Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti mit szólnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit szólnátok egy informatikus lányhoz?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a tipikus kocka lány. Mindennap sminkelek,magassarkúkba járok és szeretek szépen öltözködni. Diagnosztikai informatikusnak készülök és ha meghallja ezt egy pasi,vagy megtudja hogy tudok programozni és értek a digitális rendszerekhez meg a hálózati kapcsolatokhoz akkor mindig elhülled és furán néz rám. Aztán azzal jönnek,hogy ki se néztem volna belőled,meg nem erre számítottam mer nem ilyennek tűnsz...stb.

Most ez komolyan ilyen rossz dolog egy lánytól?


20L


2010. okt. 8. 16:23
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:
igen én is ezt a távolságtartást érzem,amikor egy mondtatba szerepel az inromatika meg a nő szó... :)
2010. okt. 10. 18:05
 22/48 anonim ***** válasza:

oh:P hogy 1 csaj aki üti a mércét és nem ugat le mert értesz a géphez és használod is ?:P tökéletes nő XD hehe

de am passz miért problémáznak ezen a hapsik akiket ismersz :P jobb mint ha hivatásos éjeli pillangó lennél :P jó persze vannak határai pl: ha Blood Elf hez hasonlítod a pasit vagy ha 2es számrendszerbe írsz neki szerelemes levelet XD de am semmi probléma vele :P néha még jól is jöhet bár engem frusztrálna ha a bnőm "le alázna" "kockulás" terén XD + nem attol lesz vki kocka sztem h nem sminkel:P am meg aki szép az smink nélkül is az akk minek az ?:P

2010. okt. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
falabella szólj haverod bnőjének h tetováltasson magára 1 USB bemenetet .. :P [nyilván való h hova] XD info mint perverzió hmmm XD infos szerepjáték az milyen lehet? XD a csaj túl pörgeti a hapi prociját mire az el sül XD
2010. okt. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem bejönnek az okos csajok. Lehet a többségnek az a baja, hogy félnek, hogy okosabb vagy náluk. Esetleg nem tudnak úgy hülyíteni, mint a többi csajt. Szal elkönyvelnek egy ilyen egzisztenciálisan magasabb szinten és rájönnek, hogy nem egy súlycsoportban vagytok és beijednek. Meg hát ugye, a nőies öltözködés a tapasztalatok alapján kizárja az intelligencia meglétét. Tehát ez is egy paradoxon lett, hogy az a nő aki szép meg törődik magával az biztos nem lehet okos. És amikor ez a paradoxon megdől akkor -> aaaa mii? Am néha én is le szoktam döbbenni a szép és okos lányoktól. Olyan kevés van belőlük.


20F (és infóstanonc)

2010. okt. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim válasza:
Én örülnék egy ilyen csajnak, mert én is infót tanulok, de elég sokmindnent nem értek. :S
2010. okt. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:

Én nem tanulok infot annyira nem is értek hozzá, de önmagában az nem zavarna, h. egy lány infót tanul :)

22f

2010. okt. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:

Szia!


Számomra egyértelműen piros pont egy lánynál, ha van valamilyen komolyabb téma, ami érdekli és amibe időt és energiát fektet. Szörnyen lehangoló, hogy a mai 20 év körüli lányok többsége mennyire felszínes és buta (és ez egyre rosszabb lesz). Azokkal csak beszélni lehet, beszélgetni esélytelen, pedig egy komoly kapcsolatnak szerintem ez elengedhetetlen feltétele. Gyakorlatilag ez dönti el azt, hogy valakivel együtt élsz, vagy csak egymás mellett éltek. Ha egy lány érdeklődést mutat valamilyen többé-kevésbé absztrakt téma iránt, az számomra egyértelmű jele annak, hogy intelligens és valószínűleg nem az az egyetlen életcélja, hogy illegesse magát. A magassarkú is piros pont, egy nő akkor a legszebb, ha nőiesen öltözik :). Nyilvánvalóan nem minden fiú fogja benned meglátni ezt a lehetőséget, de az értelmesebbik részük biztosan pozitívumként tekint a sokszínűségedre. Főként, ha volt már hosszabb kapcsolatuk felszínes gondolkodású, tipikus "modern" lánnyal...


20/F

2010. okt. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
16%
Nem baj fatabella, az olyan nagyképűeknek, mint Te, biztos van műf*sz pendrive. Használd egészséggel. (Vagy majd jó lesz az a szakmunkás pár évvel később.)
2010. okt. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim válasza:

Én webprogramozónak készülök, nagyon érdekel a programozás, de félek, hogy nem fognak alkalmazni csak mert nő vagyok. Tudom, most ez nem annyira idetartozik, csak eszembe jutott.

Amúgy szerintem nem sok olyan pasi van akinek ne jönne be ha egy lány ért a számítógéphez (és ezalatt nem csak az internet-használatra gondolok). :)


21/L

2010. okt. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:

Kedves informatikus lány!

Az odáig rendben van, hogy tudsz programozni - de magyarul is megtanulhatnál rendesen, különben nem fognak majd alkalmazni jobb helyeken. Egy önéletrajzból ez már kiderül, mint ahogy a pár sorodból is kiderült.

20 évesen még talán nem késő.

2010. okt. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!