Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az eljegyzésről, házasságról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eljegyzésről, házasságról mi ugrik be a férfiaknak, hogy NEM akarják? Gyerek, szabadságvesztés, anyagi minusz?

Figyelt kérdés

Barátommal sokat járunk szórakozni, de együtt élünk, elvagyunk a szürke hétköznapokban is. Valójában minden szuper.


Leszámitva az en biológiai órámat es azt, hogy ha komolyabb dolgokrol van szo, nala megáll annál a dolog, hogy "majd"


Azaz ki tudja kivel mikor akar megállapodni majd. De tervezi, csak épp nem most.(nem velem? Vagy velem de később? Vagy majd hoz vmit az élet, aki éppen kéznél lesz, azzal? Es sacc olyan 45-50 éves korában?(most se fiatal)


De nem is nagyon pedzegetem a témát mert én sem tudom én konkrétan mit akarok.(azért én se házasodnék/szülnék most hirtelen, mert "ijesztő"vele)


De csak úgy rosszul esett amikor ilyenekbe botlunk(pl a zenébe betettek egy házassági bevonulo zene effektet, erre gyorsan elnyomta azt a számot, a kocsiban rádióban vkik az eljegyzésüket ünnepelték, erre azonnal eltekerte", és ezek az apro momentumait nem értem es rosszul esnek, hogy ennyire viszolyoghat mások házasságának hallatán is az egésztol?


Vagy mi kényszeríthet egy férfit arra hogy ne bírja meghallgatni a számot ha bevonulo zene effekt van benne, meg ilyenekre?



2022. febr. 19. 14:42
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
88%

Ha ennyire nem látod vele a jövőt, miért vagy vele?


Számít az is, hogy miota vagytok együtt, és az is, hogy egy x időn belül reális-e a cél egzisztenciálisan. Volt tapasztalatom, hogy pár nő már 1-2 honapon belül ilyenekről fecsegett nekem. Sok férfit ez hirtelen érint, és persze, hogy így hallani sem akar erről. Ötletekről, témákrol, gondolatokrol lehet beszélni, de egy "erőszakos" kivetülésről nem.


Ha régota vagytok együtt, akkor beszéljetek erről.

2022. febr. 20. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
64%
A kérdező teljesen bolond. Sajnos csak a gyógyszeres kezeléssel lehetne kordában tartani
2022. febr. 20. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
82%

Én értem, hogy a pasi miért nem kér meg.

Egyrészt az összefüggéstelen szófhosásodról már fel lehet ismerni. Pár hónapja jöttetek össze. Vele csaltad az épp aktuális kanod, és ez a pasi csak azért kellett, hogy ki tudj lépni az előző kapcsolatodból.

Azóta is inkább eltaszítod, meg szívatod, máskor meg titkolózol és hazudsz a múltadról. A családjával se jössz ki egyáltalán. Gyakorlatilag semmit nem teszel bele ebbe a kapcsolatba se, csak lerágod az életét a hisztikkel. Márpedig ha épp nincs okod hisztizni, akkor feltétlenül csinálsz okot. Téged ez a vergődés éltet.


Ez a pasi SEM fog elvenni, ha egy csepp esze van, gyereket se csinál neked. Te se gondolsz bele, hogy pl. az anyja lesz az anyósod, a tesója a sógor(nő)d, az ő anyja a te gyereked imadott nagyija, stb. Óriási red flag, ha a családdal nem jössz ki, innentől a pasi semmi komolyat nem tervez veled. Azért vitt, mert az volt a teszt, hogy mennyire vagy alkalmas komolyra. Elbuktál.

A másik ilyen teszt, mikor nálad van: mennyire vagy házias, rend van-e, tudsz-e főzni, milyen házigazda vagy, mennyire rendezettek a körülményeid. Aki magáról nem tud gondoskodni, az az anyaságra nem alkalmas.

Másrészt meg mit erőlködsz pár hónap után? Egy olyan xar kapcsolatban, ahol nem mered szóbahozni, hogy elkapcsolta a rádiót, mert félsz, hogy szakít, mert ráerőlteted magad. (??) De hát bazki, pont hogy ráerőlteted magad! Még csak beszélni se mersz vele, jujjci, nehogy szakitson, amikor kiderül, hogy te esküvőt és gyereket akarsz. Inkább lapítasz, hátha meglátja benned élete szerelmét, és magától elvesz.


Lassan 40. Aki ennyi idősen nem volt házas, az nem akar házasodni. Te írod, hogy lehetőség volt rá, mert az előző nővel is hosszú évekig voltak együtt. Őt se vette el x év után, hát már hogy akarna téged elvenni pár hónap vérzivataros civakodás után?

Minden más meg csak duma. Van olyan rutinos, hogy tudja, hogy mit akarsz hallani, hogy lecsillapodj. De ezt nem azért mondja, mert szívből ezt érzi, csak hogy leakadj róla és öt percig csend legyen.

De szeereeeecccc? Igen, baba.

De örökké velem leszel, örökkönörökkkééé? Igen, cicám, életem végéig.

De ugye komolyra veszel, nem csak szexre használsz? Persze, életem, te vagy a legnagyobb szerelmem, de ugye, bekapod tövig?


Ritka buta nő vagy.

2022. febr. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 A kérdező kommentje:

Ahogy szakítani akartam illetve a kapcsolat értelmetlenségéről beszélni, erre hirtelen eszébe ötlött telefonon.., hogy eljegyzési gyűrűt akar jelképként, hogy bizonyítson nekem.(nem kézkérés, hanem csak maradjak a fenekemen, ne ugráljak alapon)


Megalázva érzem magam.


Van még ennél lentebb?


Szóval ne szakítsak, duguljak el, tessék gyűrű. 😭


Most megpróbalom azt hogy feledésbe merüljön. Pl.nem érek rá ékszereket nézni ..

2022. márc. 9. 17:28
 55/56 anonim ***** válasza:

Istenem…

Jobb is, hogy együtt vagytok, legalább egy normális ember sem fut belétek.

Csak majd gyereket ne vállaljatok légyszi, így is elég h*lye van a világon…

2022. márc. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:

És miért nem szakítottál?


Ha ennyire kell egy darab nemesfém karika, akkor vegyél magadnak aztán kész.

De b*szki, mégcsak nem is adott neked gyűrűt, csak mutatott egy képet az interneten. XD


Könnyű téged lekenyerezni.

2022. márc. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!