Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen pénzéhesek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen pénzéhesek a magyar csajok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 07:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
Nagyából átolvasgattam a hozzászólásokat, nekem pl világ életemben csóró pasijaim voltak 1-2 leszámítva, nekem anyuci is csoró, apuci viszont jól áll anyagilag és mivel már nagylány vagyok és külföldön dolgozom, én sem panaszkodhatok. Ezzel arra akartam utalni, hogy én megteremtem magamnak amire szükségem van, akkor miért akaszkodnék rá valakire, mert van pénze?!? Mekkora h...ség...
2010. okt. 8. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 anonim ***** válasza:

mert a pasik pénzelik őket

az én párom nagyon fukar velem(de jól keres)és ha kapok tőle valamit, így azt hiszi jobban örülök, mintha mindig kapnék valamit

ha egyik pasi sem támogatná a nőt anyagilag, ezt nem szokják meg, tehát köv. kapcsolatukban nem arra hajtanak

2010. okt. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 anonim ***** válasza:
unalmas hogy még mindig ez a téma.plázacicák pénzre hajtanak, de vannak kivételek akik nem és kész.
2010. okt. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
29%

Kedves Kérdező!


Nem csak a magyar "csajok" a pénzéhesek. Fújj, amúgy de utálom ezt a szót. Egyszerűen csak ebben a csapnivaló gazdasági helyzetben értelmetlen olyannal kezdeni, aki csóró. Bocs, hogy nyers vagyok, de törődj bele.


20/L

2010. okt. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
66%
És a lányokkal miért nincs ez így? Férfitársaim, mától a csóró lányokat semmibe vesszük. Mit szóltok hozzá? Akkor kedves 20L, mehet műbroki a p*nádba.
2010. okt. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
58%

15:29


Kedves Utolsó! Ez azért nem lesz soha így, mert a férfiaknak sokkal égetőbb a szükségük egy puncira, mint a pénzre. A férfiaknak hatalmas a libidójuk, ezért láthatod azt, hogy nemhogy csóró, hanem dagadt, csúny lányokat is halomra dugnak a pasik, ha éppen azok vannak kéznél. Ez azért van, mert a férfiaknak annyira égetően van szükségük a szexre, hogy nem érdekli őket a pénz stb. Viszont mivel a lányoknak ennél sokkal visszafogottabb a libidójuk, és bárki beléjük tud hatolni, felhasználják ezt arra, hogy bizonyos ellenszolgáltatásokat kapjanak. Ezenkívül a jó anyagi helyzetű lányok álalában foglaltak egy még gazdagabb pasival, így a többi férfinek be kell érnie csóró, esetleg csúnya nőkkel, ha akarnak még valaha dugni az életben.

2010. okt. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:
Meggyőztél! Ment egy zöldike.
2010. okt. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:

15.36

Én a magam részéről utálom azt a sok ösztönlény majmot, akik azt se tudják, hogy csússzanak térden a csajok előtt, hogy egy kis szexet kapjanak. Pedig megoldható lenne a dolog, mégpedig pofonegyszerűen. Ott az ember keze, azt lehet használni napiegyszer-háromszor-ötször, amennyit csak kell. Az időnkénti igazi szexet pedig meg lehet oldani olyan lányokkal is, akik hivatásszerűen űzik az ipart. Nehogymár én esdekeljek egy csajnak, hogy "ugyan már, légy oly kedves szexelj velem!"

Ha minden srác erőt venne magán és a fentiek szerint járna el, akkor hamar visszanyesnék ezeknek a beképzelt libáknak az öntudatát.

Egyébként ismerek nem egy srácot, aki szándékosan inkább egyedül él, mert azt mondja, hogy nem szórja el az összes pénzét ilyen hülye libákra, hanem inkább a fentiek szerint jár el.A párválasztáskor pedig majd igencsak megnézi majd, hogy kit választ és nem fog akárkit elvenni.

Egyébként a hozzászólásom első felével kapcsolatban indítottam régebben egy topicot is.Ez az:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2010. okt. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 anonim ***** válasza:
0%

"És a lányokkal miért nincs ez így? Férfitársaim, mától a csóró lányokat semmibe vesszük. Mit szóltok hozzá? Akkor kedves 20L, mehet műbroki a p*nádba."


Jaj Istenem? Beletpostam a nincstelen Lelkedbe? Hát bocs, de lesz@rom. És nincs szükségem a műbrokira :) Megkaphatom én bármelyik igazi farkat, amelyiket csak szeretném. Vegyél magadnak műnőt, legalább lesz kivel lenned és levezetheted a kisebbrendűségi komplexusod miatt felgyülemlett feszültséget. Hülye kis omegahím xD


20/L

2010. okt. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 anonim ***** válasza:
falabella, nekem azért lenne gy kérdésem. Ha egy jónódú srác barátnője lennél, aki azonban később megszorul, mit tennél? Nagyon kíváncsi vagyok a válaszra. Mert, ha azonnal otthagynád, akkor nincs több kérdésem...
2010. okt. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!