Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az eljegyzésről, házasságról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eljegyzésről, házasságról mi ugrik be a férfiaknak, hogy NEM akarják? Gyerek, szabadságvesztés, anyagi minusz?

Figyelt kérdés

Barátommal sokat járunk szórakozni, de együtt élünk, elvagyunk a szürke hétköznapokban is. Valójában minden szuper.


Leszámitva az en biológiai órámat es azt, hogy ha komolyabb dolgokrol van szo, nala megáll annál a dolog, hogy "majd"


Azaz ki tudja kivel mikor akar megállapodni majd. De tervezi, csak épp nem most.(nem velem? Vagy velem de később? Vagy majd hoz vmit az élet, aki éppen kéznél lesz, azzal? Es sacc olyan 45-50 éves korában?(most se fiatal)


De nem is nagyon pedzegetem a témát mert én sem tudom én konkrétan mit akarok.(azért én se házasodnék/szülnék most hirtelen, mert "ijesztő"vele)


De csak úgy rosszul esett amikor ilyenekbe botlunk(pl a zenébe betettek egy házassági bevonulo zene effektet, erre gyorsan elnyomta azt a számot, a kocsiban rádióban vkik az eljegyzésüket ünnepelték, erre azonnal eltekerte", és ezek az apro momentumait nem értem es rosszul esnek, hogy ennyire viszolyoghat mások házasságának hallatán is az egésztol?


Vagy mi kényszeríthet egy férfit arra hogy ne bírja meghallgatni a számot ha bevonulo zene effekt van benne, meg ilyenekre?



2022. febr. 19. 14:42
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nemitsd le a palit.

Ne azt nézd, mit mond, hanem hogy mit tesz.

Ismeri magát.

Ja biztos.

De te ismered?

Végülis nem magát bssza át, hanem téged.

Aztán majd jön valaki, akinél érzi, hogy el akarja venni, majd akkor dobbant te meg ott állsz majd 38 évesen, hogy már nem lehet gyerek.

2022. febr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot.

Ez az hogy a tetteit nézve, lenémítja a rádiót eljegyzéses témánál..

Ugyanakkor "ráncigálna" a családjához(szülei, tesók)csak én " kihúzkodom magam" alóla (párszor voltam nekem annyi elég is)MERT ha ez nem valóban komoly kapcsolat lenne akkor nem szívesen veszem a fáradtágot a csaladjaval jópofizni. Ezt erzi rajtam és nem erőlteti sőt egy meghívás esetén gyakorta "kiment engem" alóla (a rokonlátogatások alól)az ÉN kedvemért. Meg hát neki sem vágya, hogy "vergődjek" náluk, ha nem akarok.

Valamint összetart velem másban is.

Pl vannak nők akik engem utálnak de nyomulnának is rá, pláne közös ismijeink(haverjai) is vannak ilyenek, és sajat magátol ugy döntött ), h mégcsak nem is köszön olyanoknak, akikkel en sem vagyok jóban. En ezt nem kértem tőle, sőt, meg is lepett, mert az, hogy ha neki haverja, nekem viszont "ellenségem" vki, attol még nem várok el a páromtól olyat, h ignorálja őket.


Nem egy esetben tapasztalom azt ha nekem vki vagy vkik nem tetszenek (pl vannak idiota pasihaverjai is)akkor valahogy neki áll azokat hanyagolni.


Sőt neha en "küldöm" hogy felolem nyugodtan mehet bandáni (mikor telon hívják), de vagy velem akar menni, vagy valamiért inkabb nem megy.


És rengeteg hasonlo mindent sorolhatnék a tetteiről.

2022. febr. 19. 18:39
 43/56 A kérdező kommentje:
Egyedül ez az eljegyzéses dolog az ami valahogy nekem talán red flag. Vagy nem is értem.
2022. febr. 19. 18:39
 44/56 anonim ***** válasza:
100%

Hat akkor nem akar eljegyzest.

Lehet hogy ettől meg veled akar maradni, csak neki nem jelent pluszt. Mondd meg neki, hogy neked ez fontos téma és szeretnél róla beszélni hogy megértsd az álláspontját.

2022. febr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 A kérdező kommentje:

44 de sajnos azt hinné ezzel hozzá akarok menni. Nemhpgy én ha csak a rádióban szóba kerul, elkapcsolja a rádiót hogy nem akar erről magyarán hallani sem.


Próbálom nem a személyem ellen venni. Itt tartok.(elvégre velem van, velem akar lenni, nem mással)


Tehát lehet nem engem nem akar, hanem "felelősséget" nem akar talán. Ill gyereket nem.


Ha akarna, arrol biztos tudnék.


De lehet jobb is ha nem akar. Mert lehet rámennénk, vagy nekem lenne belolem bajom, es lehetnék aztan egyedulállo anya.


Bízom a jó meglátó képességében. Azaz gyerrkről inkább döntsön ő racionalitásbol, mint én ködben meg naivitásból szerelemből.


Ha meg nem lesz gyerek es elketyeg a biologiai órám, talán lehet az is jobb, mint egyedülállo anyának lenni.

2022. febr. 19. 18:50
 46/56 A kérdező kommentje:

Beszélni errol biztos nem tudok vele mert ráerőltetésnek venné.


Nem akar. Igen. Ennyi a biztos.

2022. febr. 19. 18:51
 47/56 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hány éves vagy, de gondolom, nincs sok kapcsolati tapasztalatod, mert nagyon naiv vagy.

Ebből semmi komoly nem lesz.

Tipikusan az az eset lesz, hogy téged nem vesz el de veled lesz tíz évig, aztán szetmentek és az utánad jövő párját fel éven belül eljegyzi.

2022. febr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 A kérdező kommentje:
Az előző kapcsolata volt ez.3.kommentemben írtam
2022. febr. 19. 19:14
 49/56 A kérdező kommentje:

A naivitást akkor te arra érted hogy ezek szerint azt h nem akar eljegyzést vegyem a személyem ellen? Hogy Velem nem akar, meg amugysem magyarán?


Nekem az a valoszinubb hogy ő akar engem, csak felelosseg eljegyzés nem kell neki a "nyakába".

Nem is olyan pátyolgatós gondoskodós típus. Nem latok benne "apát" sem.


Valszeg nem akar felnőni.

2022. febr. 19. 19:18
 50/56 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy hogy milyen. A kérdés hogy te erre vágysz és neked ez jó?
2022. febr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!