Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Tegnap tartottam a haverral a szülinapi bulimat és hívtunk kb. 30 embert. Meghívtam a lányt is, akivel már 2 hónapja "együtt vagyunk". Hivatalosan nem jártunk, de több volt, mint szimpla kaland. Amikor odaértek a bulira, a második mondata a boldog szülinapot után ez volt: "Szerintem ez nem fog működni közöttünk, nem tudunk találkozni csak ritkán, túl nagy a távolság...". 1 hónapja akartam lezárni vele, akkor ugyanezt mondtam, de megharagudott rám. Sikerült tisztázni a dolgot vele, utána együtt voltunk egy hétvégét.

Na de, a buli közben kimentem a soffőr emberhez, akivel jöttek és be akartam hívni egy italra vagy valami sósra, mindegy, csak be akartam hívni, hogy ne kint ücsörögjön. Nem akart bejönni. Erre kijön a lány, átkarolják egymást. Rákérdeztem:

"Ti együtt vagytok?"

"Hát, úgy néz ki...:)" ezt válaszolja az alak.

Mondom: "Jó tudni.."

Azt mondta a lány hét közepén, hogy: „2 ajándékom lesz. a meglepetés második részéhez megkérnélek, hogy ne igyál sokat, jó? :)"

Amikor kérdeztem, hogy ez lenne a meglepetés, azt mondta nem ez volt az. Mindenesetre, eléggé meglepett az egész.

Szóval, kb. ennyi a lényeg

Azok után, hogy a héten még azt írta, hogy várja hogy láthasson meg a hétvégét is, hogy együtt lehessünk, nagyon nagy meglepetés volt, hogy ilyen módon zárta le.

A legnagyobb poén, hogy mikor elmondta, hogy fejezzük be, ezzel végződött a mondandója: "...de te attól érezd jól magad, ez a ti bulitok, ne érdekeljen ez a dolog közöttünk..."

Ha netán valamelyik ismerősöm ráakadna a kérdésre és rájönne kiről van szó, megkérném, hogy ne írja le a lány nevét, nem haragszom rá, csak kíváncsiságból meg elkeseredettségemben tettem fel ezt a kérdést.

Véleményetek?

Én totál a padlón vagyok, szerettem őt. Ezek után, nem tudok mit mondani, élni sincs kedvem.


17F


2010. szept. 26. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
sajnos a mai világban ez megy. mindenki átbasz mindenkit. ezért lesznek köcsögög a lányokkal a pasik és ezért lesznek ribancok a lányok.röhögd körbe a csajt h miszégyen
2010. szept. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez megható. Valószínű nem sokan fogják végigolvasni, úh van egy órád, h egy kicsit tömöríts a dolgon, és újra megkérdezd...
2010. szept. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát én nem haragszom meg ezért rá, remélem nem fog többet soha keresni semmilyen módon, nehéz a felejtés.

Kösz a tippet, de nem fogom tömöríteni, ha nem olvassák el, hát nem. Jól esett kiírni magamból a dolgot. Visszahozza a régi blogolási időszakomat, de abba nem fogok újra belekezdeni.

Kösz a kommenteket.

2010. szept. 26. 22:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Elég szemét volt a csaj! Ezt nem gíy kellett volna elmondania. Lépj túl rajta, nem érdemelt volna meg téged! :)
2010. szept. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezek után kétlem, hogy lesz folytatása a dolognak. Az egyik haverom előre mondta, hogy óvakodjak a lánytól, nem hittem neki. Együtt voltunk a lánnyal nyaralni, ott kezdődött minden. Abszolút nem ilyennek ismertem meg, de úgy néz ki, hogy kicsit fura a gondolkodásmódja. Jobb lett volna, ha el sem jön.
2010. szept. 26. 22:07
 6/6 A kérdező kommentje:

Igazad volt, tényleg túl hosszú és senki sem olvassa el. :S

Nem baj..

2010. szept. 27. 21:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!