Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mennyire "mernétek"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyire "mernétek" közel kerülni egy olyan lányhoz akit egyébként kedveltek, de halálos betegség miatt kb 2-3 éve lehet hátra?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 17:58
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:

Önzetlenség lenne részedről, ha mondvacsinált indokkal szakítanál vele. De te vagy az, aki igenis, lehet önző.

Hogyha szeret a fiú, szerintem megérdemli az esélyt, hogy veled lehessen, segítsen.

Szörnyű, hogy ezt írom, de azt se felejts el, hogy nem biztos hogy megkönnyíti az életed e szakaszát egy nagy szerelem. Ősz New Yorkban, és a többi... Olyankor mindig elgondolkodom, hogy nem lett-e volna egyszerűbb a szerelem nélkül. Nem tudom. :(

Nagyon sok erőt és kitartást kívánok Neked, és NE ADD FEL! Igenis, van esélyed túlélni, amíg hiszel benne.

2010. szept. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
100%

20:15, kezelés, gyógyszerek nélkül ne akard tudni, milyen hamar és milyen stádiumra rosszabbodik majd a lány állapota.


Bazzeg ez nem megfázás, ez leukémia, a hülyeségeidet tartogasd magadnak, nálad lehet hogy segít pl. a köhögésnél, neki viszont nincs lehetősége játszani, kísérletezni. Ha a tanácsodra elhagy minden kezelést és fél év múlva már nincs közöttünk, tudnál tükörbe nézni? 28F

2010. szept. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
Írd majd meg hogy elmondtad -e neki és mit reagált rá!
2010. szept. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:

Off:

20:23-nak : igen,tudnék tükörbe nézni.Hogy mi hülyeség,mi nem,azon felesleges lenne vitatkozni,mindenesetre ez egy vélemény volt és nem véletlenül fogalmaztam úgy,ahogy a kérdezőnek...de vegyél egy levegőt és olvasd el mégegyszer.

2010. szept. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:

Leukémiás bárki lehet csak úgy?

Nem nagyon örülnék neki, ha megtudnám, hogy a lány meghal néhány éven belül + már most romlik az egészsége, szerintem nem mennék bele vele semmibe, nekem is rossz lenne a halála miatt elveszíteni, különösen ha nagyon szeretem.

Habár a franc tudja, eh, ilyenen nem is szeretek gondolkodni...

2010. szept. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:

Szia!


Elég sokat gondolkodtam, de sajnos nem tudok semmi hasznosat mondani. Persze tudnék érvelni és ellenérvelni amellett és az ellen hogy elmond-e neki, de nem jutnék semmire, ahogy senki sem tudott itt eddig.


Én azt javaslom neked, hogy egyelőre még ne mond el neki.

Szerintem érdemesebb lenne írnod, egy szakembernek. Ne kapkodd el semmiképpen. Ez egy nagyon fontos döntés. Tudnám ajánlani például ezen az oldalon lévő pszichológust, tanácsadót. Biztos szívesen segítene neked. Bokor Judit. Szerintem írj neki mindenképpen. Persze kereshetsz mást is. De mindenképpen írj egy szakértőnek is.

Remélem működik a link.


[link]


Minden jót!

2010. szept. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 A kérdező kommentje:

19.15 kedves tőled, de ne kívánd magadnak, értékeld az egészséget, én nem irigylem el tőled, senkitől.

30F tudom hogy jó szándékkal írsz, de ahogy egy későbbi hozzászóló is írta, nem mondhatok le a gyógyszerekről azért, hogy mással kísérletezzek, nem is engednék, és nem is akarok. A gyógyszerek tartanak életben, függök tőlük sajnos.

Utolsó, köszi neked is, de nem hiszem, hogy egy pszichológusra szükségem lenne.

2010. szept. 15. 20:01
 48/60 A kérdező kommentje:
És köszönöm mindenkinek aki bíztat, hogy mondjam el a srácnak az igazságot. hétvégén találkozunk, addig is erőt kell gyűjtenem meg bátorságot.
2010. szept. 15. 20:03
 49/60 anonim ***** válasza:
szia szerintem is mond el ha szeret akkor tuti melletted marad :) sok sikert :) szurkolok nektek :) 21/f
2010. szept. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim válasza:

Higgy magadban, és meggyógyulsz... ja és legyél őszinte, ha szeret, akkor szeret életed végéig. :)


Olyan nincs hogy gyógyíthatatlan... ( najó van... de a leukémia nem az) Gógyulj meg, és maradj örökre a fiúval :) és menj oda, mondd el... és segíteni fog a felépülésben:)

2010. szept. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!