Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Ha egy lány össze jön egy nála jóval idősebb férfival, de mikor elmúlik a szerelem, teljesen megundorodik tőle,mert már csak egy öreg embert lát benne. Ezért teljesen undorodik élete végéig minden férfitól, mert ez az "élmény" jut eszébe már a férfi szóról is?

(nem történt velem ilyesmi, csak érdekel)


2010. szept. 10. 14:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség.Meg lehet undorodni fiatal pasitól is.
2010. szept. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
fogós kérdés. ha együtt öregszünk meg nyilván nincs ilyen.viszont én extra korkülönbség esetén nem hiszek az érdek nélküli szerelemben
2010. szept. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat...

Nekem 17 évesen volt egy fickóm megundorordtam tőle, a mai napig ha valaki felhozza őt kiráz a hideg.

És az olyen kaliberü fickókra rá sem tudok nézni....

Szóval hasonló sztem létezik...

31/N

2010. szept. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az összes pasitól nem fog megundorodni. Akiből az ember kiábrándul, attól meg tud undorodni, még akkor is, ha az illető fiatal. De ha jön a szerelem, nem lesz undor.
2010. szept. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
értem én, akkor úgy teszem fel a kérdést, hogy megundorodik egy pasitól, ezért soha többé nem akar másikat ,mert undorodik a gondolattól is ?(mivel nagyon rossz emlékek jutnak eszébe)
2010. szept. 10. 14:53
 6/15 A kérdező kommentje:
a nővéremmel történt hasonló. Volt egy 25 évvel idősebb palija, de a végére megundorodott tőle. Most azt mondja, hogy úgy van minden pasival. Ha sokkal fiatalabb is , akkor is ha rá néz, egyből fel jönnek a rossz érzések az idősebb fickó miatt.
2010. szept. 10. 14:56
 7/15 anonim ***** válasza:
Amennyiben a lány túl fiatal és az első együttlét nem volt kellemes, sőt a többi sem akkor egy ideig undorodhat a férfiaktól. Főleg, ha még nem ért meg az együttlétre mégis "belekényszerült". Előfordulhat, hogy csak akkor enged magához közel férfit, ha az a nagyon nagy Ő lesz. S hogyha azzal találkozik majd, akkor oldódik a gátlás és elhalványul a rossz emlék.
2010. szept. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
lehet. én hasonlóan érzek, de a saját férjemmel kapcsolatban. sajna nagyon rossz a házasságunk, de nem bírok belőle kilépni. a férjem gyakorlatilag megerőszakolt, innen az undor. ha valahogy megszabadulnék tőle, nekem soha nem kellene már senki. bárhogy is nézzen ki az illető
2010. szept. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
az elején jó volt neki az együttlét, de egy darabig lefeküdt vele már úgy is, hogy elmúlt a szerelem, mert nem merte megmondani neki, hogy ott akarja hagyni. Ez még pluszban rá is tesz. Lehetséges, hogy évekig így érez majd?
2010. szept. 10. 15:04
 10/15 A kérdező kommentje:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:03


Sajnálom, ez nagyon borzasztó lehet :S Hihetetlen, hogy vannak ilyen mocsok férfiak. Mostanában annyi rosszat hallok, azt hiszem túl naív voltam eddig.

2010. szept. 10. 15:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!