Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Ha egy lány össze jön egy nála jóval idősebb férfival, de mikor elmúlik a szerelem, teljesen megundorodik tőle,mert már csak egy öreg embert lát benne. Ezért teljesen undorodik élete végéig minden férfitól, mert ez az "élmény" jut eszébe már a férfi szóról is?

(nem történt velem ilyesmi, csak érdekel)


2010. szept. 10. 14:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Akár évekig is így lehet. Aztán, ha minden jól megy, jön egy pasi aki nem akarja egyből megdönteni és szép lassan változnak majd az érzései. Én az első hapsim után nyolc évig, senkit nem engedtem magamhoz közel. Aztán jött a férjem. Barátság volt, majd két év múlva szerelem. Ennek már 15 éve. Azóta is tart a szerelem.
2010. szept. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

8 év? Az nem kis idő. Ezt meg se mondom neki, mert ennyi idővel késöbb már 32 lesz, és szerinte akkor már túl öreg lesz, ha addigra "nem kel el". De legyen igazad :)

Köszi mindenkinek aki írt!

2010. szept. 10. 15:13
 13/15 anonim ***** válasza:
17 voltam amikor összejöttem egy nálam 24 évvel idősebbel együtt is éltünkk 8 évig!Az isten nem bírt volna róla lebeszélni!8 év után beleszerettem egy fiatalba akivel már 10 éve együtt vagyok és egyszerüen nem fér a fejembe hogy hogy a pi.cába tudtam együtt élni egy ilyennel!Mármint az időssel!Nme mondanám hogy megundorodtam apasiktól de bizos hogy nem állnék össze sokkal idősebbel!
2010. szept. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
te beteg vagy.
2010. szept. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Miért is te s.eggfej?
2010. szept. 21. 21:28
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!