Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen pénzéhesek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen pénzéhesek a magyar csajok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 07:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:48


van, lehet, olvass ilyen témájú könyveket, szociológia, testbeszéd pszichológia...lehet h nem gondolnak tudatosan a gyerekükre...de az állatok se gondolják meg, hogy: "hmmm milyen jó is kényelmesen feküdni és másodikként enni az ételből a vetélytársnők előtt" mikor az alphahímet választják...de attól még őt választják..

2010. okt. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:
Akkor remélem, azt sem bánod, ha a mostani nőket állatnak nevezem. Ha már egyszer ők is annak nevezik a férfiakat.
2010. okt. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:29


nem szivem..ti a kicsit "csúnyább" ergó nem modellalkat lányokat nem veszitek figyelembe...akkor már mi is hadd szelektáljunk légyszi...ha ti megtehetitek...mert ugye a bűnronda pasiknak is van társuk, ha gazdagok, de ez fordítva már nem igaz...

2010. okt. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:

"Akkor remélem, azt sem bánod, ha a mostani nőket állatnak nevezem. Ha már egyszer ők is annak nevezik a férfiakat."


nem neveztem állatnak senkit, bár az ember is egyfajta állatnak számít, úgymond, hasonló gének, ugyanaz a működési elv..hiába is próbálja az erkölcs és a vallás elfolytani az alapvető természetünket, csak begolyóznak tőle sokan, de attól még megmaradnak a természet törvényei, és leállatozhatsz attól még ránk is vonatkoznak a génekbe kódolt dolgok... csak gondolkodj el mi alapján választasz először? csak nem arc? vagy illat? esetleg testalkat, vagy hasonló, esetleg ellentétes személyiség? mert ha ezek közül egyik is vagy esetleg valami olyan dolog ami a faj/egyénfentartáshoz szükséges, akkor elárulom, ez nem csoda vagy varázslat, és nem is a sors...ez kőkemény genetika, és szelekció...jha meg a tudatalattid :P

2010. okt. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:

21.36

Szerintem mi sokkal toleránsabbak vagyunk ilyen téren, mint ti. Valóban a modellkülsejű lányokra gerjedünk elsősorban, de veletek ellentétben képesek vagyunk egy kevésbé előnyös külsejűvel is emberként bánni.

2010. okt. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
Rendben van, 21.48-as, de valamit mondj már meg nekem! Összesen mennyi igazi alfa-hím van ma Magyarországon? Mert szerintem nagyon kevés. A többség igazából csak eljátssza, hogy az.A nők pedig rendre bedőlnek a látszatnak.
2010. okt. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
falabella: na na. Bárkit? Egyrészt elég csúnyán fejezed ki magad. Itt a baj a mai lányokkal (23 alatt, de már huszon évesen is látom, tapasztalom), hogy olvasatlan bunkók. Iskolázottak, de mégis primitívek. Másik pedig: tudod melyik lány mondja ezt a szöveget (bármelyik bré)? Akiben még a madár se járt. :) Álmodozz csak a gazdag hercegedről. Óvatosan hadonássz avval a műbrokival. :)
2010. okt. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
ma 22:04: És mennyi nő? Kevés. Aki igazi nőt akar, keresgéljen a 35+ éveseknél, mert azt a 2-3 főt már lefoglalták, akik fiatalabbak és nők.
2010. okt. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:

22.34

Akkor ez elég sz...r ügy, mert én szeretnék legalább két gyereket, az meg egy 35 feletti nőnél elég rizikós már. Másnak a gyerekét pedig nem vagyok hajlandó felnevelni.

Itt most arról az esetről beszélek, amikor az alfa-hím felcsinálja a nőt, aztán otthagyja a sárban. Mert azért hülye nem vagyok.

2010. okt. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:

"falabella: na na. Bárkit? Egyrészt elég csúnyán fejezed ki magad. Itt a baj a mai lányokkal (23 alatt, de már huszon évesen is látom, tapasztalom), hogy olvasatlan bunkók. Iskolázottak, de mégis primitívek. Másik pedig: tudod melyik lány mondja ezt a szöveget (bármelyik bré)? Akiben még a madár se járt. :) Álmodozz csak a gazdag hercegedről. Óvatosan hadonássz avval a műbrokival. :) (ma 22:33)"


és


falabella, nekem azért lenne gy kérdésem. Ha egy jónódú srác barátnője lennél, aki azonban később megszorul, mit tennél? Nagyon kíváncsi vagyok a válaszra. Mert, ha azonnal otthagynád, akkor nincs több kérdésem... (ma (17:33)



Kedves 22:33! Ejnye... Azért primitív? Nem hiszem, hogy az lennék :D Még, jó, hogy nem csak álmodozok, hanem szerencsére jó körökben mozgok. Értsd úgy, ahogy akarod. Na pá :P


és


Kedves 17:33! Jó kérdés, tényleg :) Nem hagynám ott, együtt jönnénk ki a csávából, ha már belekerült szegény. Szerencsére én nem tartozok a szegényebbek közé, így könnyebb lenne, de egyébként sem hagynám ott. Az azért milyen lenne már. Szép éjszakát :)

2010. okt. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!