Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mennyire "mernétek"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyire "mernétek" közel kerülni egy olyan lányhoz akit egyébként kedveltek, de halálos betegség miatt kb 2-3 éve lehet hátra?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 17:58
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
Aki normális kapcsolatot akar az sajnos nem nagyon fog egy ilyen lányhoz közeledni.Remélem nem te vagy a lány:(
2010. szept. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 Kamuuu ***** válasza:
96%
Én mindent megadnék neki addig míg még él amit akar amitől boldognak érzi magát amitől szépnek érzi az életet
2010. szept. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 Kamuuu ***** válasza:
93%
Persze utána nagyon nehéz lenne kiheverni
2010. szept. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:

marmint szexre gondolsz? attol fugg mi a baja, azert hogy ennyi ideje van, nem dugnam magamtol szenne, csak ha kerne.



am ha valaki nekem bizonyitana hogy 2 ev mulva biztos hogy meghalok, akkor mennek es dugnak mindenkit szanaszet. nem lennek mar tobbet felenk meg szuz:D

2010. szept. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:

milyen betegség ?

am mindent megadnék neki vele lennék .. puszilgatnám meg szeretgetném hogy érezze hogy szeretem és ne szomorúan halljon meg.. attól függ h kedvelem mint barátot vagy mint szerelmet de minden féle kép vele lennék ..

kitartanék mellette ..



persze iszonyatosan fájna hogy elveszítem de legalább sok boldogságot okoztam egy valakinek életemben ..

2010. szept. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
ja 17/f
2010. szept. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de ha tetszene nekem egy ilyen fiú, mindent megtennék annak az érdekébe, hogy boldogan tötse az utolsó éveit. Ha pedig egy barttal történene ilyen, akkor ugyan ezt tenném :)
2010. szept. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim válasza:
100%
Én is lány vagyok de mindent megtennék érte hogy ne úgy menjen el hogy szar volt az élet. :'(
2010. szept. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
Természetesen ott van az hogy hamarosan meg fog halni és ez nagyon fog fájni,de ha szereted akkor igenis elkezdesz vele járni és mindent megadsz neki amit csak kér és itt nem tárgyakra célzok, mást nem tehetsz érte csak reméled hogy jobbá teszed élete hátralevő részét.
2010. szept. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés, nemrég tudtam meg, hogy rákos vagyok. (28F)
2010. szept. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!