Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti mit szólnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit szólnátok egy informatikus lányhoz?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a tipikus kocka lány. Mindennap sminkelek,magassarkúkba járok és szeretek szépen öltözködni. Diagnosztikai informatikusnak készülök és ha meghallja ezt egy pasi,vagy megtudja hogy tudok programozni és értek a digitális rendszerekhez meg a hálózati kapcsolatokhoz akkor mindig elhülled és furán néz rám. Aztán azzal jönnek,hogy ki se néztem volna belőled,meg nem erre számítottam mer nem ilyennek tűnsz...stb.

Most ez komolyan ilyen rossz dolog egy lánytól?


20L


2010. okt. 8. 16:23
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:

kedves utolsó!

örülök hogy pár mondatból,meg esetleg pár félregépelésből ilyen tanulságos következtetést tudtál levonni.


ui: ki nem állhatom az iróniát...ezt azok az emberek alkalmazzák,akik felsőbbrendűnek érzik magukat

2010. okt. 10. 23:41
 32/48 anonim ***** válasza:

Irónia nincs benne, teljesen komolyan gondoltam. Az igaz, hogy a mai átlaghoz képest elég jól írsz - de csak ahhoz képest.

Ha nem érted, akkor részletesen:

- következetesen, majdnem minden írásodban van hiba. Félregépelés is és elvi hiba is. Elég csúnyák is akadnak, és eléggé ugyanazok: tehát ez nem véletlen.

- mint informatikusnak, gondolom 2 perc neked egy helyesírásellenőrzőt szerezni és végigfuttatni rajta a szövegeidet. Megtetted akár csak az egyikkel is?

- eleve egy gondos ember elolvassa az írásait, mielőtt elküldi: tehát félregépelés sem nagyon maradhat benne. Az informatikusok (elvileg) gondos emberek, mert ez a munkájukhoz tartozik.

- Mivel ezt a leendő munkáltatód is tudja, tuti biztos lehetsz benne, hogy az első ilyen hibánál az életrajzod repül a kukába (egy jó cégnél. Rossz céghez meg gondolom, nem akarsz menni).

2010. okt. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:
örülök ha élvezed.
2010. okt. 11. 00:51
 34/48 anonim ***** válasza:

Ez óriási: gondosan megírom, mi a helyzet - és ebből neked csak egyetlen dolog jön le: hogy én mennyire élvezem?

Mégis, ez mit változtat a TE életeden? Tehát akkor miért ezzel foglalkozol, és miért nem azzal, ami számít is?


Amúgy élvezi a fene: segíteni szeretnék. Ha nem kell, dobd el nyugodtan: soha többé nem kapod meg ezt a segítséget senkitől. A főnököd kirúg majd, ha észreveszi, a kollégád meg kirúgat. Ennyi.


Ami meg a fiúkat illeti: amenyire látom a helyzetet, szerintem rossz helyeken keresgélsz. Ha egy kicsit műveltebb fiúk közé járnál (egytemi bulik, ilyesmi), akkor valószínűleg másképp állnának hozzád.

Bár nem biztos: az öltözködésedből, a szavajárásodból meg a viselkedésedből úgy látszik, mintha viszonylag buta lennél (és persze látszik, hogy vidéki vagy, ami nem gond, csak az emberek többsége előítéletes, ezért jobban járnál, ha nem látszana).

Lehet, hogy ezeket érzik, ha rád néznek. Lehet, hogy ezen is változtatni kellene kicsit.

2010. okt. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:

most nem azért,de ha belegondolsz,te mint aki mindent tud és mindent tökéletesen csinál (na meg ír) akkor rájössz,hogy pl egy önéletrajzot előzetes megszerkesztést igényel,rengeteg kritériumnak kell megfelelnie,tehát egyértelműen 100x elvolvassa mindenki mielőtt kiadja a kezéből. ellentétben egy internetes oldalon,ahol érzelem vezérelten leírtam egy kérdést.itt valószínűleg olyan hibákat is kiszúrsz,amiket hivatalos szövegekben nem követek el. (pl a mindennapokat is egy szóval írtam de én gépen pl a nekemis-t is egybe írom)

ha meg tényleg jót akasz,te meg csiszolj a modorodon,meg azon ahogy tálalod a véleményedet (hangsúlyozom,ha jót akarsz)

ja és a vidéki definiálásodra visszatérve....á inkább nem,mert úgyis minden pesti olyan nagyra van magával,hogy azt hiszi ő a világ közepe....

2010. okt. 11. 02:33
 36/48 anonim ***** válasza:
Én még mindig azt nem értem, hogy a csudába lehetsz te 20 évesen már informatikus, amikor én 20 évesen kezdem a szakmát és nekem 5,5 évig tart min (ha nem bukok). Időgép :D? Vagy csak 300-as IQ? Lécci válaszolj majd rá, télleg érdekel am, hol végeztél.
2010. okt. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:

"A válasz megírásának időpontja: ma 01:51"


Te nem a megfelelő módját találtad meg arra, hogy segíts a kérdés kiírójának.

Nem hinném, hogy az volt a kérése, hogy oktasd ki helyesírásból és odafigyelésből.

Azzal meg egyenesen saját magadat is minősítetted, amikor azt írtad: "az emberek többsége előítéletes".

Ez igaz, de hogy jössz te ahhoz, hogy lenézel valakit, aki nem budapesti? Ezen kívül milyen alapon feltételezed a kérdés kiíróját viszonylag butának?

Arról nem is beszélve, hogy az írásaidban legalább 5 hibát meg tudnék említeni. Úgyhogy ennyi erővel te is gondosabb lehetnél.


A kérdés kiírójához szólva: Ne általánosíts te sem a budapestiekkel kapcsolatban! Ez most egy külön téma lehetne egy másik kérdésben.


24/F

2010. okt. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:
azt írtam h annak készülök,nem azt hogy már az is vagyok :)
2010. okt. 11. 16:17
 39/48 anonim ***** válasza:
Ja. És am véletlenül nem bme? :) Csak kíváncsiságból.
2010. okt. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:
deigen.
2010. okt. 11. 20:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!