Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért háborognak a nők ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért háborognak a nők ha az utcán megnézünk csinosabb lányokat?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 9. 15:12
 251/263 anonim ***** válasza:
0%

"Nem mindegy neked, hogy ki mit dolgozik, mennyit keres? Miben határozza ez meg az értékét az embernek?"



Olvass egy kis Marxot...



37F incel

2022. ápr. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 252/263 anonim ***** válasza:
100%
Ez aztán micsoda érv volt😀 saját gondolataid nincsenek?
2022. ápr. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 253/263 anonim ***** válasza:
100%

251

Te meg egy kis történelmet... Pl a Szovjet unió, a vörös khmerek és Ceaușescu sztorija elragadó.

2022. ápr. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 254/263 anonim ***** válasza:
100%
Fincel hát már komcsi is vagy? 😱😱😱
2022. ápr. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 255/263 A kérdező kommentje:

Miben határozza meg az értékét az embernek a fizetése? Hát elég sokban.


Főleg ahogy ti itt előadjátok magatokat..


De ha nem számít ez akkor minek a feminista mozgalom azért, hogy a semmi munkátokért annyit kapjatok mint a férfi társaitok? :) Meg, hogy kvóta szerint kapjatok magasabb vezetői poziciókat mert saját kútfőből nem veszitek fel a versenyt a férfitársaitokkal? Ez nem diszkrimináció a kompetensebb férfi jelöltek felé? Dehogynem. Persze az titeket nem érdekel.


Ahogy engem se érdekelt ma, hogy az egyik kolleginának kicsit átírtam a nyári a szabadságolási rendjét, reméljük 2 héttel odébb is lesz szabad szoba ahova utazni akartak, sajnos szükség van rá abban az időpontban :)

2022. ápr. 14. 18:44
 256/263 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem is a kvóta egy nagy hülyeség szóval ezzel nem tudsz megfogni 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ Nem más mint tokenizmus. Ugyanaz mikor egy filmbe beraknak egy meleg karaktert és az az egész karakterének a célja hogy ő meleg. Ezzel a kvótázással ugyanazt csinálják mint a komcsik. Sógor, koma, jóbarát nem azért kerül vezetői pozícióba mert alkalmas. Nepotizmus. Egy értelmes nőnek sokkal sértőbb ha csak azért kerül be egy helyre mert a főnökség belekényszerül és ezzel akarnak progresszívnak tűnni. Ezek már tényleg femináci jegyek. Nem tagadom, vannak ilyenek sajnos. Feminista vagyok, ami abbanjelenik meg hogy az emberek képességeit nézem, nem azt ami a lába közt van. És a feminácikkal ellentétben nem akarom elnyomni a férfiakat, viszont én sem vagyok hajlandó hagyni hogy elnyomjanak. Úgy öltözök ahogy akarok, és pont leszarom más öltözködését vagy véleményét. A férfi akár himbilimbizve is sétálhat az utcán, nekem sincs jogom hozzá nyúlni. Az általad tanúsított ösztönlény hozzáállás miatt kell a muszlim nőknek beöltözniük az utcára, mert a magadfajták bekörnyékeznék már a haja látványára, nem hogy mackóba lófráljanak. A kolleginád meg majd megoldja a nyaralását, bár egy kicsit dedós hozzáállás hogy egy kívülállón vezeted le a hisztid 🤷🏻‍♀️
2022. ápr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 257/263 A kérdező kommentje:

#256


Hát biztos nem miattam kell fejfedőbe járniuk, azzal még én se értek egyet!


A piacon egyenlő eséllyel indulnak a férfiak és a nők, csak éppenséggel vezetői szinten már azért nem egyenlő a verseny mert nem egyenlő egy férfi meg egy nő. Egy férfi magasabb szintet tud elérni mint egy nő mind fizikai mind agyi , minden területen.

2022. ápr. 14. 20:01
 258/263 anonim ***** válasza:
100%

257

Jaja, a böriben is azért vannak jobbára férfiak. :D

2022. ápr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 259/263 A kérdező kommentje:

A férfiakban dolgozik a tesztoszteron ami jóval hamarabb agresszióhoz vezet ami pedig börtönhöz ha rosszul alkalmazzák. Ebben nincs semmi meglepő.


Abban viszont igen, hogy a nők ilyen alul teljesítenek a férfiakhoz képest még ebben az erőltetett és mesterségesen manipulált feminista világban is.

2022. ápr. 14. 20:12
 260/263 anonim ***** válasza:
100%

257 Azért kell fejkendőbe meg hosszú alaktalan ruhába járnuk, mert ha kényelmes mackóba járnának, ugyanúgy néznének rájuk, mintha kint lenne mindenük. Nyilván ez már egy extrém eset, de az alapgondolat ugyanaz, a nő öltözködése miatt felhatalmazva érzik magukat hogy hozzájuk nyúljanak.

Tisztában vagyok vele hogy fizikálisan egy férfi és egy nő teljesen más felépítésűek, ezért sem értek egyet azzal, mikor a biológiát meghazuttolva egy transznőt raknak be a nők mellé sportversenyekben (bár ez erősen függ attól hogy mikor történt meg a tranzíció). Ugyanakkor szellemileg épp olyan kompetensek a nők, mint a férfiak. Nem az agyunk mérete határozza meg az intelligenciádat. Az IQ-t sem osztják fel férfi és női IQ-ra. Egy 130 IQ-s nő mindig okosabb lesz egy 90 IQ-s férfinál. Ugyanez fordítva is igaz.

2022. ápr. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!