Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúk miért "félnek" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért "félnek" a szerény, félénkebb, csöndes lányoktól?

Figyelt kérdés
Csak mert ez a tapasztalat. :) A cserfes lányokhoz hamarabb odamennek, pedig ők mondják folyton, hogy mennyire utálják, ha egy csajnak be nem áll a szája. A félénk csajokkal mi a gond?
2010. dec. 29. 13:39
1 2
 11/19 Rendesfiú/19 ***** válasza:
elkerülöm*
2010. dec. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem "félünk", csak először mindig a feltűnőbb csajt vesszük észre. Az olyanoktól több bátorítást is kap egy pasi. A csendes lány meg ül a sarokban, néha rád néz, de sehol egy mosoly, és ez első látásra nem túl vonzó. Tessék picit többet mosolyogni, és bátorítani azt, aki esetleg megtetszett. :) Amúgy lányok, ti melyik pasit veszitek észre hamarabb? Aki nyugodtan iszogat a pultnál, vagy amelyik vidáman táncol? :) Elég egyértelmű szerintem...


20F

2010. dec. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a nagyon szerényeket de a ribiket se. Én azt szeretem ha egy lány pőrőg mint én jó kedve van általában és kedves. A plázacicákat meg utálom.
2010. dec. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

én oda mennék, csak hát nem tudom mit mondjak neki, semmi sem tudok róla. Azért egy minimális szinte nyitottnak kell elennie a többiek felé, teljesen zárkózott lánnyal is nehéz ismerkedni nem csak olyannal akinek be nem áll a szája....


De ha ilyen lány vagy az nem akadály, én pl szívesen megismernélek :)



16/F

2010. dec. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszi a komikat! :) Egyébként annyira nagyon nem vagyok félénk, főleg, ha egy olyan emberrel beszélgetek, akivel azért már váltottam pár szót. Csupán általánosságban úgy látom, hogy a fiúk valahogy tartanak az ilyen lányoktól, pedig hát én sem eszek embert. :D

Egyébként abban is van valami, hogy a félénk lányok furcsán reagálnak, ha egy srác megnézi őket, nem olyan bátrak, például ha engem veszünk nem hogy rámosolyogni nem szoktam az illetőre, hanem inkább lesütöm a szemem és azon agyalok, hogy jesszus, ez meg miért bámul? xD

Az biztos, hogy ezen is változtatni kéne, de akkor az sem túl jó, ha túlságosan feltűnő a viselkedés?


L/16

2010. dec. 30. 18:17
 16/19 Rendesfiú/19 ***** válasza:

Haha:D De édes lehetsz, amikor lesütöd a szemed:D

ez nagyon tetszett:P

2010. dec. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem ér kinevetni a kisebbet. xP Amúgy boldog új évet mindenkinek. :D
2010. dec. 31. 12:28
 18/19 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkodtam.. Én is valamilyen szinten ilyen vagyok. Van egy fiú aki tetszik, és úgy látom tart tőlem.. Nem nagyon merek kezdeményezni, de azért annyira zárkózott se vagyok, sokat nevetek, mosolygok rá, tehát savanyúnak nem lehet nevezni, de valamiért mégis tart tőlem néha... :/ Mit tegyek? 16/L
2011. jan. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

előzőnek: dicsérd meg valamijét, kérj tőle tanácsot segítséget bármiben ilyesmi.


Amúgy meg ezzel az egésszel csak az az egy baj van, hogy nem lehet (vagyis nehéz) meg különböztetni az olyat lányt mint te/ti, attól akinél szimplán közömbösek vagyunk.

2011. jan. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!