Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az eljegyzésről, házasságról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eljegyzésről, házasságról mi ugrik be a férfiaknak, hogy NEM akarják? Gyerek, szabadságvesztés, anyagi minusz?

Figyelt kérdés

Barátommal sokat járunk szórakozni, de együtt élünk, elvagyunk a szürke hétköznapokban is. Valójában minden szuper.


Leszámitva az en biológiai órámat es azt, hogy ha komolyabb dolgokrol van szo, nala megáll annál a dolog, hogy "majd"


Azaz ki tudja kivel mikor akar megállapodni majd. De tervezi, csak épp nem most.(nem velem? Vagy velem de később? Vagy majd hoz vmit az élet, aki éppen kéznél lesz, azzal? Es sacc olyan 45-50 éves korában?(most se fiatal)


De nem is nagyon pedzegetem a témát mert én sem tudom én konkrétan mit akarok.(azért én se házasodnék/szülnék most hirtelen, mert "ijesztő"vele)


De csak úgy rosszul esett amikor ilyenekbe botlunk(pl a zenébe betettek egy házassági bevonulo zene effektet, erre gyorsan elnyomta azt a számot, a kocsiban rádióban vkik az eljegyzésüket ünnepelték, erre azonnal eltekerte", és ezek az apro momentumait nem értem es rosszul esnek, hogy ennyire viszolyoghat mások házasságának hallatán is az egésztol?


Vagy mi kényszeríthet egy férfit arra hogy ne bírja meghallgatni a számot ha bevonulo zene effekt van benne, meg ilyenekre?



2022. febr. 19. 14:42
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
100%
#9: Miert, en hol irtam, hogy a penzt nezem vagy te azt nezned? Segitek: Sehol.
2022. febr. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem csak gyáva megmondani, hogy egyáltalán nem akar se házasodni, se gyereket, se eljegyzést.
2022. febr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
87%

Amúgy ezt én sem értem, sógorom is 15 év után vette el a nővéremet, sose adott magyarázatot, hogy miért nem előbb, pedig tesóm már akarta volna jóval hamarabb is. Vettek közösen lakást, gyereket mindig is akart tőle, lett is 2, de a papír jaj hát az nem... Egy életet szívesen leélek veled, de ha mégsem akkor hadd lépjek le akármikor. Ja de még ez sem, mert ha gyerek van, az akkor sem olyan egyszerű, ha nem voltak házasok. Végül mondjuk ő elvette feleségül, de sokan nem akarják. Két sráccal volt egy egy kemény beszélgetésem, ők házasság ellenesek voltak, az egyikük konkrétan leb.aszott, hogy én majd szeretnék házasságot, a másik csak nem értett engem. Én meg őket nem értem. Főleg ha a szülők is együtt vannak, akkor mi a para...


Szóval ritkán de tud ez változni, de én nem várnék erre.

2022. febr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
73%

7

Nekem meg volt egy párom. Állítólag ő is szeretett volna eljegyzést, esküvőt, de mindig csak majdmajdmajd... 4 év után besokalltam és kibasztam. Szépen kiderült, hogy a kapcsolatunk vége felé félre is baszott. Én folytattam azt, amit a párkapcsolatban mellette: tanultam keményen, építettem az életem, mert abban is úgy gondolkodtam, hogy most kell, nem majd. Otthont teremtettem magamnak, elrendeztem a szálakat az életemben. Ugyanazt tettem csak, amit vele terveztem volna csinálni, de neki nem kellett a felelősség.


Megismertem pár bulis év után a jelenlegi párom. Együtt építettük tovább az életünket. Volt, hogy én mentem egyetemre és dolgoztam kevesebbet emiatt, volt, hogy ő. Vele együtt járunk sportolni és táncolni is, az exemmel nem lehetett ilyesmit, mert ráér az még. Megvolt az eljegyzés egy éven belül, összeszedtük a pénzt két év alatt egy gyönyörű lagzira és nászútra. Az esküvőmre eljött az exemmel közös ismerősünk, hogy a ráérős kretén gyerek teherbeejtett egy csajt, akit el kellett emiatt vennie, majd rá 2 évre már váltak is. Meg amúgy a gyerek egy műveletlen senki maradt, mert ha tanulásról volt szó, akkor is csak a faszát verte és ráérősködött.


Én így lettem egy jó kapcsolatban élve is egyre sikeresebb, sportosabb, boldogabb, ő meg így züllött le a fene nagy ráérésében.


Az évek repülnek. Aki életet akar magának (olyat, mint a filmekben), az 30 éves koráig nem a tökeit vakarja, hanem addigra eléri azt.

2022. febr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
23%

#14: Orulok a sikerednek. A sztori eleje mondjuk arrol szol, hogy nagyon gazul valasztottal, de orulok, hogy utana jol sikerult!


Egyebkent nem, sokan 30 eves korukra nem ernek el ebben az orszagban mindent, mert ez a balkan. Szerencsere, en meg 30 alatt vagyok es jol haladok. Es ferfikent meg mindig masabb tarsat valasztani, mert joval kevesebb a valasztek.

2022. febr. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 A kérdező kommentje:
De igy azt sem tudom hogy az eljegyzéstol viszolyog vagy tőlem??
2022. febr. 19. 15:40
 17/56 A kérdező kommentje:
Tehat amblokk kőtelezettségeket nem akar a "nyakába", vagy felelosségérzest barmit is jelentsen neki az eljegyzés, vagy csak engem nem akar?
2022. febr. 19. 15:41
 18/56 A kérdező kommentje:
Mert nagyon nem mindegy.
2022. febr. 19. 15:42
 19/56 anonim ***** válasza:
94%

A kötelezettséget, felelősséget, stb.


Pl ha súlyos beteg leszel, pl rákos, akkor inkább elhagy mint hogy ápoljon.

2022. febr. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 A kérdező kommentje:

Ja értem. Laza kapcsi, felelősségvállalás nélkül.

(Együtt a jóban, csak a rosszban nem)

2022. febr. 19. 16:02
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!