Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúk miért "félnek" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért "félnek" a szerény, félénkebb, csöndes lányoktól?

Figyelt kérdés
Csak mert ez a tapasztalat. :) A cserfes lányokhoz hamarabb odamennek, pedig ők mondják folyton, hogy mennyire utálják, ha egy csajnak be nem áll a szája. A félénk csajokkal mi a gond?
2010. dec. 29. 13:39
1 2
 1/19 specialsound ***** válasza:
Lehet hogy valakinek pont azok jönnek be ! De szerintem az lehet hogy a fiúk nem szeretik ha mindenért könyörögni kell, de úgy általában véve is olyan mintha nem lenne bennük annyi "élet".
2010. dec. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Én szeretem a félénk lányokat:)
2010. dec. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom nekem kifejezetten tetszenek az ilyen beállítottságú lányok.

És visszataszítanak a nagydumás "agresszív, hatalommániás, ki ha ő nem és mindenkit kritizáló" lányok, mert azokba egy szem kedvesség nincs.


Ellenben azt kell tapasztalnom, hogy utóbbiból van nagyon sok...:/

2010. dec. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Da puta madre válasza:
Nekem jobban bejönnek, mint a minden lében 2 kanál csajok. Azok idegesítenek inkább.
2010. dec. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Az h azok a ribancos csajok jobban felhívják a figyelmet és a pasik nem félnek annyira az ilyen könnyelmű csajoktól.Igaz hogy ezeknek hamarabb lesz pasijuk-barátjuk de egy 2 héten belül repülnek ugyanis az ilyeneket sosem becsülik meg.És a csendes lányok tűnnek vonzóbbnak viszont akár milyen félénk sokszor magabiztosabbnak is tűnik és ez az ami ilyesztő lehet.Nem tudják mire gondol,vagy mit várhatnak el...én ezeket a lányokat nm csendes és félénk lányoknak nevezném hanem inkább titokzatosnak.És csk ez ami egy kicsit megrémiszti a pasikat..de ez teszi vonzóvá a csajokat.Amugy ne aggódj...légy önmagad és igy sokkal inkább becsülnek majd téged..
2010. dec. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem félnek tőlük. Van, akinek ez tetszik, van akinek az. Kérdés megoldva.
2010. dec. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
én akárhányszor találkoztam pasikkal a bnőmmel aki cserfes típus, engem mellette mindig lesz*rtak a pasik, hiába vagyok szebb.
2010. dec. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Mert minden férfi tudat alatt a rossz kislányokra bukik.


Persze, csak olyan értelemben, hogy csakis vele szemben - tehát egy férfival - legyen ilyen a lány, úgymond ribancos, az összes többi férfival szemben pedig jó kislány. Csak ezt a második pontot sok éretlen férfi még nem látja be.

2010. dec. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért, mert a csendes lányok titokzatosak is ezáltal. És amit nem ismerünk, attól félünk.

27/N

2010. dec. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Én meg pont kerülöm a csendes, szerény, szép nőket:(

A ribik meg mindig megtalálnak:S

2010. dec. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!