Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elfelejtette a szülinapomat?

Figyelt kérdés

Ma van a szülinapom és a barátomon kívül mindenki felköszöntött.

Egyedül ő nem...reggel írt 2 sort és utána eltűnt. És reggel sem a szülinapomról...

Mentünk volna ma szülinapi vacsorára de nem tudom elérni....nem reagál semmire. Nem értem.....

Elérhető volt pedig de nem reagál és nem iw olvassa amit írok neki. Telefont sem veszi fel.

Már nem tudom mire gondoljak. Mindenesetre ez életem legrosszabb szülinapja....



2022. márc. 4. 20:03
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
41%

Ez azért elég ostoba vicc. Ilyennel nem szabad szórakozni.

Biztosan nincs baja, simán lehet, hogy valami meglepetést szervezett a kerdezonek, a több éves kapcsolatomban én is csináltam ilyet a paromnak és fordítva. Ilyenkor általában napközben sem nagyon kerestük egymást a szervezes miatt.

2022. márc. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
75%
Hé! Mi is a barátaid vagyunk és nekünk eszünkbe juttottál, úgy hogy: Boldog Születés Napot! (Igaz hogy minket is rá kellett vezetned erre!)😄
2022. márc. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
20%

11.


Nem viccnek szántam. Ha valaki eltűnik és nem reagál, az első gondolatom, hogy az illető meghalt, vagy legalábbis olyan szituációba került, ami életveszélyes és-per-vagy haldoklik, és ezért nem tud reagálni.

2022. márc. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
15%
3. év az a kapu amikor szét szoktunk menni. szerintem homokba dugja a fejét, elmenekül mert nem képes megjátszani magát és nem is akarja. majd írj hogy mi volt
2022. márc. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
76%
Mizu, kérdező? Meglett a fickó?
2022. márc. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Végül előkerült,csak gond volt a munkahelyén és tovább maradt az irodában. Elmentünk kajálni,de végig olyan fura volt és rohant haza a laptopjához dolgozni...
2022. márc. 4. 22:09
 17/26 anonim ***** válasza:
30%

16.


Lehet, hogy üldözik a gengszterek szegényt, ezért ilyen ideges.

2022. márc. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
92%
Akármilyen gáz a napom, legalább a mosdóban ülve tudok írni annak aki fontos :)
2022. márc. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

"csak gond volt a munkahelyén és tovább maradt az irodában. "


nem vagyok híve a munkaidőben való intenzív irkálásnak, de egy sort írhatott volna. Bűzlik ez így.

2022. márc. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
68%
Arra játszik, h te dobd ki, mert ő gyáva.
2022. márc. 5. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!