Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az eljegyzésről, házasságról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eljegyzésről, házasságról mi ugrik be a férfiaknak, hogy NEM akarják? Gyerek, szabadságvesztés, anyagi minusz?

Figyelt kérdés

Barátommal sokat járunk szórakozni, de együtt élünk, elvagyunk a szürke hétköznapokban is. Valójában minden szuper.


Leszámitva az en biológiai órámat es azt, hogy ha komolyabb dolgokrol van szo, nala megáll annál a dolog, hogy "majd"


Azaz ki tudja kivel mikor akar megállapodni majd. De tervezi, csak épp nem most.(nem velem? Vagy velem de később? Vagy majd hoz vmit az élet, aki éppen kéznél lesz, azzal? Es sacc olyan 45-50 éves korában?(most se fiatal)


De nem is nagyon pedzegetem a témát mert én sem tudom én konkrétan mit akarok.(azért én se házasodnék/szülnék most hirtelen, mert "ijesztő"vele)


De csak úgy rosszul esett amikor ilyenekbe botlunk(pl a zenébe betettek egy házassági bevonulo zene effektet, erre gyorsan elnyomta azt a számot, a kocsiban rádióban vkik az eljegyzésüket ünnepelték, erre azonnal eltekerte", és ezek az apro momentumait nem értem es rosszul esnek, hogy ennyire viszolyoghat mások házasságának hallatán is az egésztol?


Vagy mi kényszeríthet egy férfit arra hogy ne bírja meghallgatni a számot ha bevonulo zene effekt van benne, meg ilyenekre?



2022. febr. 19. 14:42
1 2 3 4 5 6
 31/56 A kérdező kommentje:
29 a pasiknak van kölyke akik csak azt nezik a házasdagban hogy a nő a családdal csak lehúzná őket. Lattad gondolom hogy reagáltam az egyik "apajelöltnek" akinek remelem soha nem lesz kolyke.
2022. febr. 19. 17:48
 32/56 A kérdező kommentje:

A nőknek van csak gyereke akik az utolsóikat is a gyerrküknek adnák. Azoknak a pasiknak nincs, akik csak azt nezik h még gyerektartást se kelljen fizetni.


30 nem merem kerdezgetni, mert még azt hinné, rá akarom magam erőltetni, hogy vegyen el. Egy az egyben ezt hinné.

2022. febr. 19. 17:50
 33/56 A kérdező kommentje:

"Azoknak a pasiknak nincs, akik csak azt nezik h még gyerektartást se kelljen fizetni."

Azoknak a pasiknak csak kölykük van, amit megcsinálni tudtak csak és felőlük jobb lenne ha éhen is halna de minimum meg se született volna.

2022. febr. 19. 17:52
 34/56 anonim ***** válasza:
100%

Addig gondolkozik mindenki így, amíg meg nem ismer egy olyan embert, akiért máshogy akar az élethez állni.

Nem fogtad meg annyira, hogy elvegyen, de lehet, mást egy hét után elvenne, ha azt érezné, ő az igazi.

Úgyhogy általánosságban és veled kapcsolatban is kötetlenségre vágyik.

De amúgy hogy lehet egy olyan kapcsolatra ramondani, hogy jó, amiben ilyen ALAPVETŐ dolgokat sem tisztáztatok az ELEJÉN, mint hogy kinek mi a véleménye a házasságról ?


23N

2022. febr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 A kérdező kommentje:

Nem ezért jöttünk össze. Azért nincs semmi tisztázva az ELEJÉN.


Azért jottunk össze eleve, mert elhivtam MERT nem tudtam épp jobbat, kivel menjek bulizni. Es mert valahol tetszett is.


Erre "első" talalkozásnál (addig nem is tartottunk kapcsolatot fennt régi ismim csak),erre mindkettonkben villámcsapásként alakult ki a szerelem es azonnal.

Fergetegeset buliztunk, helybol volt kémia, meg helyből szerelem is. Es első naptol vagyunk együtt.

Es nagy a ragaszkodás, kötődés, korrektség hűség atb szint a kapcsolatban.


Nem ugy volt az egész mint amikor 2 uzletfél neki áll "tárgyalni", hogy ki mit akar a jövőben meg gyerek e a célja es olyan kell neki aki gyereket akar meg stb

Hanem bumm, szerelem. Amiben ugye azota is vagyunk. Es ami magátol alakult eddig is, azaz nem "szándékosan számitoan" volt alakítva. Hanem spontán, magátol jövő.


Es ebben élünk.

Csak ugy szemet kezdett nekem szúrni az hogy eljegyzéses beszélgetesről kényszeresen átkacsolja a rádiot..

Holott addig kaptam ezeket hogy soha nem akar elhagyni meg stb


Es itt kezdtem agyalni.

2022. febr. 19. 18:16
 36/56 A kérdező kommentje:
8 es 9. kommentemben irtam mikről volt szó az elején.
2022. febr. 19. 18:17
 37/56 anonim ***** válasza:
100%

Nem szerelem az, ami egy pillanat alatt kialakul. Az nagyon eros vonzalom.

Akkor ez esetben viszont ez van:

Osszejottetek, mert jó a kémia, most kezd múlni a sracnal a rózsaszín köd és úgy érzi, nem veled akar megállapodni.

2022. febr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 A kérdező kommentje:

Sőt a gyerekvállalás is olyan dolog szerintem hogy megszeretsz vkit akitol kialakul benned a vágy a gyerekre. Es nem forditva ahogy sokan csinálják hogy gyerekvagyból keres céllal társat.

Na ezt a vágyat még nem alakította bennem ki hogy en tole akarjak gyereket. Ergo hiába kerdezbe a celjaimrol. Mert ha kialakul bennem az hogy tole akarok majd gyereket akkor igen a valasz. Ha nem alakitja ezt bennem ki hogy tole akarjak gyereket akkor nem a válasz.


Ergo beszélhetnénk errol.

2022. febr. 19. 18:23
 39/56 A kérdező kommentje:

37 ő pont az ellenkezőjet mondja.hogy nala CSAK erősödik. Ismeri magát. Eleinte féltékeny vagy akármi aztan majd le se tudom kaparni, aztan mar megszabadulni sem tőle.


Ismeri önmagát.


Ezeket kapom

2022. febr. 19. 18:25
 40/56 A kérdező kommentje:
Ja meg kozel a 40 hez szerintem tudja mar egy ferfi magárol azt mi a vonzalom meg mi a szerelem. Ő azt mondta olyat érez irantam amit csak tonikorában érzett utoljara.
2022. febr. 19. 18:26
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!