Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » összetörtem teljesen. Már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

összetörtem teljesen. Már nem tart el a barátom. Most mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Na szóval megismerkedtem 4 éve egy gazdag fiúval, akitől mindent megkaptam..szószerint MINDENT. letettem a jogsit(az ő pénzéből) vett nekem autót, márkás ruhákat, elvitt nyaralni: egyiptom , tunézia..egy szó mint száz: arany életem volt mellette. Most viszont összevesztünk és már 1 hete , hogy nincs velem. Nem bírom hogy nemtudok elmenni szoliba például..a manikűröst is lekellett mondanom:Selegem van az egészből..:SHogyan álljak a saját lábamra? érettségim van , egyéb nincs.
2010. okt. 22. 22:18
1 2 3 4 5 6
 41/58 A kérdező kommentje:
egy szóval nem mondtam ,hogy elmegyek aludni héé:D
2010. okt. 22. 23:00
 42/58 anonim ***** válasza:
szánalamsak vagytok. a 75százalékos (újzéland) is kamuzott? :D
2010. okt. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 A kérdező kommentje:
arról fogalmam nincs:Dviszont barátnőm is részt vett az akcióban..őt kérte meg rá a barátja hogy mosogasson el..és felháborodott szegény:Dannyira bírom amikor ugranak az emberek egy - egy ilyen kérdésre..:D
2010. okt. 22. 23:06
 44/58 anonim ***** válasza:
Ha igaz lett volna az Új Zélandos akkor nem itt irogatna hanem vmi egészen más karajabb elfoglaltságot választott volna pláne 23 évesen.....Kérdező menj dolgozni ha kirúgtak emígy szerinted a külsödön kívül mit szeret benned a pasid? Az éretségiddel kitörölheted...És ha most vissza is kunccsorgod magad meddig lesz ez így ccc.Szánalmasak a az ilyen nők.Szégyent hozol a nemedre!!!
2010. okt. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:

kamu vagy édesem, vicc ez az egész felállás.

Tudod mit?



MENJ VÖRÖSISZAPOT LAPÁTOLNI



Az majd meghozza az életkedved, és az élniakarásod. Vicc vagy. Nem ítélkezek, ez csak a véleményem. Eddig más eltartott, most mutasd meg mennyire vagy életrevaló.

2010. okt. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:

Mekkora vagy, a humorgolyók nyomják a lábujjaim bammegXD


Amúgy meg, ha valóban ekkora ordas ribanc vagy, örülj neki, hogy nem vert agyon valahol egy erdöben, mert épeszü ember nem hagyna életben az tuti.

2010. okt. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést vmi nőgyűlölő kis f*sszopó írta ki, aki most arra veri, hogy lehúzzák a nőket...
2010. okt. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
Szörnyű ez a szívfájdalom:>
2010. okt. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
Az orális szolgáltatásban van a jövő;)
2010. okt. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim válasza:
100%
Látom, az fel sem merült, hogy esetleg valamit dolgozni is lehetne, amivel pénzt kereshetnél, és tudnád belőle finanszírozni a szolit meg a manikűröst... Bár ez a gondolat már korábban is eszedbe juthatott volna.
2010. okt. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!