Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ilyen debilek ma a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen debilek ma a fiatalok?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, de elég sokat változott a világ, ma azt hallom, hogy 10-14 évesek napi szinten aktív nemi életet élnek és fűvel-fával csinálják. Most ez a kisebb része gondolom ennek a korosztálynak, de ma ennyire divat ez?
2010. okt. 8. 16:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Ha az megnyugtat, akkkor nem csak diszkóban csinálják, hanem iskolában is (wc-ben, bokorban az iskolaudvaron), buszmegállóban!.

A húgom 13 éves, és meséli, hogy mik mennek az osztálytársai körében. Illetve vannak tanárismerőseim is, és ők is megerősítették, hogy szünetekben ellenőrizni kell a wc-ket, az udvaron "őrjáratozni" kell. Nekem az állam leestt. De a húgomat nem féltem. Tudom, hogyan neveltük a szüleimmel, tudom, hogy bízik bennünk, és mindig mindent elmondana. Rossz példát nem látott a családban, mert ugyan van barátom, de vele is 20 évesesn jöttem össze, addig csak randik voltak. Tud róla a húgom, hogy mi az a szex, tudja azt is, hogy a barátommal mi is csináljuk, a családban nem tabutéma, így bármit elmondhat. Így talán könnyebb neki megállni, hogy ne legyen olyan, mint sok kortársa. De egyébként vannak sokan normális fiatalok is, csak ugye arról nem szoktunk beszélni, hogy jaj de aranyos Esztike, mert nem fekszik le fűvel-fával, jaj de okos fiú Pistike, hogy nem kefél meg minden szembejövő osztálytársát, mert ezeknek nincs hírértéke.

2010. okt. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
én irigykedem,de ez baromság mert aki csunya vagy visszahúzódó az nyilván nem így "él".
2010. okt. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
sajnos ez igaz. van persze kivétel de kevés. kevés olyan tizenéves van, aki nem megy a tömeg után. azt csinálja, amit a többitől lát. mint a birkák. mindent azonnal akarnak, semmi türelmük és ha korlátozzák ebben őket, jönnek az általuk elképzelt jogaikkal. nem a minőség a fontos számukra, hanem a mennyiség.
2010. okt. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Amíg a Jersey Shore-féle hányadékokat adják a tévében, addig ne is csodálkozzunk. Az összes tini rá van kattanva. Azt hiszik az az élet. És attól lesznek felnőttek, hogy azt csinálják, mint azok.
2010. okt. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Igen tényleg ilyenek....

Én már ezért nem is megyek szórakozo helyre mert az átlag életkor még hajnali 2 után is 12-13 év. Komolyan mondom szánalmas, hogy körbenézek és csak azt látom h most ennek a szájában van megfordul akkor a másiknak és fél perc ketten felkarolják és viszik is. Sőt! Volt már h egy pillre elmentem wc-re és egy kis csaj már a pasim nyakán akart lógni.

Én kifejezetten szánalmasnak tartom az ilyet. És szerintem ez java részt a szülök hibája, mert nem figyelnek oda a gyerekükre. És nem mernek parancsolni nekik mert a mai gyerekek (nem egy felől hallottam) hogy vissza szólnak, sőt megis ütik az anyjukat ha megakarja mondani nekik h "kislányom 11-re haza" Az tény amikor én ennyi idős vtam nekem sem tetszett hogy anyu beszabályzott, sőt 18 éves koromig éjfélre haza kellett mennem...:) De most büszke vagyok az anyukámra hogy meg tette mert nem lett előlem sem akkor sem most egy fehérmáju kis k*rva :)

De azért vannak kivételek is ebbe a korosztályba de sajnos egyre kevesebb...


üdv: L/20

2010. okt. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!