Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom tovább! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom tovább! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van az osztályba egy fiú (rosszul kezdődik tudom...), nagyon tetszik nekem. Én az a fajta lány vagyok aki allergiás a beképzelt, idióta bunkó fiúkra és ezt mindenki tudja róllam.

Ez a fiú velem különösen figyelmes, ahoz képest milyen szemét a többi lánnyal, pl: (ő elöl ül, én hátul) mindíg odahozza nekem az ellenörzőmet, és valami szépet mond, hogy tessék gyöngyvirágom, vagy szívem és ráteszi a kezét a vállamra, én pedig rácsapok a kezére. Elég dilis, de okos is, nagyon ügyesen zongorázik, egy igazi profi. Egész órán bámul, és amikor poénkodik, egyből rámnéz, hogy tetszik e a vicce és amikor nem nevetek, hanem olyan képet vágok rá mint egy hülyére abbahaggya. Mikor a tanárok rászólnak, nem haggya abba a hülyülést, de ha én rászólok abba haggya. Ez ugye mind szép és jó, de már nagyon sok barátnője volt, az összes lány bolondul érte. Én okos vagyok és normális+ mindenki szerint szép. Szerintetek tetszek neki?


2010. szept. 8. 15:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
egyértlemű, hogy belédzúgott
2010. szept. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Hagyja, higgye. És ezzel most egy jegyet javíthatsz a nyelvtan órán.
2010. szept. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. szept. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Ha ennyire macsó, ámuljatok tőlem-stílus, nyilván van/lesz annyi bátorsága, hogy odamegy hozzád, ha akar valamit.
2010. szept. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hibákért, nagyon siettem.
2010. szept. 8. 15:54
 6/23 A kérdező kommentje:
Engem az osztályba mindenki nagyon jól ismer és tuják, hogy nem szeretem a hülyéket, de most pont egy olyan tetszik. Szeintem ez a fiú álmában se gondolná, hogy nekem tetszik. Mindíg amikor kedveskedik, vagy próbálkozik visszautasítom. Szerintetek mit kéne tegyek, hogy egy pici önbizalmat adjak neki, ezen a téren?
2010. szept. 8. 15:56
 7/23 A kérdező kommentje:
Olyanokat ne írjatok, hogy üljek az ölébe, meg ilyenek, mert az nem az én stílusom!
2010. szept. 8. 15:57
 8/23 anonim ***** válasza:
Ne utasítsd vissza mindig.
2010. szept. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Rendben :) de szerintetek, most nem megint egy olyan barátnőt akar akivel 1-2 hétig együttlehet?
2010. szept. 8. 16:01
 10/23 anonim ***** válasza:
Hát szerintem,ezt senki nem tudná megmondani csak ő.Ismerd meg jobban és szerintem rá fogsz jönni.:)
2010. szept. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!