Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mennyire "mernétek"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyire "mernétek" közel kerülni egy olyan lányhoz akit egyébként kedveltek, de halálos betegség miatt kb 2-3 éve lehet hátra?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 17:58
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
nagyon sajnállak,tudom nem ide illő kérdés,de hogy éled a mindennapjaid?Tényleg nagyon sajnállak,nem tudok mit írni,ne haragudj,de nagyon elérzékenyültem,főleg,hogy csak ennyi idős vagy......
2010. szept. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 A kérdező kommentje:
De ha úgy döntök hogy nem mondanám el, akkor semmiképp sem maradnék vele! Mert észre fogja venni magától is hogy nincs minden rendben. Mi lenne ha akkor derülne ki? Akkor meg is érdemelném amit kapnék.
2010. szept. 14. 19:24
 33/60 A kérdező kommentje:
Tényleg nem ideillő a kérdés. Nem haragszom. Köszönöm. Egyenlőre tűrhetően, rengeteg gyógyszer és kezelések, de még nem vagyok mindennap rosszul. Igyekszem ameddig lehet aránylag normális életet élni. Ezért is jelentkeztem továbbtanulni, ha nem is nappali tagozaton. Hogy csináljak azért valamit.
2010. szept. 14. 19:28
 34/60 anonim ***** válasza:
ha kiderül magától.. mert észreveszi nem fog elhagyni .. ez belső szemmel más S: mert ő másképp fogja látni az egészet
2010. szept. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
100%

Ha én lennék a barátod és igazán szerelmes lennék beléd, minden követ megmozgatnék, hogy meggyógyuljál és mindent megtennék, hogy a hátralevő idődben boldoggá tegyelek. Valószínűleg jobban aggódnék érted, mint te magad.

Ha elküldenél és miután meghaltál megtudnám, hogy a betegséged miatt dobtál, ugyanolyan szomorú lennék, sőt szomorúbb, mintha végig hagytad volna, hogy melletted legyek.

Úgyhogy szerintem mindenképpen mondd el neki. És ne add fel a harcot, az az 1 százalék is több mint a semmi. Én küzdenék az utolsó percig.


20F

2010. szept. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 A kérdező kommentje:

Köszi...

most megyek tusolni, aludni, hamar elfáradok.

Köazönöm a sok biztató választ.

Ha van még valami ötletetek, hogy hogyan is kéne elmondanom, hogy mi a helyzet, azt várom. És az ellen-véleményeket is.

Köszi mindenkinek.

2010. szept. 14. 19:35
 37/60 A kérdező kommentje:
19.34 köszönöm! :)
2010. szept. 14. 19:35
 38/60 anonim ***** válasza:
oké. és tényleg ne add fel...
2010. szept. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:

Én elmondanám neki, ha igazán szeret, melletted marad!

Szorítok neked, a tudomány minden nap fejlődik, remélem megtalálják a gyógyulásod módját!!! Ne add fel az utolsó percig!

2010. szept. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
12%

Szia!


Tökéletesen egyetértek én is a 19:34-es válaszolóval.

Annyit hozzátennék még,hogy ugyan nem tudom,milyen világnézettel,beállítottsággal bírsz,de véleményem szerint jobban járnál,ha lemondanál a gyógyszerekről,amennyire csak lehet és a természettől(ha vallásos vagy,hát Arany Atyácskát megtalálod erdőn-mezőn,hegyekben is) vársz jobbulást!Az állatok önzetlen szeretete feléd,a gyönyörű -most éppen- őszi tájak,az élet ezer csodája;és valamivel kézzelfoghatóbban a rengeteg hasznos gyógynövény és egyéb alternatív gyógymód segíthet.Ha mást nem is,de annyit elérsz,hogy tested-lelked tiszta marad a méregtől.


Végülis szerintem a legfontosabb a jókedv,te is biztosan hallottál már "csodás" gyógyulásokról;ezekben semmi csoda nincsen,csak az illetők vidámak voltak,nem adták fel és mindig voltak mellettük szeretett emberek.Nálam például az a módszer működik,hogy leszarom(jó nem volt még ilyen súlyos gondom),és egész egyszerűen elmúlik,ha nem foglalkozom vele.Gyógyszert vagy 15 éve nem szedek és orvoshoz is csak az igazolás miatt megyek.


Bizonyos szempontból még irigyellek is,mert ha úgy fogod föl,hogy nincs már vesztenivalód,akkor aztán kipróbálsz mindent,amit eddig nem mertél/tudtál.Na már mennék is utazni a világ körül a helyedben.:)


Mondd el neki nyugodtan,legalább megmutatkozik,milyen igazi barát.Ha rajta kívül is kellene még pár jókedélyű barát,én is állok szolgálatodra,feltéve,hogy becsületes,jó ember vagy.Kitartás és szia!


30F

2010. szept. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!