Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti mit szólnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit szólnátok egy informatikus lányhoz?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a tipikus kocka lány. Mindennap sminkelek,magassarkúkba járok és szeretek szépen öltözködni. Diagnosztikai informatikusnak készülök és ha meghallja ezt egy pasi,vagy megtudja hogy tudok programozni és értek a digitális rendszerekhez meg a hálózati kapcsolatokhoz akkor mindig elhülled és furán néz rám. Aztán azzal jönnek,hogy ki se néztem volna belőled,meg nem erre számítottam mer nem ilyennek tűnsz...stb.

Most ez komolyan ilyen rossz dolog egy lánytól?


20L


2010. okt. 8. 16:23
1 2 3 4 5
 41/48 anonim válasza:

Velem is ugyan ez a helyzet :S,

20 éves lány vagyok,( Informatikus), CNCA - Informatikai Mérnök,Hálózattelepítő és üzemeltető, és számítógép szerelő a szakmáim. Mikor ezt elmondom, puff vége mindennek. :(

Pedig sokak állítása szerint nem vagyok csúnya lány.

2010. okt. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim válasza:
* CCNA
2010. okt. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

Kár, hogy olyan kevés informatikus csaj van és még őket is kerülik sokan. Középiskolában is hiányotlam meg most is hiányolom az egyetemen az infós lányokat:(


Kérdező: csak nem a "szomszédba" jársz?:)

2010. okt. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk sokan, de azért vagyunk egy páran informatikus lányok, nők. Én még tanulok, de már a "végét járom". Szeretem a szakot is, az egyetemet is. És igen, általában meglepődnek a férfiak ismerkedéskor, de hát minden csoda három napig tart, nem hiszem, hogy ez bármiféle előnyt avagy hátrányt jelentene.


26/N

2011. máj. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
Szerintem állati szexi tud lenni egy lányon a BME-VIK-es pulcsi
2011. máj. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
Olyanom nincs nekem, maradok a nőiesebb öltözködésnél. :) (Előző előtti voltam. :))
2011. máj. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

Ma már az informatikus nem egy különleges dolog.

Nem kell hozzá zseninek vagy kockának lenni - még elhivatottnak sem.

Mesterség lett.

Az meg egy átlagembernek - és a lányoknak - is megy.

Csak az emberek képzelete lassan alkalmazkodik. Az "informatikus" az ő szemükben még mindig a régi. Lásd: mint a "pokoli operátor".

2011. máj. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Hú nálunk a suliban van egy ilyen 19-20 éves csajszi. Sztem nagyon szép. Analízist tanít és pont mérnökinfós ő is. Nekem nagyon tetszik:D Pedig felettem jár talán 1-2 évvel, mivel tanár és okosabb is nálam ebből kifolyólag.


Am van 1-2 infós lány. A legtöbbjük sztem nem olyan nagy durranás. Jó csinik meg minden, de úgy látszik rajtuk vhol, hogy mintha eltévesztették volna, hogy hova jöttek. Viszont amelyik intelligens, az nekem nagyon tetszik.


Az meg, hogy egy lány ért a digitális rendszerekhez. Hm. Én örülnék neki, mert tudna akkor segíteni abban, hogy vizsgázzak le DIGIT 2ből, amiből alig voltam pár előadáson a ZH óta.


20f

2011. máj. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!