Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magassarkú akkor is ha elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magassarkú akkor is ha elég magas vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb. 178 cm vagyok, olyan normális alakú, se nem gebe, se nem kövér. Magassarkú mániás vagyok, nagyon szeretek nőiesen öltözködni csak a sport vagy tornacsuka nem hozzá tartozik.Szeretnék magassarkút 5-7cm eset hordani (kisebb már van és nem emeli ki a combom eléggé). Szerintetek nem gáz ha amúgy is magas vagyok? Tudok benne járni, iszonyat tetszenek de eddig nem nagyon mertem hordani. Főleg fiúkat kérdezem: Gáz ha egy lány ennyire magas, de mellette hosszú combú és talán alakra/arcra se rossz?

Köszönöm! 16/L


2010. szept. 17. 19:48
1 2 3
 1/23 Kamuuu ***** válasza:
178cm körül vagyok nem mértem már magam rég xDD de akkor magasabb pasit kéne találnod :D:D én például a kisebbeket szeretem de ne aggodj sok srác van még:D
2010. szept. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
hát... picit zavarban lennék, mert akkor már 12-17 centivel magasabb lenne nálam
2010. szept. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Szia! Nő vagyok, ugyanekkora magassággal. Nos én nyugodt szívvel hordanám, nem érdekel mit gondolnak mások :) És egyébként sem csúnya, csak velem az a gáz, hogy minden második lépésnél hasravágódok :D Vagy ha szerencsém van, akkor nem esek hasra, csak csurom véresen megyek haza. Mindig feltöri a lábam minden, még a sportcipő is, szóval én bajban vagyok a cipőkkel, de ha ez nálad nem áll fenn, akkor nyugodtan! 21/N
2010. szept. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Mivel én 180 centi vagyok, engem egy kicsit zavarna. De a magasabb pasikat szerintem nem...
2010. szept. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Barátom (magassarkú nélkül) magasabb állam. Kb. egy kicsit lenék magasabb nála ha felvenném...Ennyire zavaró?
2010. szept. 17. 19:52
 6/23 anonim ***** válasza:

az én uramnak bejönnek a magassarkúk..

de nem ez volt a kérdés.

2010. szept. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
annyira nem zavaró, csak elsőre érdekes lenne aztán megszoknám
2010. szept. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Akkor mit ajánlotok, hogy még is nőies cipőt hordjak? Most ilyen "topánka" jellegű cipőkkel próbálkoztam, de nem éreztem benne nőnek magam...
2010. szept. 17. 19:55
 9/23 anonim ***** válasza:
Mondom hogy hordj nyugodtan magassarkút, ha abban érzed jól magad!
2010. szept. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

mi nem azt mondjuk rossz az, jó az, csak hát, hogy is mondjam: jó magas teremtés vagy, he

de hogy megválaszoljam a második kérdésed: azok a kis cipőcskék, amikbe csak bele kell lépni, nem tudom hogy híjják őket, na azok aranyosak, neköm tetszenek

am élőben nincs tájszólásom

2010. szept. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!