Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ilyen debilek ma a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen debilek ma a fiatalok?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, de elég sokat változott a világ, ma azt hallom, hogy 10-14 évesek napi szinten aktív nemi életet élnek és fűvel-fával csinálják. Most ez a kisebb része gondolom ennek a korosztálynak, de ma ennyire divat ez?
2010. okt. 8. 16:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Irigykedsz?
2010. okt. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
en is 27 eves vagyok,es szerintem tenyleg ilyen debilek. nincs is erre mas szo! elkepeszto mennyit valtozott a vilag! es ha valaki azt irja hogy en is voltam fiatal,meg hogy csak eretlenek ,az egy barom!
2010. okt. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Én is voltam fiatal, csak éretlenek. :D
2010. okt. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen... igen... Tényleg ilyen debilek, hogy a Te zsvaiddal éljek. Majd "kiégnek" aztán rájönnek, hogy nem kellett volna.


20/L

2010. okt. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Dehogy irigykedek, csak voltam néha diszkóban és a gyors témázás meglepett. 5 perc tánc, majd ki a budiba vagy a szabadba és mehet a java. 15-nél egyik sem több!!!
2010. okt. 8. 16:18
 6/25 anonim ***** válasza:
És? 15 évesen én is agyba-főbe dugtam volna a lányokat, csak akkor még nem voltak ilyen bevállalósak.
2010. okt. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Szerintem a nagy részük azért nem ilyen. Veled egy korú vagyok és amikor mi voltunk ennyi idősek akkor is voltak ilyen gyerekek, csak mi elkerültük őket, szerintem ennyi más környezetben nőttünk fel, de régen is ugyanez volt egyes rétegekben.(és nem a cigányokra gondolok itt)
2010. okt. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

én 15 vagyok. én is ismerek egy lányt aki ugyanolyan mint amit a fentiekben írtál.

De azért vannak kivételek, pl. én is és szerintem még sokan mások. de akik minden hétvégén diszkóba mennek pasizni azoktól nem is lehet jobbat várni...

2010. okt. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
talan ezert van az hogy egy nehany 18 eves ugy nez ki mint ha 30 lenne. mert mar teljesen szet......ak magukat,nincs semmi buszkeseg bennuk,mert tudjak hogy nem kellenek senkinek,es ezutan jon a mucici,az ilyen cicababas stilus,es mindenkinel szebbek akarnak lenni szaj plasztika hogy jobban szop...sra aljon a szajuk,stb. es nem vagyok irigy, Olaszorszagban modellkedem,tehat csunya nem vagyok,csak szomorunak talalom hogy a mai magyar lanyok milyen butak,es sokszor igenytelenek!
2010. okt. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
18 éves vagyok, lány. Ez nem fontos, a lényeg inkább az, hogy a húgom ilyen. 14 éves, ennek ellenére már elég sok ilyen kétes származású fiú átment rajta. Inkább a tanulással foglalkozna ehelyett. Szóval az én válaszom igen, a fiatalok tényleg ilyen debilek (nem mintha én nem lennék az), és még példát is tudok a közeli rokonságomból.
2010. okt. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!