Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mennyire "mernétek"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyire "mernétek" közel kerülni egy olyan lányhoz akit egyébként kedveltek, de halálos betegség miatt kb 2-3 éve lehet hátra?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 17:58
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
Szióka! Egy 24 éves srác már nem 2-3 hónapos kapcsolatot akar általában. Én elmondanám neki.
2010. szept. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
Mond el neki:)
2010. szept. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
Már zajlik a leukémia gyógyítása illetve a betegség kitolása, szóval nem biztos semmi se!
2010. szept. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:

remélem meggyógyulsz. drukkolok neked.

17/f

2010. szept. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:

28F vagyok, félreértettelek, azt hittem, 2 és fél hónapja eltávolodtatok, de újra elolvastam és már minden világos.


Így még nehezebb a helyzet. Én a helyedben addig próbálnék boldog lenni, ameddig tudod titkolni a betegséged. Amint nem, valami mondvacsinált okkal szakítanék.


Inkább haragudjon rám, mint arra emlékezzen, ahogy elmentem.. hogy több szép dolog maradjon meg benne a kapcsolatunkból és hogy esetleg könnyebben elfelejtsen.

2010. szept. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 A kérdező kommentje:
Sajnos nem valószínű hogy meggyógyulok,egyetlen százalék, az meg egyenlő a nagy semmivel. Fokozatosan romlik már most az állapotom, később fel fog gyorsulni:( 2-3 évre nagy nehezen azt mondták, hogy valószínűleg annyit azért megérek.
2010. szept. 14. 19:11
 27/60 A kérdező kommentje:
Semmi gond. Igen, én is azt fontolgattam, hogy mondvacsinált okkal távolodnék el tőle, de úgy érzem ez nem lenne fair. Nagyon kedves srác,lehet, hogy megértené, de azért bennem van a nagy bizonytalanság is.
2010. szept. 14. 19:14
 28/60 anonim ***** válasza:

aj :( ilyenkor gondolom azt mért olyannal bánik el a világ aki egy normális aranyos lány .. inkább tenné velem vagy egy utolsó bűnözővel de ezt sose értettem.. :(

tényleg nagyon sajnállak és kitartanék melletted.

2010. szept. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
Ha elmondod neki a kapcsolat elején, megmérgeznéd az egészet. A srác tuti veled maradna, de ketten számolnátok a napokat hátra. Kell ez neked? A boldogsága legalább téged is felvidítana:)
2010. szept. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
ja és még mindig 28F voltam (utolsó).
2010. szept. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!