Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom tovább! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom tovább! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van az osztályba egy fiú (rosszul kezdődik tudom...), nagyon tetszik nekem. Én az a fajta lány vagyok aki allergiás a beképzelt, idióta bunkó fiúkra és ezt mindenki tudja róllam.

Ez a fiú velem különösen figyelmes, ahoz képest milyen szemét a többi lánnyal, pl: (ő elöl ül, én hátul) mindíg odahozza nekem az ellenörzőmet, és valami szépet mond, hogy tessék gyöngyvirágom, vagy szívem és ráteszi a kezét a vállamra, én pedig rácsapok a kezére. Elég dilis, de okos is, nagyon ügyesen zongorázik, egy igazi profi. Egész órán bámul, és amikor poénkodik, egyből rámnéz, hogy tetszik e a vicce és amikor nem nevetek, hanem olyan képet vágok rá mint egy hülyére abbahaggya. Mikor a tanárok rászólnak, nem haggya abba a hülyülést, de ha én rászólok abba haggya. Ez ugye mind szép és jó, de már nagyon sok barátnője volt, az összes lány bolondul érte. Én okos vagyok és normális+ mindenki szerint szép. Szerintetek tetszek neki?


2010. szept. 8. 15:51
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Amikor látom, hogy néz és én is odanézek, akkor belenézek a szemébe és úgy néz, ahogy nem szokott. Olyan mint egy másik ember, a nézése kedves és csak árad belőle a szeretet.
2010. szept. 8. 16:06
 12/23 anonim ***** válasza:
Akkor biztos odáig van érted!:)
2010. szept. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Akkor, nem fogom visszautasítani.
2010. szept. 8. 16:10
 14/23 anonim ***** válasza:
Szerintem, tetszel neki. F.
2010. szept. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Szia!


Ismerős a helyzet. Ha valaki velem is hasonlóan viselkedik, reflexből elküldöm, még ha tetszik is. Ezek a dolgok azonban előbb-utóbb elveszik a kedvét és abbahagyja, mert azt mondod neki, hogy nem érdekel. Viszont ha már tényleg továbbáll akkor újra előveszed mikkel kedveskedett neked és akkor már nem küldenéd a francba, hanem úgy gondolnád, hogy máshogy kellett volna viselkedned. Például mond valami szépet, hogy tessék gyöngyvirágom, akkor te nézz rá, mosolyogj egy nagyon kicsit és mondd azt, hogy köszi. És ezzel el van intézve. Próbáld kicsit elengedni magad és hagyd, hogy azt mondja, amit akar, hallgasd végig és ne üss rá. Akkor egy picit gondolkozhatsz is, hogy mit mondj neki ezekre. Remélem értetted.

2010. szept. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

ne csapj a kezére amikor a váladra rakja. ha a szemedbe néz, nézz bele te is az övébe és mosolyodj el :)

és mindenzt hirtelen változásként. észre fogja venni a külömbséget. és csak ő fogja tudni.

2010. szept. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Az ilyen gyerekek, mint ez a fiú, érzelemgazdagok. Lehet titkolja, lehet burkolja valamibe (bohóckodás, órán valo rosszalkodás), de hogy érzelemdús, az biztos.
2010. szept. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Rendben, megfogadom a tanácsokat! :)
2010. szept. 8. 19:14
 19/23 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy nem tudom, hogy én hogyan közeledjek felé, esetleg ötletek? Ma oda futott és átölelt próbáltam kiszabadulni, de nem engedett el :D, csak a baj, hogy ma olyanokat írogatot az eggyik osztálytárnőmnek, hogy mutassa meg a bugyiját és emiatt arra következtetek, hogy vlem is csak szórakozik, igaz, hogy vannak olyan dolgok amiket csak velem csinál és, hogy figyelmesebb is csak....
2010. szept. 9. 15:52
 20/23 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem leszek annyira pozitív, mint az előttem szólók. Vannak ilyen fiúk, nagy macsók, minden lányt magukba bolondítják, az egyiket azzal, hogy baromságokat irogatnak neki, a másikat azzal, hogy kiemelt figyelemmel kezelik, ... Szerintem ez a fiú is ilyen. Még éretlen párkapcsolatra, és csak hülyül. Önbizalom szempontjából nincs itt gond, nem kell bíztatni, ha akar valamit, úgyis fogja jelezni (és ha eljuttok idáig, nagyon fontold meg, hogy ez neked belefér-e), ha meg nem, akkor csak marad a magába bolondításod szintjén. Az a rossz, hogy ha változni is akar, akkor is baromira bántani fog, és az ilyen kapcsolatokból nehéz kijönni, az ilyen fiúkból nehéz kiábrándulni. Tapasztalat. 24N
2010. szept. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!