Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magassarkú akkor is ha elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magassarkú akkor is ha elég magas vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb. 178 cm vagyok, olyan normális alakú, se nem gebe, se nem kövér. Magassarkú mániás vagyok, nagyon szeretek nőiesen öltözködni csak a sport vagy tornacsuka nem hozzá tartozik.Szeretnék magassarkút 5-7cm eset hordani (kisebb már van és nem emeli ki a combom eléggé). Szerintetek nem gáz ha amúgy is magas vagyok? Tudok benne járni, iszonyat tetszenek de eddig nem nagyon mertem hordani. Főleg fiúkat kérdezem: Gáz ha egy lány ennyire magas, de mellette hosszú combú és talán alakra/arcra se rossz?

Köszönöm! 16/L


2010. szept. 17. 19:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
de lehet hogy azokhoz most hideg van
2010. szept. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Olyan szívatás ez a magasság, pedig le se venném a magassarkút ha egy 10 cm-rrel kisebb lennék :((
2010. szept. 17. 20:01
 13/23 anonim ***** válasza:
jáj man, ne szomorkodj lyányka, pasidra adj vastag talpú cipőt vagy rögzítsetek az aljára téglát
2010. szept. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet:)
2010. szept. 17. 20:06
 15/23 anonim ***** válasza:

Te aztán kicsit magas teremtés vagy!XD:DAmi egyébként nem is baj!! A magassarkúk nekem is tetszenek egy csajon, nagyon is, és szerintem ezzel nem vagyok egyedül, az meg nem baj, ha magassarkúban vagy magasabb pár centivel a barátodtól.

Amúgy szerintem kérdezd meg a barátod, hogy őt nem zavarná-e, és ha nemet mond, +neki is bejön, akkor könyörgöm: Viseld a magassarkút!!!XD A te testalkatodhoz meg különösen jól áll.


Amúgy én 18 éves fiú létemre csak 172 cm vagyok...szóval ha egy magadfajta csajt meglátok, hááátttt....inkább nem íromide, hogy mit gondolok magamról!XD

2010. szept. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
annál undoritobb nincs amikor egy magas lány magassarkut vesz fel
2010. szept. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
elözö voltam , véletlen nem esztinek hivnak xd?
2010. szept. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

nekem a magas lányok tetszenek és imádom mikor a magassarkútól olyan feszes lesz a lábuk séta közben. de nálam már ne legyen vele magasabb. úgy kellemetlenül érezném magam. egyébként 186 centi vagyok. :-)

25F

2010. szept. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Nem esztinek hívnak, és hát igen, nálam a magas pasik előnyben :)
2010. szept. 18. 16:35
 20/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan felveheted! Én 185 cm vagyok szóval nekem nem lenne baj, meg ha úgyis jól nézel ki a magasság nem nagyon számít. pl én annyira nem szoktam megnézni hogy milyen magas egy csaj kivéve ha feltűnően lacsony vagy magas de ez még nem olyan nagyon magas :D
2010. szept. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!