Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen pénzéhesek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen pénzéhesek a magyar csajok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 07:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
100%

Hát a férfiak se nagyon veszik emberszámba a kicsit csúnyább nőket. Ezt bármelyik nem szép nő tapasztalhatja nap mint nap. A pasik azokkal a nőkkel kedvesek, akiket meg akarnak dugni, a többivel vagy bunkók, vagy emberszámba se veszik.

Mondjuk bevallom, a nők is hasonlóan viszonyulnak az alacsony / csúnya fiúkhoz. Szóval valamilyen szinten a két nem megegyezik.


Egyébként fiatalabb korban megfigyelhető, hogy míg az alfa pasiknak (magas, jóképű , gazdag) hetente vagy naponta van más nőjük, a csúnyább pasik van hogy évekig nem találnak barátnőt, így belátható, hogy ki használja a fiatal nők 80%-át :) Az a pár alfahím.


Amúgy a nők is leadják az igényeiket egy idő után, amikor már öregebbek vagy gyerekeik vannak, de nem azért, mert ők már bölcsebbek, hanem mert már nem annyira kapósak, mint fiatalon.

2010. okt. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:

A férfiak csak azokkal a nőkkel kedvesek, akiket meg akarnak dugni.


Na, ezt kikérem magamnak! Honnan veszed ezt az istenverte baromságot?! Tudod te, hogy hány lánnyal ismerkedtem én össze itt a Főiskolán? Mindegyikkel emberként bántam. Ha meg akartam volna dugni őket, akkor tíz Casanova lehetne bennem, akkor sem lennék képes rá!

Ezt a dumát rohadt gyorsan felejtsd el, mert iszonyatosan sértő! Maganmon kívül legalább 10 olyan srácot ismerek, akikre ez biztosan nem igaz!


Amúgy, ha ez tényleg így lenen, egyszerre lennék pedofil, gerontofil és borzasztó igénytelen is, mert ismerek olyan nőcit is, aki már évek óta hajléktalan, de mégis beszélgetek vele, valahányszor találkozunk a városban. (párszor adtam neki kaját)

Fogalmam sincs, mikor fürdött utoljára, de elég régen lehetet a szagából ítélve.

Szóval a kedvesség kérdése nevelés kérdése. Az, hogy te már mindenkiből csak a dugási szándékot nézed ki, már a te személyes problémád.

2010. okt. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:
hmm..sztem szerelem szinten értette...mint ahogy a lányok eleve nem szeretnek bele szegényebb pasiba, ti se "veszitek emberszámba" a nem modelleket...jártál már vala kicsit csúnyább lánnyal?..mert ha nem akkor naugye, és inkább meg se szólalj-.-"
2010. okt. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:

Én nem nézem ki a dugási szándékot, csak ezt figyeltem meg a környezetemben.

Egyébként te biztos egy jólelkű ember vagy, azért vagy kedves szinte minden emberrel, csak az emberek 95%-a nem ilyen mint te.

2010. okt. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:

23.25

Hát, a második barátnőm eléggé csontkollekció volt, plussz, ahogy mondják, a sarokból is ki tudta volna harapni a pókhálót. :))

Második 23.25

Köszönöm, ez most nagyon jólesett. Időnként vállalok közösségi munkát, édesanyám pedig ápolónő, valószínűleg azért lettem ilyen. :)

2010. okt. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:

Már nem azért,mert leszeretnék állni vitázni egy iylen nézőponton,de a 6-7-. oldal elolvasása után úgy éreztem azén álláspontom is le kell írjam.

Valaki azt írta csak 35+ felett lehet érett nőt találni, nos ez nem így van. Csak szét kéne jobban nézni és nem csak az átlagot látni. Meg a másik ami kiakasztott ,hogy a fiatal lányok nem olvasnak ,csak a többsége nem, de ez is meggondolanód mivel nagyon sokan olvassák mostanság az alkonyatot meg egyébb, romantikus meg nem tudom pontosan könyveket. Én pl most pszichológiai könyveket olvasok 19 éves létemre, pontosítva párkapcsolati pszichológiát, pedig nem tanulok semmi oylat amihez kérne, egyszerűen érdekel az emberek viselkedésének oka stb. Baráti társaságomban (18-20) szoktak (rendszeresen ,ami időtől függ) , mind lányok vagyunk !!!

Arról meg,hogy minden csaj elkerüli a csóró pasikat annyit,hogy tény és való párnak megválogatják az illetőket, de barátnak én speciel bárkit elfogadok,ha emberileg értelmes , és nem abból áll a napja,hogy cigi/pia, szex bárkivel és bárhol!

Hanem van normális érdeklödési köre!

Párnak meg senki sem választana csövest,de a pár választásról még annyit,hogy nálam pl abszolút nem kizáró ok,ha valaki szegény, én se származom pénzes családból még külön szobám sincs, és azért mert valaki szegény nem kerülöm el, amennyiben probál tenni vaalmit elenne nekem is megvannak a terveim,hogy az én gyerekeimnek normális életkörülményei legyenek és nem az,hogy keresek gy gazdag pasit.

Tanuljátok meg legyetek kedvesek ,kivételek mindig vannak!!! Csak keresni kell,én is így vagyok!

19L

2010. okt. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:

Mert tudatalatti ez.El kell fogadni ez van.

Aki dekoratív,add magára,eddz,nőcis,miniszoknyába jár,az igenis nézi.Mert jól kinézni nem kevés pénzbe kerül,ezér kell a férfinek építenie jövőjét ha akar valamit,nem csak fullos nőt hanem az életben is.

Ha elég Borika a sarki boltból,akin ,,van mit fogni" ahhoz elég a minimálbér is,csak ugye szolgáltatása is olyan szintű,nem lesz tiptop,nem fogsz úgy élvezni meg rágerjedni.

A fitness bérlet,fodrász,a jó nőcis cuccok nem kevés pénzbe fájnak a minőségnek ára van.

2012. dec. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 Dobopapa ***** válasza:
Én meg azt mondom, amelyik csajnak a pénzem és az anyagi javaim kellenek helyettem, az ember helyett, az mennyen hozzá egy nagy f@szú gazdag külföldihez. Annyira eltudom magam hányni az olyan kérdéseknél is a randin, milyen autód van vagy mennyit keresel, nem veszel csizmácskát 36000 ftért? De, rögtön ugorva kis ribikém....hát a szájba basz-szott kur.va anyját az ilyennek!
2012. dec. 31. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:

miért csajokra van nézve csak a kérdés?

az exem speciel akkor sem segített, amikor nem volt átmenetileg munkám

a mostani srác meg céget vezet, jakuzzija van otthon és kétlem hogy én kellenék neki, egy csóró albérletben tengődő...

szóval a pénzes pasik komoly társra tuti pénzes, vagy sikeres, vagy talpraesett nőt választanak.

szóval ugyanúgy vonatkozhat rájuk is a kérdés!

2013. jan. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:

Szomszéd húga is ilyen, 14 éves és már mondja nekem ha nyerek a lottón hova viszem el nyaralni :D Sajnos ez a mai világba a divat főleg itt magyarországon! Volt egy haverom és azért ment szét a nővel mert a csaj mondta neki vegyen neki cipőt 25E forintért meg ilyenek!

Ő nem vett és szét mentek, sajnos a mai nők 80% kapásból megcsíphető anyagi előnnyel. A mai világba a pénz lét fontosságú. Én is próbálok átlagosnak tűnni első találkákon. Nem akarom hogy azért legyen velem mert az anyagi dolgok miatt.

2015. febr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!