Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti mit szólnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit szólnátok egy informatikus lányhoz?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a tipikus kocka lány. Mindennap sminkelek,magassarkúkba járok és szeretek szépen öltözködni. Diagnosztikai informatikusnak készülök és ha meghallja ezt egy pasi,vagy megtudja hogy tudok programozni és értek a digitális rendszerekhez meg a hálózati kapcsolatokhoz akkor mindig elhülled és furán néz rám. Aztán azzal jönnek,hogy ki se néztem volna belőled,meg nem erre számítottam mer nem ilyennek tűnsz...stb.

Most ez komolyan ilyen rossz dolog egy lánytól?


20L


2010. okt. 8. 16:23
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:

WTF? Miért váltanál ki belőlük kisebbrendűség érzetet? Azért mert nem tudnak photoshoppal bánni? És? Te valamit nagyon félreértesz kislány.


Kedves 15:56-os!


Nem Photoshop... Kézzel dolgozom - tudod - festek ill. rajzolok. Szerintem most Te értetted félre, de mindegy. Ha tudnád, hol dolgozom, lehet, Te is meghunyászkodnál. Sajnos nem sok nő dolgozik ott, úgyhogy nem írnám meg, hogy hol, de biztosíthatlak, hogy sokan irigykednek/nének.


Kérdésedre válaszolva azért - példát mondok, hogy értsed - mert nemrég egy segédmunkás próbálkozott be. NO érettségi, NO jó diploma. Aztán nézett nagyot, hogy jééé nem minden szép csaj kis üresfejű, hülye liba NO tehetséggel NO jó munkahellyel. Nyilván nem nézem le a tőlem rosszabb helyen dolgozókat, de rohadtul összetörik a lelkük, ha megtudják, mennyivel jobb helyen vagyok nő létemre. És - szintén nyilván - például egy jól menő üzletembernek, az intelligensebb fajtából, nem törtem össze az egóját. Mert Neki is volt mit felmutatni. Ennyi.


20/L

2010. okt. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:
mostmár kíbáncsi lennék hol dolgozol kedves utolsó :)
2010. okt. 8. 19:04
 13/48 anonim ***** válasza:
100%

"falabella válasza:

...

Nyilván nem nézem le a tőlem rosszabb helyen dolgozókat.... (ma 18:21)


Ma már úgy vagyok hogy "így jártál kisapám"." (ma 16:37)


Lehet, hogy csak kiragadtam 2 mondatot 2 különböző hozzászólásodból, ami a saját szövegkörnyezetében máshogy hat, de írásod alapján mégis úgy tűnik, hogy te igenis elég büszke vagy és lenézel másokat. Bocsi. :)


A kérdéshez hozzászólva pedig:

Nincs semmi baj az informatikus lányokkal. Nincs ma már olyan szakma, amiben egy nő ne tudna megfelelni. De azt hozzáteszem, hogy bármennyire is okosak vagytok, ne vágjatok fel ezzel egy férfi előtt. Mert esetleg azt a hatást keltitek, hogy nincs is szükségetek férfire. :)


24/F

2010. okt. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:

Bizony, Kedves 20:21-es büszke vagyok :) De nem nézem le őket, hiába kiragadva így tűnik - mert a szövegkörnyezetből látszik, hogy tényleg nem nézem le. Mindenkire nyilván szükség van, aki tisztességesen dolgozik :)


Kedves Kérdező! Egy jól menő cégnél vagyok grafikus (bár akvarellel dolgozom túlnyomórészt, ceruzával ritkábban, mert jobban szeretem a lavíros hatást) a Dunántúlon, mellette vannak festmény megrendeléseim :) És jól keresek. Ezért (is) ijednek meg legtöbbször - tehát nem mindig :)

2010. okt. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:

Értem falabella. De legalább őszinte vagy, ez plusz pont.


24/F

2010. okt. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:

24/F


:)

2010. okt. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim válasza:
Attól még lehet valaki gyönyörű...;)
2010. okt. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
Én fiúként tapasztalom ugyanezt. Vagyis nem ugyanezt. De sok nőnek van valamiféle megfoghatatlan távolságtartása az informatikusoktól.
2010. okt. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 ...Miklós válasza:

Szia,


Ha hozzászólhatok: Mindenki azt hiszi, aki nem infós, hogy az infósok mindig csak a gép előtt vannak, pedig én is programozásra járok és mellette focizok, meg eljárok haverokkal, sokszor melózni is, és még sorolhatnám. Ezek mellett mindig van időm a tanulásra is, programozásra stb. Eleinte senki ne tudta akikkel focizom, hogy programozok, mikor kiderült furcsán csodálkoztak, viszont ugyanúgy haver voltam, mint bárki más. Emiatt nem nézhetnek ki a többiek közül, még ha Te lány vagy is. Aki pedig azt teszi, tudjon magára, mivel az informatika csak "okosít". (:

20/F

2010. okt. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
83%
szerintem meg falabella és 24/F menjenek szobára.
2010. okt. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!