Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen pénzéhesek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen pénzéhesek a magyar csajok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 07:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
pukkadj meg hülyegyereck:D bár köszi a védelmet:)de én most a nagy nátha miatt nem érzem az ízeket:P ja és holnap állás interjúra megyek egy színházba juppé:)én a nem plázapics.. csaj:P
2010. szept. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
80%

Elég csak férfiként felregisztrálni valamilyen társkereső/chat oldalra, és egyből jön a második(ha nem az első) kérdés: mi a foglalkozásod?

Ha erre meg felkapom a vizet már, jön az, hogy hát akkor miről beszélgessünk? Végül is, más téma nincs is....

Meg kivel élsz, hol laksz, stb....

ÉS ez kivétel nélkül minden nő megkérdezi, nagyon nagyon kevés az, aki nem....aki nem, avval valami más dolog van, tudja, valami gáz van vele, és tudja, mitől idegesek a pasik. Oké, rendben, megkérdezi tőlem, de teszi ezt velem egy időben még kb 20 pasival, akivel egyszerre beszél/levelezik...úgyhogy jön a következő kérdés akkor:

Miért ilyen gerinctelen a legtöbb nő?


28/f

2010. szept. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
már elnézést, de netes ismerkedésnél vannak alapkérdések. Azokat a nőknek ugyanúgy felteszik a pasik. A mi a foglalkozásod egy alapkérdés, a nők is megkapják ezt 2. kérdésként (a reglapon is, meg a pasitól is). A mi a foglalkozásod kérdés elsősorban nem arra hivatott, hogy megítéljük, hogy mennyit keres az illető (1, hazudhat is; 2, foglalkozást kérdezett és nem pozíciót), hanem, hogy mit csinál a nap 8-10 órájában. Az ember foglalkozása azért az alapbeállítottságát elárulja. Más a beállítottsága egy üzletembernek és más egy informatikusnak. :)
2010. szept. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:
amúgy mind az üzletembernek, mind az informatikusnak mehet k.rva jól és k.rva rosszul, szóval ez a pénzügyi státuszát nem jelenti egyáltalán! :S
2010. szept. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:

A fiatal csajok tényleg sokan a pénzre mennek és ez undorító,mert csak máson akarnak élősködni. De abba gondoljatok bele hogy aki már szeretne házasodni vagy családot akar,az egyértelmű hogy nem fog egy csóróval leállni. Tegye fel a kezét az a nő,amelyik gyereket szülne olyan anyagiakkal ahol kettejüknek is nehezen megy...Nyilván senki nem akarja ezt. Márpedig család kell. Nagyon menő manapság gyrek nélkül de valójában mindenki vágyik rá,csak akinek nem megy,az "büszke szingli" lesz.

Így már érthető hogy a nők válogatnak kivel állnak össze. Van két belsőre jópasi,külsőre is de az egyiknek vastagabb a tárcája. Eggyel több pont neki. Pasik is ezt csinálják.Van két belsőre jó csaj de az egyiknek jobb a teste. Eggyel több pont neki.

2010. szept. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
Uccsó vagyok. Leegyszerűsítve: Még mindig több a pénzes hapsi mint a pénzéhes csaj,különben lejjebb adták volna az igényeiket a lányok...
2010. szept. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ehhez a kerdeshez hozza kell szolnom, ez egy csaladi tortenet, a szuleimmel kezdodott...

Az elejen leszogezem, en no vagyok. :)

Anyam es apam mindketten szegeny csaladban eltek, es mikor osszejottek es kikerultek a foiskolarol, megteremtettek nekunk egy olyan hatteret hogy fhuh... Mindkettot az hajtotta, hogy a gyerekeiknek nem akarjak a nelkulozest, hogy ha valamit megkivan a szemunk-szank, akkor ne mondjak azt, hogy "bocs kicsim, nincs penz arra a csokira, se a finomabb joghurtra..." Igy aztan oruletes szerencsem volt, hogy olyan csaladi hatterem volt, ahol anyagilag nem kellett nelkuloznom, igaz, hogy a szeretetet, amit igenyeltem, nem igazan kaptam meg, de ez mas temakor... a lenyeg, hogy mikor felnottem, es benott a fejem lagya, rajottem arra, hogy nem az a lenyeg, hogy a pasim mit vesz meg nekem es mit nem. A parom arva, egy romos allapotu valyoghazat orokolt, ahol a kert felet elvittek a sokadik agi rokonok valami 80 eves tartozasra hivatkozva... Kedvesem foiskolas, az apja rokkantnyugdijas, ha lehet azt mondani, en vagyok az egyeduli kereso a "csaladban".

Az alapveto problema a mai vilagban az, hogy a mai nok elfelejtettek, hogy nem attol lesz valaki szep, hogy kivul mindene tokeletes... az nem minden. En is eljarok fodraszhoz ujabban, mert hajszint akarok valtani, de otthon is be tudom festeni es formara tudom vagni a hajam. Eljarok kormoshoz, mert vegyszerekkel dolgozom, es ha nem tetetek ra egy zselereteget, akkor elofordul, hogy lejon a kormom, ami rohadtul tud fajni, de ezt is meg tudom otthon csinalni. Vettem egy szobabiciklit, 17 ezer ft volt, es jobban megeri, hogy az van, mintha eljarnek konditerembe.

Megis ezt valahogy mindet lenyegtelennek erzem, mert szamomra 3 dolog a fontos: 1. legyen teto a fejunk felett, alberletbe en sem szulok gyereket. 2. ha gyerek lesz, legyen jarmu, amivel vinni tudjuk orvoshoz, ha kell, es ne a mentot kelljen kihivni az ejszaka kozepen, mert dolgozni valahogy senki sem szeret akkor... 3. a parom szeressen engem, es megadja nekem azt a biztonsagot, hogy ha barmi baj van, akkor mellem alljon, es el tudjam hinni, ha azt mondja: "kicsim, nem lesz semmi baj, valahogy befizetjuk azt a par tizezer forintot".

De teny es valo, a mai nok 95%-a a penzre hajt, es szerintem egyik sem kuzdott meg meg semmiert az eleteben. Ezek kozul egyik sem tartott fent egy gyereket 60 ezres fizetesbol egy evig.

Hagyni kell oket kuzdeni, szenvedni, hatha utana ertekelni tudnak azt, amit a pasi adni tud, meg ha a fizetese nem eri el a 70 ezres "alomhatart" sem.

21/L

2010. szept. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
76%

Utolso vagyok:

kimaradt, hogy a media mekkora hatassal van a mai fiatal lanyokra (es a fiukra is). Mert ugye mindenhol a csillogas, a penz... Minel tobb, annal jobb, annal nagyobb ember lehetsz, ezt sugalljak.

Viszont apam hibajaba beleesni nem kivanom senkinek: hiaba keres rengeteget az oreg, mindig tobbet akar...

Pasik! Ha a no hisztizik teljesen felesleges dolgokert, csapjatok oda! Ha meg elmegy, akkor csak egy agymosott buta ribi.

Akik pedig ezen megsertodnek, azoknak csak annyit: nem engem kell lehurrogni, hanem magatokba nezni talan. Az igazsag fajdalmas allapot...

2010. szept. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim válasza:
100%

Kedves 9.20. 12:27...

Annyira nyomod a saját igazadat.. Gondolom ha odaállna eléd a miliomos, jóképű, intelligens lovag és megkérné a kezed, elzavarnád a büdös pi**ába, hogy ne sértsen meg, Te egy önellátó független nő vagy, nem egy ku**a, akit ilyenekkel lehet levenni a lábáról :D ne nevettess :D :D

2010. szept. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:

10:13

Ha eléd oda állna egy milliómos ne mondd,hogy nem ragadnád meg az alkalmat..............

Azért nem kéne a másikat piszkálni.


Egyébként ény és való,hogy nagyon sokan pénzéhesek, de nem csak a 20-30 as korosztály,ha nem a tízenévesek is.

Én az évben végeztem a középsuliban és szinte az osztálytöbbségének olyan pasija volt akinek volt autója, tele volt pénzzel meg ilyenek.....

Hát meg van róluk a véleményem. Azt kell,hogy mondjam a nők egyre el vannak korcsosulva , nő létemre ezt kell írnom, szégyen!

De amint láthatjuk vannak kivételek itt a gy.k-n én is majd amíg nem lesz párom egyedül szeretném elkezdnei megteremteni az anyagiakat,ha majd dolgozom,utána pedig a párommal kettesben,hogy ne majd a terhesség alatt keljen kapkodni meg kölcsönöke tfelvenni stb, de egyenlöre tanulok,hogy legyen majd a későbbiekben munkám. Ami sajnos sok embernek nincs :S

Csak sajnálni tudom az olyan nőket akik ott hagyják párjukat,mert megjelenik a pénzes ember....

Olyat kell keresni aki megfelel azz ígényeinek , ez nem azt jelenti,h medencés háza legyen Ferrarival meg mit tudom én.....

De ketten tudjanak már megélni! Utána kéne spórolni,hogy ha jön a gyerek legyen mihez nyúlni,mert lehet addíg tök jól megéltek,de ugye bár egy fizetés kiesik a babavállalással........

Na mindegy elnézést a hosszú szóáradatért,de ez egyszerüen kijött


A lényeg,hogy vannak pénzéhesek és vannaki tisztességesek, talán csak nyított szemmel kell járni és nem 1-2 év után házasodni úgy,hogy nem is ismered az illetőt.

19L

2010. szept. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!