Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért félnek a fiúk az okos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tigresita kérdése:

Miért félnek a fiúk az okos lányoktól?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, két nyelvvizsgával, orvosi egyetemre készülök. Érett vagyok és értelmes, humorérzékem is van bőven. Az emberek általában megbámulnak mert különleges a külsőm. Az összes női ismerősöm szépnek talál és el is hiszem. Mégis eddig sose hívtak randira. Félnek a fiúk komoly lányokkal kikezdeni, mivel értük többet kell dolgozni?
2010. okt. 16. 22:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem csak szimplán várnod kell a megfelelő emberre :) Én is hasonló cipőben jártam, aztán megismerkedtem a mostani barátommal :) Nyilván nem azzal kezdtem neki, hogy 12 éve kitűnő vagyok, versenyeket nyerek stb... :D Én pl. egyáltalán nem szoktam dicsekedni az eredményeimmel, csak akkor beszélek róluk, ha valaki megkérdezi. De a barátomnak meg kellett dolgoznia értem, és azzal a problémával is szembesült időközben, hogy a tanulás miatt kevés időm marad más dolgokra. De mostanra -3 éve után- elfogadta a helyzetet és jól megvagyunk.

Orvosira járok, ráadásul itt is kb kitűnő vagyok, a barátom viszont épphogy bennmaradt az egyetemén, nah akkor mikor próbálok neki segíteni a tanulásban, néha elhangzik 1-2 ilyen, hogy "neked könnyű mert Te okos vagy és mindig minden összejön"... :( Talán azért nem akar sok fiú "okos" lányokkal járni, mert lelombozza őket, ha a lány "jobb" náluk. Ami persze nem igaz, de talán sokan ezt gondolják. Én ezt elkerülendő mindig dicsérem a barátom, mindig hangsúlyozom az ő pozitív adottságait és jó tulajdonságait és soha egy percig nem éreztetem vele, hogy kevesebb lenne nálam mivel nem is az, csak Ő más területeken jó, nem azokban a dolgokban, amikben én, pont ezért is alkotunk jó párost.

Ha magadat adod, és nem az eszeddel, hanem a személyiségeddel próbálod elvarázsolni a fiúkat, akkor nem lesz nehéz dolgod szerintem :) Meg aztán az orvosira sok helyes pasi jár... ;) Sok sikert! :)

19/L

2010. okt. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a tulajdonságaid miatt akaratlanul is büszkébb lehetsz az átlagnál. Ha nem, akkor is kifelé elérhetetlennek tűnhetsz.

Szerintem ne azzal kezdd h mid van, hanem hallgasd meg a kiszemeltedet és próbálj érdeklődő és hozzá nem értő arcot vágni, h ő érezhesse magát a mentor bőrében. Remélem érted.

20/F

2010. okt. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
szerintem az lehet a probléma (bár én lány vagyok, egy nyelvvizsgával, két egyetemre járva, stb, mégse ezért várom, hogy szeressenek...), hogy az egy dolog, hogy te ilyen okos vagy, meg humoros, meg szép (amit szintén nem lehet így mondani, mindenkinek mást jelent a szépség), hogy ezzel együtt az emberi dolgok nincsenek a helyén nálad. Nem lehet, hogy kissé el vagy szállva magadtól?
2010. okt. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

el vagy szállva magadtól, nincs benned báj és alázat

és ez gáz, és egy pasinak se kell egy ilyen rideg elszállt pitsa. bocsi.

2010. okt. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket. Nyílván nem ezek felsorolásával indítok, hanem egy idő után kiderül. Aki meg hülye ribancnak tart, annak üzenném, pont ez a kettő nem vagyok és mivel nem ismer, nem is tudhatja! Nem teszem magam, hanem mindig megmondom mit gondolok.
2010. okt. 18. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!