Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az eljegyzésről, házasságról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eljegyzésről, házasságról mi ugrik be a férfiaknak, hogy NEM akarják? Gyerek, szabadságvesztés, anyagi minusz?

Figyelt kérdés

Barátommal sokat járunk szórakozni, de együtt élünk, elvagyunk a szürke hétköznapokban is. Valójában minden szuper.


Leszámitva az en biológiai órámat es azt, hogy ha komolyabb dolgokrol van szo, nala megáll annál a dolog, hogy "majd"


Azaz ki tudja kivel mikor akar megállapodni majd. De tervezi, csak épp nem most.(nem velem? Vagy velem de később? Vagy majd hoz vmit az élet, aki éppen kéznél lesz, azzal? Es sacc olyan 45-50 éves korában?(most se fiatal)


De nem is nagyon pedzegetem a témát mert én sem tudom én konkrétan mit akarok.(azért én se házasodnék/szülnék most hirtelen, mert "ijesztő"vele)


De csak úgy rosszul esett amikor ilyenekbe botlunk(pl a zenébe betettek egy házassági bevonulo zene effektet, erre gyorsan elnyomta azt a számot, a kocsiban rádióban vkik az eljegyzésüket ünnepelték, erre azonnal eltekerte", és ezek az apro momentumait nem értem es rosszul esnek, hogy ennyire viszolyoghat mások házasságának hallatán is az egésztol?


Vagy mi kényszeríthet egy férfit arra hogy ne bírja meghallgatni a számot ha bevonulo zene effekt van benne, meg ilyenekre?



2022. febr. 19. 14:42
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
100%
Felbontott jegyesség, szülei válása, visszautasított lánykérés.
2022. febr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:
Illetve az eljegyzés ugye NEM kötelez egyúttal házasságra is, és meg az is fájna neki,hogy felém csupán kifejezze azt hogy komolyan vesz?
2022. febr. 19. 14:46
 3/56 A kérdező kommentje:

1# 7 eves kaocsolata bolt elottem nagyvaloszinu ezért mentek szét mert a csaj már többet akart.

A szulei még ma is boldog házasságban élnek együtt.

2022. febr. 19. 14:47
 4/56 A kérdező kommentje:
*7 éves kapcsolata volt
2022. febr. 19. 14:48
 5/56 anonim ***** válasza:
86%

Most erre mit mondjak... Kifogtál egy Pató Pál típusú csicskát, ennyi a történet. Nincs olyan, hogy férfiak, az én férjem jobban szorgalmazta a leánykérést és az esküvőt is, mint én. Kettőt pislogtam és egy év alatt az ujjamon volt a gyűrű, pedig nem térdepeltem érte. Meg pár hónap után már össze is költöztünk.


Aki úgy érzi, hogy passzoltok (ez azt is jelenti, hogy a házassággal kapcsolatban is hasonlóan gondolkodtok) és akivel jól működtök, az nem fog sokat hezitálni ezen, ha híve ennek, akkor meg fogja kérni a kezed. Ha nem, akkor is elég egyértelműen kimutatja, hogy veled akar élni. Valószínűleg ő is érzi ezt a szürkeséget és fél elköteleződni mellette.

2022. febr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
100%
Ideje lenne leülni és beszélni. De nem mertek, mert tudjátok, hogy annak szakítás a vége.
2022. febr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
13%

Volt egy baratnom. Evek ota porgott a dolgon, mikozben en epitettem a karrierem. Termeszetesen, o nem. Vegul, benyomta, hogy nem haladunk, ezert o szakit es neha azt mondogatta, hogy komolyabb sracot keres, neha azt, hogy elni akar.

Teltek az evek. Nekem lett uj baratnom, aki erettebb gondolkodasu, mint o volt. A karrier bejott, pl. egy ev alatt megduplaztam a fizum es nyugisabb helyre is kerultem.

Ekozben ot csak szexre hasznaltak, atvertek es vegul beerte egy buta, dagadt sraccal, mikozben havonta ram ir, hogy hianyzom neki.

Amugy mar keszen allnek anyagilag es lelkileg is a gyerekvallalasra, csak megtanultam, hogy a legtobb no maximum a gyerek megszulesere alkalmas, a tovabbiakra nem. Szerintem, engedd el a sracot, hogy amig teheti, keressen egy ertelmes lanyt, aki nem erolteti a dolgokat. Te pedig keress egy sracot, aki gyorsan felcsinal. Csak ne sirj, ha utana eltunik.

2022. febr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:

5# akivel passzolok is az is hezitál. A mostani párommal is passzolunk, minden jo.


Csak az eljegyzés és házasság valahogy mintha vmi nem us tudom mi lenne neki


6# írtam hogy ha feljön a téma, majd-okat mond. Hivatkozott már a korára is pl hogy ő is komolyat akar mert x éves már, nem alkalmi kapcsikat meg stb, plusz évtizedekig tervez velem soha nem akar elhagyni. Ezek a dumák azért repkednek tőle.

2022. febr. 19. 15:03
 9/56 A kérdező kommentje:

6#Plusz az exeire is hivatkozik hogy mindig is hosszu távu kapcsolqtau voltak, ő monogám is stb.nyugodt lehetek felőle


7# ő nem a pénzt nézi egy nőben meg a karriert szerintem neki nincs szuksége a nők pénzére. Plusz munkám is van, nem élősködő vagyok, meg neki van olyan felelősségtudata hogy a családfő a férfi a mai világban is

2022. febr. 19. 15:14
 10/56 A kérdező kommentje:

Ezt a viszolygást nem értem. És én nem pörgök a házassagon eljegyzésen tekintve hogy én speciel nem tudom azt mondjuk nem e otthagyna egyedul gyerekkel. Mivel el se jegyez eleve.


Nekem igy biztonságérzetem sincs. Szóval ilyen ferfival nem biztos hogy akarnám, nem pörgök rajta.


Ez q viszolygása lepett meg hogy bárhol szembejön a téma az életben, kényszeresen átkapcsol róla

2022. febr. 19. 15:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!