Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az eljegyzésről, házasságról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eljegyzésről, házasságról mi ugrik be a férfiaknak, hogy NEM akarják? Gyerek, szabadságvesztés, anyagi minusz?

Figyelt kérdés

Barátommal sokat járunk szórakozni, de együtt élünk, elvagyunk a szürke hétköznapokban is. Valójában minden szuper.


Leszámitva az en biológiai órámat es azt, hogy ha komolyabb dolgokrol van szo, nala megáll annál a dolog, hogy "majd"


Azaz ki tudja kivel mikor akar megállapodni majd. De tervezi, csak épp nem most.(nem velem? Vagy velem de később? Vagy majd hoz vmit az élet, aki éppen kéznél lesz, azzal? Es sacc olyan 45-50 éves korában?(most se fiatal)


De nem is nagyon pedzegetem a témát mert én sem tudom én konkrétan mit akarok.(azért én se házasodnék/szülnék most hirtelen, mert "ijesztő"vele)


De csak úgy rosszul esett amikor ilyenekbe botlunk(pl a zenébe betettek egy házassági bevonulo zene effektet, erre gyorsan elnyomta azt a számot, a kocsiban rádióban vkik az eljegyzésüket ünnepelték, erre azonnal eltekerte", és ezek az apro momentumait nem értem es rosszul esnek, hogy ennyire viszolyoghat mások házasságának hallatán is az egésztol?


Vagy mi kényszeríthet egy férfit arra hogy ne bírja meghallgatni a számot ha bevonulo zene effekt van benne, meg ilyenekre?



2022. febr. 19. 14:42
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
2%
Hányingerem van az ilyen nőktől. Házasodni jó, mert akkor ha szakítás van jól meg is lehet kopasztani a férjet. Akkor bezzeg megsértődtök ha az eljegyzés mellé kaptok egy házassági szerződést. Akkor már megy a rinya.
2022. febr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 A kérdező kommentje:
21 nem tudsz arrol hogy a nők nem szeretik ha csak ürítésre vannak kvåi használva, és amugy a biztonságérzés nekik az első evolucios szempontbol ill ösztönszinten is az utódvédelem. Ami a pasokban nincs mert az hogy a (majdani)gyereknek enni kell adni az a pasiknak azt jelenti hogy meg vannak "kopasztva". A nők adják bele csak az utolsóikat is.
2022. febr. 19. 16:40
 23/56 A kérdező kommentje:
*kvázi
2022. febr. 19. 16:40
 24/56 A kérdező kommentje:
*utódvédelem miatt
2022. febr. 19. 16:40
 25/56 anonim ***** válasza:
8%
Nem kérdező, nem a gyerek támogatásáról van szó. Vinni a ház felét, meg az autót, cég felét. Nemtudom, szerintem ez nem a gyerektartás része, mert az amúgy is alapvető ugye.
2022. febr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 A kérdező kommentje:

A ház fele akkor jár ha eleve egyutt vették fizették, vagy hazasság alatt a kozos vagyonbol vett ki rá a pasi akinek a kolykei miatt sziv a nő anyagilag is.


A torvényeket se hülyék írják meg olyanok mint te.

2022. febr. 19. 17:03
 27/56 A kérdező kommentje:
Ha bevasalnák a bébiszitterdíjat az elvált nőkön, minden pasi sitten lenne tartozas miatt.
2022. febr. 19. 17:05
 28/56 A kérdező kommentje:
Ill a házas ferfiakon. Amennyit pesztrálja egy nő a kölykeit. Ha az ki lenne számolva mennyi Ft ban, csak bőgnenek a pasik.
2022. febr. 19. 17:06
 29/56 anonim ***** válasza:
1%
Nah látod, aki a saját gyerekeit lekölyközi, az ne csodálkozzék ha ide kell kérdést kiírnia hogy miért nem veszik el.
2022. febr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az az érzésem hogy nincs meg köztetek a megfelelő komunikáció ha ezt nem tudjátok együtt komolyan megbeszélni. Szerintem nem leszel előrébb azzal ha ismeretlen emberek megmondják hogy vajon mi okozza azt hogy ennyire viszojog a házasságtól.


Próbáld jelezni felé hogy ez fontos téma számodra, kérdezd meg hogy mit gondol a házasságról, stb.

2022. febr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!