Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elfelejtette a szülinapomat?

Figyelt kérdés

Ma van a szülinapom és a barátomon kívül mindenki felköszöntött.

Egyedül ő nem...reggel írt 2 sort és utána eltűnt. És reggel sem a szülinapomról...

Mentünk volna ma szülinapi vacsorára de nem tudom elérni....nem reagál semmire. Nem értem.....

Elérhető volt pedig de nem reagál és nem iw olvassa amit írok neki. Telefont sem veszi fel.

Már nem tudom mire gondoljak. Mindenesetre ez életem legrosszabb szülinapja....



2022. márc. 4. 20:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%

Biztos vagy benne, hogy a barátod?


Nekem nem úgy tűnik!...

2022. márc. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%

Mióta vagytok együtt? A családját ismered? Csak mert az én kapcsolatomban nekem az első gondolatom az lett volna, hogy nem került-e kórházba, nincs-e valami baja (az, hogy elérhető messengeren, semmit nem jelent sajna). Szóval én megpróbálnám elérni mondjuk az anyját vagy lakótársát vagy valami. De az én párjaimra soha nem volt jellemző, hogy nem írtak volna nap közben.

De nyilván, ha a te párod máskor ezt szokta csinálni, akkor igen, sajnos jó eséllyel elfelejtette és nem érdekled különösebben...

2022. márc. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
40%
Valszeg nem vett semmit szégyelli magát. Holnap akarja pótolni
2022. márc. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
52%
Vagy lehet készül neked valamivel, ez többször előfordult velem :
2022. márc. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%
boldog szülinapot
2022. márc. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Hát ha ezt megtette velem,hogy miatt egyedül töltöm a szülinapom,mert átvert(direkt hétköznapra szerveztem a barátnős szülinapokat) ,illetve hogy ezt megteszi velem 3 év után, én holnaptól már nem állok vele szóba többé.
2022. márc. 4. 20:24
 7/26 anonim ***** válasza:
73%
Azért az 5. válaszolónak leesett a lényeg!
2022. márc. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
58%
Tedd majd hozza, hogy "pedig normalisnak tunt"... :D
2022. márc. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%
Boldog szülinapot
2022. márc. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
40%
Nem lehet, hogy meghalt? Hátrébb az agarakkal a vádaskodással, nagyon komoly bűntudatod lesz, ha kiderül, hogy görcsök közepette rángatózik valahol, brutális agóniában.
2022. márc. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!