Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan hosszú történet, de megpróbálom leírni amit érzek. 2 éve vagyok együtt barátnőmmel. februártól úgy májusig volt egy időszak, amikor iszonyatosan elhanyagoltam, de amikor foglalkoztam vele, akkor is bántottam. ezzel sajnos tisztába vagyok. utána rendbejöttek a dolgaink, kb május közepe, vége tájt. a júniusunk az csodálatos volt.

július elsején valakitől megtudtam, hogy a barátnőm állítólag megcsalt. azonnal felhívtam, hogy mégis hogy értsem ezt, mi történt, ugye nem igaz. hát de.. sajnos igaz. március közepétől május közepéig volt egy srác, akivel összejárt, és hát megtörtént minden, többször is. persze mivel le se szartam, nekem ez nem tűnt fel. utána mikor rendbejöttek a dolgaink, akkor pattintotta. még júniusban találkoztak egyszer, mikor a srác akart kicsit többet, de bnőm azonnal leállította, el is ment. azután nem beszéltek egymással, de annak a senkinek nem volt elég, kitálalt nekem, hogyha az övé nem lehet, akkor az enyém se lehessen.

igazából 3 hónapja tudom, szakítanom kellett volna a legelején, de képtelen voltam. lefogytam 15 kilót, sírok mint egy kisgyerek szinte minden nap, de nem tudom elengedni. 3 hónap alatt meg se tudom számolni hányszor zavartam el, sokszor nagyon csúnyán.. egyszer meg is ütöttem.. de ő csak könyörög folyamatosan, hogy fogadjam vissza, mert szerelmes belém, csodálom a kitartását. könyörög, hogy velem akar gyerekeket, családot, boldogságot, ami történt abban a három hónapban, az egy irdatlan nagy pofon volt, ami ráébresztette arra, hogy csak én kellek neki. most mondjátok meg.. mit csináljak? bele pusztulok ebbe a tehetetlenségbe.. köszi előre is


2010. szept. 26. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
szomorú, de nincs mit tenni dobni kell.
2010. szept. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ha valami nem világos, kérdezzetek nyugodtan. két évet nem tudtam belesűríteni ebbe.

még talán annyit hozzátennék.. Ő a másik felem. iszonyúan szeretem. minden mozzanatát ismerem, ő is az enyémeket. beledöglenék ha történne vele valami. de ezen valahogy mégse tudom túltenni magam. képtelenség.. mit tegyek?

2010. szept. 26. 21:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Megérdemelted, sőt nem neki kellene a bocsánatodért könyörögnie.
2010. szept. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de nehéz időszakom volt.. és nem bírt várni rám 2 hónapot.. oké értem én is hibás vagyok, de ez hogy van már?..
2010. szept. 26. 21:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Összeilletek.Mindketten érzelmileg instabilak vagytok,a barátnőd hajlamos arra hogy megalázza magát előtted,te pedig bőgsz mint egy gyerek.Sok boldogságot nyamvadtak.
2010. szept. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az egész kapcsolatotok alatt bántottad, ez milyen már?
2010. szept. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
dehogy az egész kapcsolat alatt jézusom. két ilyen hónap volt, amikor más okokból kifolyólag kivoltam teljesen.
2010. szept. 26. 23:13
 8/9 anonim ***** válasza:

hmm..teljesen, mint mi:D:D Én adnék a lánynak esélyt a helyedben. Most úgy gondolod, hogy saját döntés lenne eldobni őt, vagy a társadalmi norma szerint gondolod úgy, hogy megcsalt és itt a vége?

Ebben az esetben én nem dobnám a lányt, szerintem tökéletesen összeilletek.

2010. szept. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem is lett volna ember, ha beéri a várakozással, hogy kegyeskedj levezetni rajta a feszültségedet.
2010. szept. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!