Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti mit szólnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit szólnátok egy informatikus lányhoz?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a tipikus kocka lány. Mindennap sminkelek,magassarkúkba járok és szeretek szépen öltözködni. Diagnosztikai informatikusnak készülök és ha meghallja ezt egy pasi,vagy megtudja hogy tudok programozni és értek a digitális rendszerekhez meg a hálózati kapcsolatokhoz akkor mindig elhülled és furán néz rám. Aztán azzal jönnek,hogy ki se néztem volna belőled,meg nem erre számítottam mer nem ilyennek tűnsz...stb.

Most ez komolyan ilyen rossz dolog egy lánytól?


20L


2010. okt. 8. 16:23
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
Én progmatos vagyok, írj üzit ha akarsz :)
2010. okt. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert meglepődnek, nem biztos, hogy rosszat is gondolnak. Van pozitív meglepetés is. Nem hiszem, hogy bárki is ezen akadna fenn
2010. okt. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
75%
Én örülnék neki mert nem vagyok valami nagy számítógép varázsló.És igazáboól zavar ha barátnőmnek 20szor elkell magyrázni,hogy hogy irjon egy filmet DVD-re.Ha magátol megyneki az pluszpont.
2010. okt. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem kizáró ok.
2010. okt. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%

Hááát... Én lány vagyok. De írnék véleményt, ha nem baj :)


Hasonló cipőben járok, mint Te. Igen, magasarkúban, meg helyzetileg is xD Na, komolyra fordítva a szót...


Van olyan pali, aki pont erre bukik. Egyik ismim kifejezetten az informatikus "cicákra" izgul. Nem tudom, miért, de egészségére :D


Szóval ne legyél megijedve. Vagy, ha továbbra is zavar, hogy most hülyén néznek Rád, mikor elmondod, mi a szakmád, hát akkor csak mondj annyit, hogy informatikus vagy, vagy programozó. Attól még nem ijednek meg, vagy ha mégis, hát menjenek a sunyiba. Kis nyuszik.


Ja, meg hogy ki sem nézték belőled? Ez igazán "kedves" gesztus Tőlük pfff. Én konkrétan grafikusnak tanulok, és elég szép eredményeim vannak és rendszeresen munkához jutok, és sikerült egy jó helyen suli mellett elhelyezkednem. Mikor közlöm a pasikkal, hogy itt és itt dolgozom, még attól is elmegy a kedvük, hogy tovább beszélgessenek velm, ugyanis ksebbrendűségérzetet váltok ki bennük. Ma már úgy vagyok hogy "így jártál kisapám". Majd lesz Neked is olyan, aki nem ijed meg, és nagyra fog becsülni, mert ezek szerint Te okos és csinos is vagy. Járkálj úgy a világban, hogy ez mind legyen a fejedben, tudjad, hogy jó nő vagy. Legalább jó palit fogsz kifogni, aki valószínű elég férfi ahhoz, hogy meghódítson.


Ennyi. Remélem, nem baj, hogy ilyen hosszan írtam, és azt is remélem, hogy megtalálod majd a megfelelő Társad :) Szép délutánt :D

2010. okt. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
78%
hát tuti meglepne ha egy csaj azt mondaná hogy írtam egy programot.
2010. okt. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
Előző (falabella)vagyok. Ez lemaradt: 20/L
2010. okt. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
8%

"Mikor közlöm a pasikkal, hogy itt és itt dolgozom, még attól is elmegy a kedvük, hogy tovább beszélgessenek velm, ugyanis ksebbrendűségérzetet váltok ki bennük."


WTF? Miért váltanál ki belőlük kisebbrendűség érzetet? Azért mert nem tudnak photoshoppal bánni? És? Te valamit nagyon félreértesz kislány.

2010. okt. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:

Ha valaki informatikus az első ami a nem-infós emberek eszébejut az az, hogy biztos "nincs élete" (nekem mondjuk tényleg nincs:P). Az emberek szeretnek mindenkit megbélyegezni.

21F

2010. okt. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:

Szotyika Imádja az ilyeneket, ő imád gépezni.


A telefonszáma 0620/399-49-56


Szotyika üzeni kockulhatnátok együtt..

2010. okt. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!