Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elfelejtette a szülinapomat?

Figyelt kérdés

Ma van a szülinapom és a barátomon kívül mindenki felköszöntött.

Egyedül ő nem...reggel írt 2 sort és utána eltűnt. És reggel sem a szülinapomról...

Mentünk volna ma szülinapi vacsorára de nem tudom elérni....nem reagál semmire. Nem értem.....

Elérhető volt pedig de nem reagál és nem iw olvassa amit írok neki. Telefont sem veszi fel.

Már nem tudom mire gondoljak. Mindenesetre ez életem legrosszabb szülinapja....



2022. márc. 4. 20:03
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Szakítottunk.

Jó kis szülinap:)

2022. márc. 5. 08:30
 22/26 anonim ***** válasza:
84%

Fel a fejjel, engem is dobtak már a szulinapom előtt. :D most meg rossz, de ha nem beszéltek és nem keresed, azért két hónap után már sokkal jobban leszel :)

De semmi előjele nem volt ennek? Nem érezted, hogy rossz lett volna a kapcsolat? Mit mondott, miért akar kilépni?

2022. márc. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
Majd kibékültök ha hulyeség miatt volt csak
2022. márc. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
54%

Ha hülyeség, akkor meg minek szakítani? Ezt a marhaságot.

Ha kis dolgok miatt szakítanak, utána miért is lenne normális meg jó, ha kibekulnenek? Ez felnőtt párkapcsolatok kategória, nem a tini rovat.

2022. márc. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
#24: Valszeg ez már csak az utolsó csepp volt a pohárban és nem a fő ok.
2022. márc. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
31%
most miért kellett lepontozni??? látjátok igazam volt!!! én is most le pontozok cserébe mindenkit
2022. márc. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!