:D:D Most megnevettettél. Hova fajul ez a világ... ilyeneknek pénzt adni.
2010. okt. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
koszonom ezt a kerdest jol nevettem rajtad es a sirankozasodon kis plazapicha
2010. okt. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 A kérdező kommentje:

mi az az offshore?



igen sírt...mert tényleg csúnya dolgot csináltam vele amit már ezerszer megbántam:(namindegy..majd lesz valahogy. olyan még nemvolt hogy sehogyse volt:)

2010. okt. 22. 22:43
 26/58 anonim ***** válasza:
Az hogy külföldi adóparadicsomba menekíted a pénzed, így a magasabb adó helyett csak az adott állam alacsonyabb adóit kell kifizetned, tehát több tízmilliós veszteséget spórolsz meg.
2010. okt. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
100%

Gyere, majd en eltartalak. Kutyat tudok adni. Kis feher puli van, nem yorki, de intelligens es aranyos. Alhatsz vele - a birkak kozott. Kocsit is kaphatsz, lovaskocsit 2 loval. De csak kancakkal, a csodorok kozelebe nem mehetsz. Mosogatnod kell! Kulonben a disznokkal vacsorazol minden ejjel. Kartyat kaphatsz, de max. magyarlartyat, abbol is a makk alsot.

Ha nem viselkedsz jol, attol meg kaphatsz minden heten ujat: mas-mas beutalot a klinikakra; szajsebeszet, belgyogyaszat, altalanos szebeszet, stb.

2010. okt. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 A kérdező kommentje:
látom senki nem ért meg..
2010. okt. 22. 22:49
 29/58 anonim ***** válasza:
Amúgy gondolj bele: engem fater 19 évesen hagyott ott támogatás nélkül, volt 200k euróm, azt mondta hogy csináljak amit akarok. Most (4 évvel később) már eljutottam oda, hogy végre megvehetem azt a szép szigetet, amire régóta vágyom (Új Zéland közelében) és kiköltözök oda. Szóval mindig van kiút.
2010. okt. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:

Meséld már el,hogy mit tettél kiváncsiak vagyunk:):P


Amúgy az elég komoly,hogy nem is azért siránkozól,mert szét mentetek hanem azért mert nem lesz "arany életed" Szal te azért vagy vele mert gazdag és eltart?? Úriisteeennn te tutii vmi plázapics* vagy ez szánalmas(N)

2010. okt. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!