Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régebben teljesen összetörtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebben teljesen összetörtem ezt a lányt. De most nagyon megbántam. Szerintetek van esélyem nála?

Figyelt kérdés
4 éve történt az egész. Én egy kőművesnél melóztam/melózok a szomszédjában. Szép kis csaj volt, de fiatal hozzám. 14 éves volt, én meg 20. Teljesen belémesett. Nekem barátnőm is volt, meg csak titokban lettem volna vele együtt, mert vele cikiztek volna mindenhol. És ő így nem akart, elég büszke és nagyon rendes lány. A személyisége már akkor is megfogott. De én elutasítottam. Szegény még próbálkozott volna, de én az akkori barátnőm előtt (akiben később nagyot csalódtam, mert kiderült, hogy egy k**va) alaposan a lelkébe gázoltam, leromboltam az önbecsülését. Sírt, de annyira szeretett, hogy még ez után is szeretett volna velem lenni. De erre én a haverok előtt is ugyanezt csináltam vele, meg miután elment még jó hangosan megalázóan, lekezelően beszéltem róla, nem mondom, közben a szívem szakadt meg. Éjjelente sirattam is szegényt, ő meg biztos miattam sírt. Ezután még egyszer szemétkedtem vele és ekkor teljesen összetört a szemem előtt, a barátnőm, meg a haverok jelenlétében. Azt hittem ott halok meg, alig bírtam ki h ne sírjak (am. egyáltalán nem vagyok érzelgős típus), legszívesebben megölelgettem, megcsókolgattam volna. De nem, nekem fontosabb volt pár hülye haver, meg egy ribanc véleménye. Így elbántam azzal a csodálatos lánnyal. Ekkor aztán azt mondta ott mindenki előtt, h nem érti mért szeret ennyire, és mindig szeretni fog. De hányhatnéka van tőlem és reméli,h a büdös életbe többet nem lát- szó szerint ezeket mondta. Ezután nem is találkoztunk, mert egy külföldi suliban tanult tovább, egy igazi zseni amúgy. Most meg hazajött. Egy bomba csaj lett belőle. Minden pasi döglik utána. Én meg teljesen kezdek beleszeretni. Ha rám néz, hirtelen látom a szerelmet még a szemében, majd azt a fájdalmat is amit okoztam neki. És onnantól észre sem vesz. Mért voltam ennyire hülye? Szó szerint imádott, én meg hülye kis kőműves létemre le se szartam. Most hogy kellenék neki? Amikor milliárd izomagyú sportkocsis pasi lesi a kívánságait (amúgy az ő családja gazdag). Mit csináljak?? Vajon lenne nála esélyem? Szerintetek mit tegyek? Ő most 18, én 24.
2011. jan. 13. 17:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Erről lecsúsztál haver!:(
2011. jan. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem hülye vagy.
2011. jan. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Kaparj utána ezerrel! Akkor is ha először visszautasít és megaláz (bár ha szeret és nem olyan, mint te voltál annak idején, akkor ezt nem teszi meg). Hátha nincs még veszve minden. Mindenesetre a bocsánatkérést ne halogasd! Sok sikert! :)
2011. jan. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hülye voltál. Próbálkozz be nála..
2011. jan. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el ezt neki is, amit ide leírtál. Csak akkor lehet nála némi esélyed, ha ezt megteszed.

22n

2011. jan. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Semmi esélyed.

Annyit megérdemelnél mondjuk, hogy bepróbálkozol, és amikor mindenki látja, jól megaláz, a lelkedbe gázol, és cserepekre töri az önbizalmadat.

2011. jan. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar, hogy ezek után nem fog egy iq bajnoknak tartani, akkor csak hajrá!
2011. jan. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ugye milyen szar érzés?Az ilyenek mint te meg se érdemlik hogy szeressék őket!semmi esélyed!
2011. jan. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hát ha a csajnak van egy kis esze akkor nem fog össze jönni veled. azért gondolj bele ez azért elég megalázó lenne neki! ha a lány helyébe lennék tőlem olyat kapnál hogy minimum annyira nyomorultul érezd magad mint ő anno 4 éve!
2011. jan. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy levélben bocsánatot kérhetnél a megalázásért, de érdek nélkül. Hangsúlyozd, hogy nem (csak) azért bántad meg a viselkedésedet, mert meg akarod kapni.
2011. jan. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!