Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőiesség = magassarkú. Nemde?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőiesség = magassarkú. Nemde?

Figyelt kérdés

Hogyan érezzem magam nőiesnek a barátom mellett, ha nem viselhetek magassarkút, mert abban magasabb vagyok mint ő? Nekem nagyon fontos, az önbizalmamon lendít egy szép, gondosan kiválasztott cipő.

Mivel tudnám pótolni ezt a hiányt?


2010. szept. 5. 17:06
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
magassarkúval, ha nem bírja, hogy úgy magasabb vagy, akkor keressen mást
2010. szept. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
ha a pasidat zavarja, hogy magasabb vagy nála, az az ő baja... Mondjuk nem tudom beleérezni magam a helyébe, mert nálam magasabb lánnyal még nem találkoztam (185 cm vagyok)
2010. szept. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
80%
Elég ódivatú gondolkodásmódra vall, hogy kizárólag a magassarkú cipő viselésével teszed egyenlővé a nőiességet, de ha mindenképp olyan balesetveszélyes cipőkben akarsz mászkálni, amik megnyomorítják a lábad, az a Te döntésed. A kérdésedre válaszolva, ha ez őt zavarja, szépen leültök, és megbeszélitek. Ha nincs konszenzus, akkor meg keresel mást, aki mellett szabadon visszaszokhatsz erre az önbizalomserkentő "szerre". Nem kell mindent fölöslegesen túlbonyolítani, épp eléggé bonyolult az élet ezek nélkül is.
2010. szept. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelni sem tudom, hogy hogyan nézhetsz ki ha te csak a magassarkútól vagy nőies. Azért ez elég ciki.
2010. szept. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
én lány vagyok de soha nem volt a lábamon magassarkú és nem is lesz
2010. szept. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Férreértés! Nem csak a magassarkútól érzem magam nőiesnek, hanem egy szép nőies ruhában, amihez szép ékszerek, smink, frizura és persze magassarkú cipő dukál.
2010. szept. 5. 17:14
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a nőiesség nem egyenlő a magassarkúval.

Szeretek magassarkút is hordani, de furcsa lenne, ha csak akkor érezném magam nőiesnek.


A a jó, ha az se zavar, ha épp magasabb vagy a sarkad miatt, és az se, ha nem vagy magassarkúban.

2010. szept. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
100%

szerintem lehetsz nőies magassarkú nélkül is, pl.:

vegyél fel sarut, az igazán nőies, vagy

én pl. nagyon szeretem az olyan cipőket, amiket a barátnőimmel mi csak tutyinak hívunk. Ilyen belebújós kis "topánkák", balerinacipőnek is nevezik őket. Ezer meg egy féle színben és fajtában vannak, van csatos, masnis, van, amin strasszok vannak, és egyik előnye, hogy lapostalpú...

2010. szept. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Egyszer-kétszer kibírja a barátod, és te is, ha kicsit magasabb vagy nála. A volt párom csak pár centivel volt magasabb nálam, de sosem volt probléma, ha egy kicsit puccosabb helyre mentünk, és én magassarkút vettem fel.
2010. szept. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülyeség, hogy csak a magassarkúban lehetsz nőies...én nem hordok magassarkút, de attól még nőies vagyok. Szerintem ezek is nőies ismertetőjegyek: jó alak, dús haj, csinos ékszerek, csinos cuccok (szteccs,kivágott felsők, csőnadrág, szoknyák, egyberuhák), én mindig arra is figyelek, hogy szép melltartókat bugyikat hordjak, lehetőleg csipkéset.
2010. szept. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!