Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom rendszeresen kaszinóba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom rendszeresen kaszinóba jár és kokaint is fogyaszt. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sajnos ez a kaszinózás nála régi dolog, már amikor megismerkedtünk is rendszeresen járt. Tudom, tudom, azt fogjátok írni, hogy nem kellett volna vele összejönni, de ezt leszámítva minden klappolt vele. Sikeres férfi, befektetésekből elég sok pénze van, úgyhogy itt nem arról van szó, hogy a megélhetésünket kockáztatja, mert általában nyerni szokott, persze van hogy veszít, de még így is jócskán pluszban van. A nagyobb probléma, hogy elkezdett mostanság kokainozni is, igaz nem lesz tőle agresszív, egy nagyon jámbor, jőszívű férfi, sosem emelte fel még a hangját sem velem 2 év alatt. Az a bajom, hogy a kaszinózást még elnéztem neki, de 2 szenvedélybetegség sok, főleg, hogy én semmi hasonlóval nem élek. Természetesen beszéltem vele ezekről, kinyilvánítottam nem tetszésemet és azt mondta abbahagyja a kábszerezést. Ideig óráig így is volt, de ma lebukott, hogy sunyiban ugyanúgy szívja. Nagyon rosszul esik, hogy hazudott, de legfőképp aggódom miatta. Nagyon szeretem őt, életem szerelme, úgyhogy kitartok mellette a végsőkig ez nem kérdés.

Mit tudnék tenni? Hogyan bírjam belátásra? Esetleg terápiára kéne elmennie?



tegnap 21:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
majd 50 évesen eltemeted és mindent te örökölsz utána
tegnap 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
35%
Most következik a k.rvázás. Ez a sorrend. Ne essen rosszul, hogy hazudott, nem először, nem utoljára. Az összes beteges hazudozó. Te semmit nem tudsz kezdeni vele, ő döntött így. Csak ne hidd, hogy bármit is jelentesz neki.
tegnap 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%

Láttál már öreg drogost?

Na ugye..

tegnap 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon kevés az olyan szerencsejátékos aki pluszban van. Max neked azt hazudja. :-(
tegnap 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
47%

Kedves kérdező!

Egy drogosnak tudod mi a legfontosabb mindennél?

Hogyne tudnád! A drog!

tegnap 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
Hogyan tovább, hogyan tovább? Pl. hagyd el nagyon gyorsan!
tegnap 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Elvonó.


Ha ő is akarja. Ha nem, akkor felesleges.

tegnap 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%
Ha ő nem megy elvonóra legalább akkor hiába minden, el fogja verni az összes pénzét, de lehet te is kapsz, vagy tőled fog lopni, eladja még a házat is a feje fölül. A kokain után jön a heroin. Maradj vele ha nem akarod elhagyni és te is légy drogos csak gyereket ne szülj neki.
tegnap 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
22%
Kóla? Lesz abból hamarosan barna is...
tegnap 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
55%

Uncsik már az életképtelen, alfa-függő csajszik sirámai.


"Juj, a pashim eladta a fél vesémet, és minden nap kiscicákat korbácsol, de amúgy tökéletes a kapcsolatunk... Ugye vállaljunk be egy gyereket?"

tegnap 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!