Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Félnék" a lányoktól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Félnék" a lányoktól?

Figyelt kérdés
Hát hogy is kezdjem, még nem volt barátnőm(ez alatt azt kell érteni, még csók se volt), de sose gondoltam , hogy azért lenne, mert "félnék" tőlük. De nemrég beszéltem egy ismerősömmel, és hát elültette a bogarat a fülembe... mi van ha tudat alatt attól tartok,hogy ha sikerülne, akkor nem tudnék mit csinálni.
2010. febr. 9. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szorongsz, mert nem vagy elég magabiztos. inkább magadtól félsz...
2010. febr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én nem 17/F beválallak!
2010. febr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Lehet nem tudom, önbizalmam nem sok, pedig ezt senki se tudja megmondani miért, mert végül is nem azt mondom, hogy én egy görög isten vagyok, de azért erősen tűrhetően nézek ki, hülye se vagyok(lévén, hogy fősulis vagyok)... Csak hát ez a dolog, hogy már idestova 20 éve sehol senki hááát nem könnyíti meg a dolgot.
2010. febr. 9. 20:45
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja és igen 100000%ig hetero vagyok...
2010. febr. 9. 20:46
 5/11 anonim ***** válasza:

nem vagy egyedül öcsém. Szintén fősuli és f/21.

Rájöttem arra, hogy ami nem megy nem erőltetem. Különben is elég magamnak való 1 gyerek vagyok. Ennyi!

2010. febr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Előző is én voltam.

+ A csajok néha nagyon köpönyegforgatóak tudnak lenni. Lehet sűrűn jön meg nekik vagy nem tom. Egyszerűen nem lehet rajtuk kiigazodni. Sz@rok bele!!

2010. febr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én is 21F csak én még tervezgetem csak a fősulit :D

neked könnyebb mert nekem volt már csajom igaz baromi régen és tudom h jó dolog a szerelem így jobban hiányzik

én is úgy vagyok vele h megszoktam

2010. febr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is így voltam sokáig, szerencsémre jött egy lány aki "felszedett" :D ha ő nem lett volna akkor szerintem még mindig egyedül lennék. 21F
2010. febr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Először önmagaddal kellene megbékélned. Addig, amíg nincsen elég önbizalmad, nem leszel képes közeledni senkihez.
2010. febr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha félsz is tőlük; amikor az ágyra kerül a sor ilyedtedben legalább jobban bezavarod a macit a málnásba, utána már minden megy a maga útján.:)No para!
2010. febr. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!