Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen pénzéhesek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen pénzéhesek a magyar csajok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 07:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
87%
Mert szegények.Ez tükrözi az ország helyzetét.
2010. szept. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
11%

10.42

ugye ezt nem mondod komolyan? hogy minden nő csak mereszti a s.ggét és nem akar dolgozni?

HOL ÉLSZ TE?? mert valószínűleg nem Mo-n, és nem a mában. Én pont azt látom, hogy a nők tanulnak és utána ÉPPÚGY, mint a pasik DOLGOZNAK!! persze az olyan vidékeken, ahol nem találni munkát, ott a férfi és a nő is nehezen talál munkát (a nők egy kicsit nehezebben, lássuk be, nincs teljes egyenlőség). és persze, ha talál egy férfit és szül neki gyereket, akkor egy ideig otthon marad a gyerekkel (majd azért nem megy vissza dolgozni 99%-ban, mert NEM VESZIK VISSZA A MUNKAHELYÉRE!).

Én csupa olyan nőt látok magam körül, akik dolgoznak, akár még pici gyerek mellett is! úgyhogy hátrább az agarakkal, mert a legtöbb nő nem várja ezt el és nem így él, ahogy te lefested!

persze a k.rvák igy élnek, de aki egy ilyen nőt vesz el, vagy áll vele össze, az készüljön erre! És az fogadja el, hogy nem csak el kell tartania, de az összes szépészeti, meg fittness, meg wellness, meg minden költségét, HOGY AZ A NŐ ÚGY NÉZZEN KI, állnia kell! De ismétlem, ez csak K.RVÁKRA IGAZ!

2010. szept. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 Fülünyúl ***** válasza:
55%

Kedves 11:48-as,


Hiába írsz kepszlokkal, attól amit írtam az még tendencia. Ha gürizik is az általunk említett hölgy, alig várja a pillanatot, hogy lecsaphasson egy pénzes pasasra. És a te világképeddel ellentétben igencsak sok nő mereszti a s.ggét, vagy keresi az alkalmat hogy mereszthesse.

Tudom a költségeket - ha hozzászólásomat végig olvastad -, jómagam is nő vagyok, és az általad említett gürizős típus. Mégis efelé látom tendálni a világot, és hallom, látom mi a fontos a ma 20-30-as hölgyeknek, és mire vadásznak. Igen, van aki dolgozik rendesen, de a többség inkább ha lehet nem dolgozik, de legalábbis nem akarja megerőltetni magát. Sokkal kényelmesebb egy pénzes férfit keríteni kész lakással, autóval, és inkább ebbe a vadászatba fekteti idejét és energiáját.

A fitness, welness meg luxus. Én itthon aerobikozom, és a sminkkészletem sem került vagyonokba. Erről nem kell kioktatnod, mint nő tudom mi az amire valóban szükség van és mi az ami már luxus, rongyrázás. Azt már csak zárójelesen jegyzem meg, hogy 8 éve modellkedem is, ergó nem egy elhízott, igénytelen nő vagyok.


Olvasd és gondold végig még egyszer korábbi hozzászólásomat, mielőtt habzó szájjal újra billentyűzetet csapkodsz. És javaslom, hogy a közvetlen környezeteden (vagy a falu határain) túl is nézz körül, hogy valós képet kapj erről a témáról és lásd, hogy mennyi 20-30 közötti nő vadászik kifejezetten pénzes pasasra. És igen, manapság a lakás és autó is azt jelenti, hogy pénzes az illető (vagy a szülei). Ne akard bemagyarázni nekem, hogy egy jónak mondható 100-120 ezres fizetéssel lakást és autót tud napjaink férfija vásárolni, fenntartani.

2010. szept. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim ***** válasza:
6%

Először is mia fenének veszed magadra, amit leírtam? én nem rólad irtam. Nem azt irtam, hogy te milyen vagy! én azt irtam le, hogy én milyennek látom a környezetemben a nőket. nem érdekel a sminkkészleted ára, és még az sem, hogy mennyit mozogsz! nem is említettem ilyesmit!

nem lehet, hogy azért látsz mást, mint én, mert a modell világ másképp működik? én nem vagyok annyira dekoratív, mint te (ezekszerint), az én környezetemben nincsenek plázacicák, sem discos lányok. Lehet, hogy más társaságba járunk, ezért látunk mást.

amúgy bp-en éltem egész életemben, leszámítva egy féléves külföldi kiküldetést. nem egy tanyasi elmaradott féliskolázott p.na vagyok. mert ilyennek próbáltál beállítani :) take it easy!

2010. szept. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 Fülünyúl ***** válasza:
37%

Egyáltalán nem a plázacica típusról írtam, hanem az átlagos, szerénynek, kedvesnek és odaadónak nevezett nőkről. Én sem rólad írtam, és azt sem írtam hogy mindenki ilyen. A többséget látom ilyennek és efelé haladni. Láttam már normális, szerény lányt is megváltozni anyagias, érzéketlen döggé. Valószínűleg addig lesznek ilyen nők, amíg lesznek olyan férfiak akik tényleg kitartják őket. Nekem sem tetszik ez, sok férfi ismerősöm is panaszkodik, hogy hiába jóravaló, jó tulajdonságokkal rendelkező, szinte szó szerint a lenézést látja a nők szemében, hogy nem futja neki kocsira, saját lakásra. És lehet, hogy a legszeretőbb, legodaadóbb, családjáért élő férj és apa lenne, de mivel nincsenek meg az "alapfeltételek" ezért évek óta sansza sincs. Nem egy ilyen férfi ismerősöm van, és nem csak ismerősöm, idegeneket is hallok erről a problémáról beszélni. Egy kicsit el vannak szállva a mai 20-30 közötti nők, ez tagadhatatlan.

De remélem majd jön még pár ember ide és elmondja a tapasztalatait. Biztosan lenne nem egy, aki az én elmondásomat alátámasztaná.


Got it easy és világbéka, ahogy a szlogenünk mondja :)

2010. szept. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
én próbálok állást keresni de nem megy pedig 3 szakmám is van,de most kénytelen leszek ruhatáros lenni és azt hiszitek majd ebből a pénzből lehet autót és lakást venni:P AMúgy nem járok wellnessbe, nem sminkelem magam és vagy öröklöm a ruhát egy kedves ismerőstől vagy turkálóba járok szóval alig költök magamra.Kajálni is kajajeggyel megyek ha otthon épp nincs házi koszt.és igen a nőnek dolgozni kell ha megteheti,de az is igaz hogy egy hajléktalannal nem állnék össze mert lássuk be az nem egy biztos pont.Persze ha a mostani párom nincstelenné válna akkor is vele maradnék, mert az már egy teljesen más szituáció.Úgyhogy mielőtt elharapnátok egymás torkát mindkettőtöknek igaza is van meg nem is.veszekedő marhák, most komolyan nincs jobb dolgotok?:D
2010. szept. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 Fülünyúl ***** válasza:

Nincs hát és majd mindjárt jól leosztunk téged is. :D


Na, menjünk inkább ebédelni!

(amíg van mit)

2010. szept. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
húú de várjatok a leosztással,mert most én is kajás lettem az ebéd szót olvasva:P:D
2010. szept. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:

Sajnos a nők nagy része tényleg pénzéhes . Én már sokszor tapasztaltam ezt , de első sorban a disco/plázacicák körében . Ha épp nem akart összejönni semmi az este elég volt már csak fél szóval is megemlíteni , hogy pl apám nem rég vett új Jaguárt vagy kint áll az autóm vagy épp meghívni a p.icsákat . Bár tegyük hozzá hogy én ezeket a csajokat mind csak kihasználtam (bár nem 1* jobban jártam volna ha elmegyek k.urvázni:) ; a fene se akar eltartani senkit . Az persze rendben van hogy meghívom 1* 1* a barátnőmet vagy veszek neki valami apróságot , de a mai csajok igenis elvárják hogy a pasi fizessen mindent .

Persze vannak kivételek , szerencsére nem is csak 1-2 (én találtam 1-et:) és az én szavaimat is csak az vegye magára akire ráillenek .

2010. szept. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:

Jah és askimot megvédem , ha arról van szó , mint a nagy és erős férfi :P

És én már túlestem az ebéden :P

2010. szept. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!