Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régebben teljesen összetörtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebben teljesen összetörtem ezt a lányt. De most nagyon megbántam. Szerintetek van esélyem nála?

Figyelt kérdés
4 éve történt az egész. Én egy kőművesnél melóztam/melózok a szomszédjában. Szép kis csaj volt, de fiatal hozzám. 14 éves volt, én meg 20. Teljesen belémesett. Nekem barátnőm is volt, meg csak titokban lettem volna vele együtt, mert vele cikiztek volna mindenhol. És ő így nem akart, elég büszke és nagyon rendes lány. A személyisége már akkor is megfogott. De én elutasítottam. Szegény még próbálkozott volna, de én az akkori barátnőm előtt (akiben később nagyot csalódtam, mert kiderült, hogy egy k**va) alaposan a lelkébe gázoltam, leromboltam az önbecsülését. Sírt, de annyira szeretett, hogy még ez után is szeretett volna velem lenni. De erre én a haverok előtt is ugyanezt csináltam vele, meg miután elment még jó hangosan megalázóan, lekezelően beszéltem róla, nem mondom, közben a szívem szakadt meg. Éjjelente sirattam is szegényt, ő meg biztos miattam sírt. Ezután még egyszer szemétkedtem vele és ekkor teljesen összetört a szemem előtt, a barátnőm, meg a haverok jelenlétében. Azt hittem ott halok meg, alig bírtam ki h ne sírjak (am. egyáltalán nem vagyok érzelgős típus), legszívesebben megölelgettem, megcsókolgattam volna. De nem, nekem fontosabb volt pár hülye haver, meg egy ribanc véleménye. Így elbántam azzal a csodálatos lánnyal. Ekkor aztán azt mondta ott mindenki előtt, h nem érti mért szeret ennyire, és mindig szeretni fog. De hányhatnéka van tőlem és reméli,h a büdös életbe többet nem lát- szó szerint ezeket mondta. Ezután nem is találkoztunk, mert egy külföldi suliban tanult tovább, egy igazi zseni amúgy. Most meg hazajött. Egy bomba csaj lett belőle. Minden pasi döglik utána. Én meg teljesen kezdek beleszeretni. Ha rám néz, hirtelen látom a szerelmet még a szemében, majd azt a fájdalmat is amit okoztam neki. És onnantól észre sem vesz. Mért voltam ennyire hülye? Szó szerint imádott, én meg hülye kis kőműves létemre le se szartam. Most hogy kellenék neki? Amikor milliárd izomagyú sportkocsis pasi lesi a kívánságait (amúgy az ő családja gazdag). Mit csináljak?? Vajon lenne nála esélyem? Szerintetek mit tegyek? Ő most 18, én 24.
2011. jan. 13. 17:06
1 2
 11/12 Fülünyúl ***** válasza:
68%

Elég tirpák paraszt voltál, megalázni nem kell senkit, meg szemétkedni sem, mindent normálisan is lehet közölni. Még akkor is ha az egy 14 éves lányka.


Természetesen jól tetted hogy nem jöttél vele össze akkor, mivel egy 14 éves még gyerek, akárki akármit mond, ez azért becsülendő benned. Pláne hogy volt másik barátnőd ezidő alatt. De a dolgokat akkor is lehetett volna másként intézni.


Most meg ugye 18 évesen bombázó csaj lett, és már a kor sem zavaró... Viszont ha annyit bántottad, aminek feltételezem csak egy részét írtad itt le, akkor szerintem hagyd békén, felejtsd el. Ha tényleg egy kicsit is szereted, akkor ne kavard fel, ne okozz neki újabb fájdalmakat. Erről a szekérről ugyan lecsúsztál, de teljesen megérthető és jó, hogy 14 éves kislánnyal nem akartál kikezdeni 20 évesen. De bántani nem kellett volna. Az itt írókkal ellentétben én azt mondom, hogy hagyd békén, ne szólj hozzá, ne sóvárogj utána, ne kaparj érte, ne csinálj semmit vele kapcsolatosan. Különben óhatatlanul csak még többet fogod bántani.

Nem felejtette el amiket műveltél vele, ebben 100% biztos vagyok, valamint azóta érettebben gondolkozik ő is és látja a világot, meg a történteket, pláne ha még nem is hülye ahogy írod. Feltehetően nem akarja átélni újra a korábbi megaláztatásokat és bántásokat, ezért nem is menne bele semmibe veled kapcsolatosan. Sőt, ha tényleg annyi esze van mint írod, nagy ívben elkerül még csak nem is köszön.


29/N

2011. jan. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Azeriel ***** válasza:
lecsúsztál !! megérdemled sorsod !! és aki előttem szólt őt becsülöm nagyon jó hozzá szólás!! hogy mit csinálj?? SEMMIT hagyd BÉKÉN!! Ő nem érdemel meg ilyen szánalmas kis ... bocs haver... elszállt az agyam!!de az ilyenektől mint TE amiatt nincs a normális férfiaknak esélyük a nőknél mert a te fazonod elk.rja a nők bizalmát a férfiak iránt ( de ez így van a nőknél is) bocs hogy szidtalak de nekem ez az állás pontom tudom hogy kezded meg szeretni .. késő bánat! hagyd békén szegényt.....
2011. jan. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!