Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom tovább! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom tovább! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van az osztályba egy fiú (rosszul kezdődik tudom...), nagyon tetszik nekem. Én az a fajta lány vagyok aki allergiás a beképzelt, idióta bunkó fiúkra és ezt mindenki tudja róllam.

Ez a fiú velem különösen figyelmes, ahoz képest milyen szemét a többi lánnyal, pl: (ő elöl ül, én hátul) mindíg odahozza nekem az ellenörzőmet, és valami szépet mond, hogy tessék gyöngyvirágom, vagy szívem és ráteszi a kezét a vállamra, én pedig rácsapok a kezére. Elég dilis, de okos is, nagyon ügyesen zongorázik, egy igazi profi. Egész órán bámul, és amikor poénkodik, egyből rámnéz, hogy tetszik e a vicce és amikor nem nevetek, hanem olyan képet vágok rá mint egy hülyére abbahaggya. Mikor a tanárok rászólnak, nem haggya abba a hülyülést, de ha én rászólok abba haggya. Ez ugye mind szép és jó, de már nagyon sok barátnője volt, az összes lány bolondul érte. Én okos vagyok és normális+ mindenki szerint szép. Szerintetek tetszek neki?


2010. szept. 8. 15:51
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

A benyomásaim a következők, de lehet tévedek:

- van önbizalma

-és a lényeg: egy ribit megkapni nem akkora kihívás, de ha téged a magáénak tudhatna, biztosan nagyon büszke lenne magára, ha egy "jégszívet" tör meg, és ezzel elhenceg a haveroknak, akkor már egyértelműen ő lesz a nagyon tökös csávó, a falu bikája

-írásod alapján úgy látom, hogy okos, komoly lány vagy, aki nem adja be egykönnyen a derekát, ezért is vagyok benne biztos, hogy nem kell neked egy olyan srác, aki más lányok bugyijára kíváncsi

-vannak nagyon jó színészek

Hát ha arra vagy kíváncsi, hogy komolyan gondolja-e veled, várasd meg. Még ha össze is jönnél vele, ne add oda magad neki egy pár hónapig. És ha így is ilyen kedves lesz veled, meg veled akar lenni és érezni fogod a szeretetét, akkor valóban több vagy neki, mint mások.

De hidd el akkor, sem veszítesz semmit, ha nem jön össze ez a srác. Úgyis lesz majd más, aki szerényebb, nem nagyképű. Beképzeltektől nekem is kiütéseim lesznek. Szóval biztos, hogy tetszel neki, ez tiszta. A kérdés csak az, hogy egy párkapcsolatban mit kapnál meg tőle. Meg mit nem.

19/l

2010. szept. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. szept. 10. 15:53
 23/23 A kérdező kommentje:
nyugottan írhattok még :)
2010. szept. 10. 16:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!