Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért félnek a fiúk az okos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tigresita kérdése:

Miért félnek a fiúk az okos lányoktól?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, két nyelvvizsgával, orvosi egyetemre készülök. Érett vagyok és értelmes, humorérzékem is van bőven. Az emberek általában megbámulnak mert különleges a külsőm. Az összes női ismerősöm szépnek talál és el is hiszem. Mégis eddig sose hívtak randira. Félnek a fiúk komoly lányokkal kikezdeni, mivel értük többet kell dolgozni?
2010. okt. 16. 22:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én szeretem ha egy lány intelligens. Mondjuk az tény, hogy az okos és szép lányok általában komoly kapcsolatban vannak.
2010. okt. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 ameoland ***** válasza:

Barátok elbeszélése a bukott ügyeikről,miszerint próbálkoztak,de gyorsan lekoptatta az a "gyönyörű nő".Vagy emberünknek is volt 1-1 próbálkozása,de az is inkább kudarccal járt,mint sikerrel.-ezek,s társaik hamar lelohasztják az ember lelkesedését e téren,amelyből csak ennyi marad:"mien szép is az a lány"-majd legyint rá,hogy úgyse sikerülne.

magabiztosság hiány,beletörődés,rossz berögzülések.

2010. okt. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
túl jó vagy, sokan azt gondolják hogy semmi esélyük nem lenne nálad.
2010. okt. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%

"Félnek a fiúk komoly lányokkal kikezdeni, mivel értük többet kell dolgozni?"


Vagy csak rohadtul beképzelt vagy és senki nem vágyik ilyen barátnőre? Csak mert megeshet... :)

2010. okt. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én is értelmesnek vallom magam és humorosnak, a szépség szubjektív, nem látom magam csúnyának, de istennőnek sem, aztán ossza be mindenki ahogy akarja :) Velem is előfordult, hogy odajöttek hozzám és meglepődtek, hogy válaszoltam a kérdésükre. Volt aki közölte, hogy imádja az okos nőket, a másik elpirult és otthagyott, a harmadikról azt hittem, hogy ő is okos ember, de nem tudott az én kérdésemre válaszolni, így gondolom ez okozta, hogy nem lett semmi. Viszont olyan ember is volt, aki kijelentette, hogy imád velem lenni, mert mindenhez van hozzáfűzni valóm, bármiről eltársalog velem, csak ne lennék ilyen fiatal. Na kösz szépen :) Szóval nyugi, majd ha a sors úgy akarja akkor lesz valami :)
2010. okt. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Kikérem magamnak! Én pont hogy ilyeneket kerestem mindig is, és mindenkinek az ilyeneket is ajánlottam! :)


És nem vagyok egyedül, elhiheted; fogsz találkozni te is hozzám hasonlókkal, akik hozzád hasonlókat keresnek. :)


(Ha szeretnéd meggyorsítani a folyamatot, ajánlom figyelmedbe a netes társkeresőket.)

2010. okt. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Milyen környezetben szoktál lenni leginkább? Azaz szoktál bulikba járni például?
2010. okt. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
okos lányok? Átb@sszák a srácokat ahol tudják. Tisztelet a kevés kivételnek. Nem is inkább a tudáson van a hangsúly, hanem a talpraesettségen, meg hogy az adott lány nagymester! Na az ilyentől kell félni, mert még a férfi csöves lesz úgy kifosztják. Sajnos ez a való igazság. A nagyon szépekkel megint érdekes a helyzet...
2010. okt. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Bocs, de aki kifoszt egy férfit, az biztosan okos, de az illető férfi sem lehet egy toronyész, ha hagyja magát csövessé tenni. Egyébként pedig az olyan nő, aki erre képes, az egyszerűen gerinctelen, hiába okos és ez látszik egy emberen.
2010. okt. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Meg lehet kérdezni, hogy honnan vagy?
2010. okt. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!