Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mennyire "mernétek"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyire "mernétek" közel kerülni egy olyan lányhoz akit egyébként kedveltek, de halálos betegség miatt kb 2-3 éve lehet hátra?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 17:58
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:

Szia!


Szomorúan olvasom a soraid...sajnos én is voltam ilyen helyzetben, igaz, hogy a betegség miatti bizonytalanság csak viszonylag rövid ideig tartott.


Szerintem ne légy pesszimista, sosem szabad feladni. Tudom, hogy minden eset más - engem is kellett már kemó után felmosni a padlóról -, de akkor is, akarni, küzdeni kell, 1% esély mellett is!


És egy társsal könnyebb. Ha elmondod neki és esetleg otthagy, megijed akkor semmi lényeges különbség nincs ahhoz képest, hogy lepattintod magadról.


És igen, borzasztó pocsék érzés lenne, ha te elzavarnád őt, és már túl későn tudná meg, hogy mi volt a tényleges ok.


Mondd el neki szépen, de ne esélyről és százalékokról szólj. Csak vázold a helyzetet, azt, hogy mivel jár a kezelés, stb...


És ne add fel sose, ez a barátodnál is sokkal fontosabb.


Sok erőt kívánok neked.


24/f

2010. szept. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de szerintem mondd el neki. Barátom egyszer azt mondta ha neki valami betegsége lenne, ami miatt hónapokon, éveken belül meghalna, nem mondaná el hanem szakítana. Én azt mondtam neki hogy mindenképpen mondja el mert szeretném ha nem magányosan egyedül, szomorúan halna meg. Igazságtalanságnak tartanám, hogy úgy hagyott itt hogy szeretett csak félt elmondani, vagy nem akarta hogy én legyek szomorú. Szerintem mondd el és ha ki akar melletted tartani, akkor hagyd hogy maradjon, ha elrémíti akkor engedd el. De szerintem mindenképpen mondd el neki.
2010. szept. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
amilyen kedves vagy jogod van a boldogságra! ha ne is mondod el a srácnak, esetleg halálod után megtudja és lelkiismeret furdalása lesz egész életében h miért nem tudta... vagy esetleg egy másik halálos beteg lánnyal lesz utánad (ne haragudj h ezt írom :( ) akkor ott fogja átélni amitől te óvni próbáltad. sztem is mondd el neki, 24 évesen felnőtt, ő is át tudja gondolni. remélem veled marad! :)
2010. szept. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 A kérdező kommentje:

Sziasztok:) Kértétek hogy írjam majd le, mi a helyzet a fiúval. Tegnap találkoztunk. Nehéz helyzet volt, közben már-már "megfutamodtam", hogy ma mégsem mondom el, majd legközelebb. De aztán eszembe jutott az a sok hasznos tanács meg lehetséges következmény amiket írtatok:) És gondoltam most vagy soha. Belefogtam nagy nehezen és elmondtam mindent, bár a végére már mindketten sírtunk, de megérte elmondani. "Kicsim, miért nem mondtad el hamarabb?"-ez volt az első amit mondani tudott, átölelt, Szeret, azt mondta együtt maradunk az utlsó pillanatig, és elmondhattam volna az elején, akkor sem hagyott volna ott.

Köszönöm nektek a jó tanácsokat. És a két kedves privát üzenetet, nagyon jólestek.

Szép napot mindenkinek!

2010. szept. 19. 18:17
 55/60 anonim ***** válasza:
Sok boldogsagot nektek :-) Kivanok hosszu boldog eletett es ugyes voltal, eros voltal :) sok boldogsagot
2010. szept. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:

Ilyen lehet a szerelem. :D

Kicsit még irigy is vagyok.

2010. szept. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
most olvastam amit írtál, nagyon örülök!!! :)))
2010. szept. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
Így van nagyon jól tetted! Sok boldogságot!
2010. szept. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, írjál időnként magatokról, hogyan alakulnak a dolgaitok!


Sokan megszerettek itt titeket és szívesen hallanának rólatok.

2010. szept. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 David82 ***** válasza:
Én közelednék hozzá, márpedig azzal a céllal, hogy azt a 2-3 évét is boldoggá tegyem. Ezen kívül meg is próbálnám gyógyítani, hiszen én nem ismerek olyat, hogy gyógyíthatatlan betegség. Ez csak az orvosok szótárában szerepel.
2013. dec. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!