Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen pénzéhesek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen pénzéhesek a magyar csajok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 07:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:

nem csak a magyarok, és azért mert genetika...

az állatoknál a hím a szinesebb, ott a színt nézik..itt mi vagyunk szinesek(és azt ne mondd hogy a férfiak nem a segged nézik a lelkivilágod helyett..), a pasik meg pénzesek tudnak lenni...ez van.

2010. okt. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
25%

pár ezerért megmondom:)

17/L

2010. okt. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:
100%

A múltkor meglátogattam a nagynénémet a kórházban, szerencsére nem volt nagyon komoly baja. Meleltte feküdt egy rákos betefg szobatársa, akivel szintén nagyon jól elbeszélgettem. Szóba került a barátnőhelyzet , én pedig kénytelen voltam bevallani, hogy már évek óta nincs barátnőm. Csodálkozott, hogy miért nincs, én pedig megmondtam neki, hogy többek közt elég ramatyul áállok anyagilag és így nem lehet, mert szóba sem állnak velem. Azt mondta, hogy egy igazi kapcsolatban és persze házasságban a felek együtt teremtik meg a javaikat.Mivel szegény elég ramatyul volt, nem kezdtem vitába vele, hogy ő azt csak hiszi.Ez lenne persze a normális, de a mai nők 99%-ából hiányzik mindenféle hasonló tartás, ehelyett elvárnák, hogy készen kapjanak mindent, anélkül, hogy tennének érte. Erre megy ki az egész, amikor kiöltöznek úgy, hogy egy hivatásos elsápadna az irigységtől, csak azért teszik, hátha egy gazdag pasasnak megakad rajtuk a szeme.

Az pedig egyenesen undorító, amikor bizonyos autótípus alatt már szóba sem állnak az emberrel.

2010. okt. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:

Minden második kérdés azm hogy miért pénzéhesek a csajok.


1. Keress rá a többi rohadt kérdésre, és ne tegyél fel egy hatmilliomodikat.

2. Ki nem pénzéhes (egy bizonyos szintig)?

3. Ha a nyavalygás helyett keresnél egy normális csajt (üzbegisztánt, ha neked épp úgy tetszik, vagy valami primitív törzs egy lányát, ahol nem ismerik a pénz fogalmát) akkor minket is megkímélnél.


Köszi.

2010. okt. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
65%

Mindenki pénzéhes, a férfiak is, az ország anyagi helyzete és a túlélési ösztön ezt okozza sajna. A nyomorgó országokban ez jellemző, hogy az emberek pénzéhesek, mert lealjasulnak, és nap mint nap a túlélésért küzdenek...

Nyugatabbra, vagy itthon az olyan csaj, aki jól keres és megvannak az alapvető szükségletetei, az nem pénzéhes, tehát ilyen nőt kell keresni.

Ja, hogy nektek nem intelligens, önálló lányok kellenek, hanem ostoba, célnélküli, mutogatható hülyepinák? Hát arról nem mi tehetünk.

2010. okt. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
A genetikával, fajfenntartással kapcsolatos magyarázatokban komolyan sántít valami. Az igazán pénzéhes csajok nem a komolyabb céllal rendelkező nők, hanem a hülye partycicák. Valóban baromi jó magyarázatnak tűnhet, hogy a mai nők a fajfenntartás miatt keresik a legtőkeerősebb hímet, de igazából azért, mert szeretik a gondtalan szórakozást, mereszteni a hátsójukat és hülyeségekkel tölteni az idejüket. Nem hiszem, hogy túl sok köze lenne az utódok jövője biztosításának a hawaii nyaraláshoz, a fél napos bevásárlásokhoz és másik fél napos szépészeti kezelésekhez.
2010. okt. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:
Mit miért? Csak. Magyar? Nem. Pénzéhes nők? nem feltétlen fogalmaznék így, inkább már arra gondolunk az a férfi képes e a leendő családját fenntartani. Ez is benne van mikor döntünk. Kivéve ha megigéz a szerelem, az más tészta akkor ugyebár semmi nem számít!
2010. okt. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 A kérdező kommentje:
Utolsó ! De igen! Ezek tudat alatt mennek végbe. A "normális" lányok is a GAZDAG pasikat részesítik elönyben még ha tagadják is
2010. okt. 7. 22:51
 39/72 anonim ***** válasza:
10%
Kérdező, kérlek, melegedj meg. Ilyen pasi azért nem kell egy nőnek sem, mert PICSOG, MINT EGY KISLÁNY.
2010. okt. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim ***** válasza:
59%
Bevallom, én nem szívesen lennék olyannal, aki olyan spórolós és csóró, hogy egy üdítőt nem képes nekem kifizetni, és mindent sajnál tőlem. Vagy aki nem képes lejönni hozzám, én futkozzak az én üzemanyagommal. El lehet menni dolgozni, ha nincs pénz... a volt barátom is szegény családban nőtt fel, ő mégis feltalálta magát.
2010. okt. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!